Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (466 Wątki)

Potwory istnieją naprawdę!

Data utworzenia : 2019-07-08 21:00 | Ostatni komentarz 2022-08-19 11:15

KontrolaJakosci

2351 Odsłony
41 Komentarze

Dziś w wiadomościach mówili o tym że złapali grupę która we Włoszech zabierała dzieci biologicznym rodzicom i sprzedawali parom homoseksualnym. Dzieci były poddawane terapii elektroszokowej tak by we wspomnieniach miały wizję bycia krzywdzonym przez prawowitych rodziców. Ciągle się słyszy o tym że krzywdzone są dzieci, najbardziej bezbronne istoty... Skąd biorą się takie potwory. Czy to kwestia braku sumienia, instynktu pierwotnego, dążenie po trupach za pieniędzmi czy też może złe wychowanie???

2019-07-09 15:14

Rena dokładnie publicznie powinni być skazywani i bez traktowania jak szlachty zresztą i tak za dobrze im w tych więzieniach.

2019-07-09 15:14

Dziwne bo codziennie oglądam tvn24 i nic o tym przypadku nie słyszałam.. Tak jak innym mamom nie mieści mi się to w głowie, ciężko jest nawet znaleźć odpowiednie słowa, żeby określić to co się dzieje, świat wariuje chyba. Podejrzewam że zawsze to było, tylko teraz możemy słyszeć o tym na bierzaco bo żyjemy w czasach Internetu,mediów wszelkiego rodzaju. Tacy ludzie to po prostu psychopaci. Pewnie dużo zależy od tego jak tacy ludzie byli wychowywani od narodzin. Oglądałam kiedyś taki film, że dzieci były porywane, szkolne i dla nich liczyła się tylko walka, przemoc, rywalizacja, przetrwanie za wszelką cene. Wiadomo że takie coś wpływa na psychikę ludzką. To był tylko film, ale możemy na jego podstawie odnieść się do rzeczywistości. Matka rodzi dziecko, od samego początku nie daje miłości, nie przytula, wszystko robi mechanicznie, oddaje do żłobka, zatrudnia nianię, albo oddaje do internatu, nie interesuje się tym co w szkole, nie bawi się z dzieckiem, stosuję przemoc, W domu są narkotyki, alkohol te wszystkie czynniki mogą wpływać na dziecko że wraz z dorastaniem dzieje się coś z jego psychika. Nie jest nauczony \" ludzkich odtuchow\". Mi to się w głowie nie mieści to co robią księża dzieciom albo jak była afera o siostrach magdalenkach z Irlandii to jest jakaś tragediaa

2019-07-09 15:05

Mówić trzeba i bardzo surowo karać, żeby kolejni chętni wiedzieli, że tak łatwo to się nie wywiną. Ten o którym pisze Rosalivan, to widziałam filmik z powitania w areszcie. I dobrze takiemu. A jego adwokat chciał skarżyć sposób aresztowania, że go w samych majtkach wyprowadzali i koszulce. Dla mnie to kpina. To bydle i tak ma za dobrze za to co za dobrze za to co zrobił.

2019-07-09 13:43

Kasia A ja myślę że dobrze że pokazują i że mówi się że kara ich spotka jakie zarzuty że w więzieniu będą itd bo serio może będzie mniej takich ludzi jak nie będzie to tematem tabu to było i jest tylko teraz nie jest to zamiatane pod dywan tylko mówi się o tym głośno.a co do tych ludzi to moim zdaniem z głową mają coś nie tak i to są wlansie psychopaci.

2019-07-09 13:04

Dla mnie co chwila w wiadomościach w wyszukiwarce wyskakują jakieś nowe informacje o dzieciobójstwie. To też nie jest dobre jeśli media głośno o tym tak mówią, bo są zwyrodnialcy którzy odbiorą to za coś powszechnego.

2019-07-09 12:07

To jest przerażające! Nie wiem co się dzieje z tym światem... ale wokół nas pełno jest takich potworów... slyszałyście o tym gościu który zamordował dziewczynkę i upozorował gwałt bo był zazdrosny że matka dziewczynki go nie chce a córkę kochala? Nie wiem co ludzie mają w głowach by robić takie rzeczy.. co chwile slyszy się takie rzeczy, nie wiem czy to kwestia nagłośnienia problemu czy po prostu mamy jakis wysyp psychopatów, porywaczy i morderców... najbardziej szkoda tylko biednych i niczego nieświadomych dzieci, które wykorzystywane są do własnych celów... ludzie są chyba coraz bardziej zaślepieni swoimi żądzami, pieniędzmi itd... nie potrafie tego zrozumieć i nawet chyba wolę nie wiedzieć co Ci ludzie mają w glowach. Oby spotkała ich za to zasłużona kara!

2019-07-09 12:02

Ja tych ludzi nawet zwierzętaminie mogę nazwać... co chwile w wiadomościach się słyszy że ktoś brutalnie zabił dziecko, albo porwał...

2019-07-09 10:25

O matko. Nie słyszałam o tym, ale to straszne co piszesz. Pewnie znajdą się różne powody takiego działania. Głównym myślę, że są pieniądze. Jest popyt jest podaż. Są chętni na dzieci tak pozyskiwane, więc ludzie (jeżeli mogę tak napisać) to wykorzystują. Dla nich to taki biznes. Owszem połączony z brakiem sumienia, czy zasad moralnych. Nawet boję się myśleć co czują takie dzieci.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna