Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (94 Wątki)

Histeria i wymuszanie u 19 miesięcznej dziewczynki

Data utworzenia : 2019-05-07 13:19 | Ostatni komentarz 2021-05-08 21:04

martynkasop

6345 Odsłony
164 Komentarze

Witam mamusie, jestem mamą 19 miesięcznej Zosi. Zosia ostatnim czasem jest niesforna i zamieniła się w mała emocjonalną terrorystkę. Co myślicie o takich skokach rozwojowych, buntach dwulatka i jak sobie z tym radzić ?? Pozdrawiam. Martyna

2021-04-24 09:08

Nati moja bunt przechodzi chyba już od ponad pół roku,albo taki charakter,ale wymuszac próbuje na każdym kroku. Ogólnie zauważyłam,że weszła w etap,że chce by bo wszystko tak jak ona chce . Jest ciężką do kompromisów

2021-04-23 21:23

Nati różnie z tym zwłaszcza jak dziecko bunt przechodzi 

2021-04-23 20:39

Myślę że jak od małego się dziecku tłumaczy ze nie wolno bo to nie dla dzieci to dziecko wtedy tak bardzo nie wymusza tej elektroniki

2021-04-23 18:14

Syn tez jak usłyszy telefon to leci od razu.. Jak nie chce mu dać to też wymuszał płaczem, krzykiem.. słuchał na nim muzyki, ale podłapał i zaczął sobie dzwonić:D już mu nie daje 

2021-04-21 06:38

Monia Dawid no te telefony to przekleństwo. Moja też ma różne humorki pod tym względem. Kiedyś mój telefon nie interesował ja mogłam co chce robić ale męża zabierała bo włączał piosenki na telefonie i je wymuszała. Więc powiedziałam dość ale to nie pomagało bo oczywiście teść włączał... Jakoś udało się to opanować że nie było walki o telefon z córką bo powiedziałam żeby nie włączali na telefonie. Ale znalazła telefon który jako budzik tylko działa.i nim się za zeka bawić... I też w pewnym momencie powiedziałam dość bo znów zaczęła ode mnie telefon zabierać. Ale teraz już nie o bajki chodzi tylko o pstrykanie zdjęć sobie i wokoło. Ja oczywiście mam telefon zablokowany więc mało co zrobi jednak trochę czasem to jest uciazliwe. A jak już usłyszy że ktoś napisze, dzwoni to pierwsza leci do telefonu sprawdza kto i dopiero daje 

2021-04-20 23:22

U nas zaczęło sie wymuszanie telefonu jak widzi w zasięgu oka. Oczywiście reagujemy. Bo bywało tak ze nie chciał zjeść nic bez włączenia piosenki. Teraz uczulam teściowa jak z nim zostaje bo tez wiedział ze ona pozwoli. Nie dawała inaczej rady więc włączała. Zauważyłam ze musi miev coś w ręce. Czyms sie zająć i wtedy ładnie zje 

2021-04-05 09:37

Oj dzieci przy mamie zawsze są inne,

2021-04-03 20:12

Mazia no nie wiem.kiedy moja córka jest sobą przy tacie czy mnie :p

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna