Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (466 Wątki)

6 rzeczy, które może robić każda mama bez żadnych wyrzutów sumienia

Data utworzenia : 2019-09-27 10:13 | Ostatni komentarz 2019-12-12 23:59

aneczkaa006

3826 Odsłony
80 Komentarze

1. Zaufaj swojej matczynej intuicji i przepuszczaj osądy otoczenia przez podwójny filtr 2. Nie miej najmniejszych wyrzutów sumienia, jeśli podajesz swojemu dziecku gotowe zupki, dania czy musy w tubkach 3. Każda mama ma prawo do odpoczynku i nie powinna mieć z tego tytułu żadnych wyrzutów sumienia 4. Nie goń od razu za idealną figurą po ciąży. Daj sobie czas 5. Mamy prawo popełniać błędy. Żadna z nas nie jest idealną, poradnikową matką 6. Noś na rękach, tul, całuj, bądź przy swoim dziecku – do miłości nie da się malucha przyzwyczaić Ja się zgadzam z tym w 100% a Wy? :)

2019-09-27 21:04

Aiisa może jeszcze był podobny tekst na innej stronie

2019-09-27 16:32

Aneczka bo wlamsie gdzieś czytałam coś podobnego ale tam było żeby się nie krytykować że dzirkco zje płatki z mlekiem na obiad czy coś takiego i że to nie jesy wyznacznik że zła matka się jest i żeby się tak nie krytykować i że warto doceniać też siebie ale właśnie nie ogarniam gdzie to widziałam :) myślałam że to wlansie przy tym tekście było ale jednak nie

2019-09-27 16:28

Aiisa przeczytałam to z tej storny https://www.szczesliva.pl/

2019-09-27 14:42

Aneczka możesz podać źródło tego tekstu :) Ale fakt to ważne by nie krytykować siebie za bardzo i nie mieć wyrzutów sumienia jak sje pomyśli o chwili dla siebie czy chwili spokoju.

2019-09-27 13:16

Ja także się zgadzam ;) moje dziecko, moja sprawa.. Chociaż oczywiście często słucham \"porad\" i nie twierdzę że nie są one trafne, ale tylko i wyłącznie zależy ode mnie czy z nich skorzystam. Może nie jestem mamą idealna bo raczej takich nie ma.. Każda z nas popełnia błędy, ale najważniejsze żeby w porę je zauważyć i je poprawić. Wiem jednak ze jestem potrzebna mojej córce taka jaka jestem.. Bo dla niej jestem jej kochana mamusią ❤️

2019-09-27 12:40

Przybijam piąteczkę i zgadzam się w 100% - u mnie jest tak samo, wychowuję po swojemu, co również doprowadziło do oschłej relacji z teściową... Też podawałam słoiczki, tubki owocowe nadal podaję, robię frytki z piekarnika na obiad, czasem jedzą płatki z mlekiem na obiad. Czy jestem złą matką? Absolutnie!!! Jestem najlepszą mamą na świecie dla moich chłopaków i tego się trzymam :)

2019-09-27 11:15

Tak jak Pati wychowuje dziecko na swoich zasadach. Właśnie z tego powodu miałam straszne zgrzyty z teściowa, ale nie odpuściłem tylko wychowuje po swojemu. Kocham swoją córka najmocniej na świecie i wiem jedno, że nigdy przenigdy nie chciałabym dla niej źle ani nigdy nie zrobiłbym celowo krzywdy. Gotowałam sama zupki i obiadki dla córki, ale i też podawałam słoiczki gdy że tak sie brzydko wyraze podałam na ryj bo nie miałam już siły. Nikt się nie zainteresował żeby mi pomóc i ulżyć tylko patrzyli więc ratowalam się sama i dawalam czasami gotowe ze sloiczka, wyrzutów z tego powodu nie mam. Po ciąży schudłam dopiero po 2latach i też nie miałam z tym problemu, ważne że ja dobrze się czułam i mojemu partnerowi to odpowiadało:) Ważne jest to abyśmy My mamusie decydowały o swoich dzieciach i że czasami popełniamy jakiś błąd to będzie lekcja dla nas na cale Zycie i tak wlasnie człowiek uczy się życia A nie jest pierdołą uzależniona od rodziców czy teściów albo jeszcze kogoś innego.

2019-09-27 11:02

Ja wychowuje dziecko na swoich zasadach , całuje , przytulam bez ograniczeń bo to jest nasz czas :) nie przejmuje się opinią innych osób . Zgadzam się w 100% z tym co napisałaś . Czasem jak widzę jak inne marki postępują źle na prawdę zle to bolą mnie oczy od patrzenia ale nie mój interes i tego oczekuje też od innych

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna