Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (468 Wątki)

Wypadnie włosów przy karmieniu piersią

Data utworzenia : 2017-10-05 21:41 | Ostatni komentarz 2022-08-19 11:25

anka_01

2185 Odsłony
41 Komentarze

Nie wiem czy już taki wątek był jeśli tak to mnie naprowadzcie, ale powiedzcie czy też mialyscie problemy z wapadniem włosów. Może nie wszystkie widzicie różnice, w ciąży zwykle bywa tak że mamy włosy lepsze niż kiedykolwiek chociaż ja nie zauwazyam roznicyi mialam tak samo przed ciążą jak i w trakcie jednak teraz już po porodzie trochę czasu minęło a ja za chwile będę łysa chyba. Osoby mające dużą ilość włosów nie mają się czym martwić ale ja mając dosłownie dwa włosy na krzyż to już nie wiem co robić chyba wszystko już próbowałam i to nie dzień ani dwa tylko dłuższy okres czasu... Mam nadzieję że tak jak piszą po tych 6 miesiącach wszystko wróci do normy ale czy wtedy będę mieć jeszcze wgl włosy haha jak teraz to mam kucuk grubości kciuka dosłownie :D chyba trzeba zgolic się na łyso bo innego wyjścia nie widzę. witaminki szampony specjalne diety chyba nie wchodzą w grę bo juz wypróbowane. Jak jest coś oczym nie wiem to mnie oswieccie bo jestem fryzjerka z zawodu :D

2017-10-07 20:02

Wszystkie leki ziołowe jak skrzyp i pokrzywa możemy dostarczyć właśnie wraz z pożywieniem a nie w postaci tabletki czy syropow. Są świetne przepisy na wywar z pokrzywy czy z skrzypu, który każda z nas może samodzielnie sobie przyrządzić.

2017-10-07 03:32

Kolezanka z pracy przed ciążą i w ciąży miala burze lokow, natomiast po porodzie wypadło jej chyba z połowę włosów... Odżywiala się prawidłowo, bo jest technologiem żywności i wie jak zapewnić organizmowi niezbędnych składników.. To chyba tak kobieca przypadłość.. Słyszałam kiedyś tekst starszej kobiety, że po ciąży \"lecą włosy albo zęby\" i np. moja mama wspominała ze niedlugo po porodzie miala do leczenia właśnie kilka zębów (pomimo dbania o nie). Może właśnie dlatego w ciazy mamy takie piękne włosy i bujne czupryny, żeby po mialo co wypaść :D A tak jak pisala Baba Yaga o Radicalu - potwierdzam, że bardzo wzmacnia włosy, kiedyś stosowalam mgiełke po kazdym myciu. Mogę polecić jeszcze picie skrzypu i pokrzywy w saszetkach - również działają wzmacniajaco na włosy, dzięki zawartości m. in. krzemu, siarki czy żelaza.

2017-10-06 21:57

Ja tuż po porodzie miałam problem z wypadającymi włosami. Teraz po 2 miesiącach wróciło do normy. Polecam kosmetyki z serii radical, zwierają skrzyp polny. Bardzo dobry przeciw wypadaniu włosów jest szampon CeCe med. Odżywki stosuję z Babuszki Agafii - świetne są, a ceny niskie, no i bardzo naturalne (bez sylikonów, SLES, parabenów). Polecam też wcierkę do włosów z placentą i wcierkę Jantar (bardzo dobra).Kosmetyki przy wypadaniu włosów po ciąży pomagają, ale jedynym lekarstwem jest czas, co ma wypaść to wypadnie, niestety. Dobre kosmetyki pobudzają porost i wzmacniają cebulki włosowe.

2017-10-06 21:12

A ja przy pierwszych dwóch ciążach nie miałam żadnych problemów z włosami ale bardzo zdrowo się odżywialam i myślę, że dzięki temu nie miałam takich problemów. Ważne jest aby zapewnić naszemu organizmowi wszystkie witaminy i mikro i makroelementy i to naprawdę dobrze działa na nasze ciało

2017-10-06 14:58

Aniu, ja karmię dopiero od miesiąca, ale już widzę, że będę miała problem, bo już teraz włosy mi wypadają. Ja ma cienkie włosy, ale jest ich bardzo dużo, a z powodu problemów z anemią włosy wypadają mi dość często (w takich okresach, np. gdy jest przesilenie wiosenne czy zimowe). Dla mnie najlepsza jest kuracja kosmetykami Pharmaceris - szampon przecwi wypadaniu włosów, odżywka i peeling trychologiczny do skóry głowy. Są one dość drogie moim zdaniem, ale skuteczne. Zobaczymy jak sprawdzą się w tym przypadku :)

2017-10-06 08:55

Niestety od koleżanek wiem, że większość z nich miała ten sam problem i tak jak pisały dziewczyny trzeba czasu, aby wszytko wróciło do normy. Ja niestety też mam pięć włosów i trochę się boję jak to u mnie będzie, no ale i tak nie mam na to wpływu.

2017-10-06 07:50

Ja jestem 6 miesięcy po porodzie i tez strasznie wypadają mi włosy. Zaczekam pić kwas foliowy i witaminy specjalne na odżywienie włosów,które zawierają skrzyp. Stosujęcie tez odżywki aby włosy po myciu lepiej się rozczesywały i aby jeszcze ich mechanicznie nie uszkadzać nie łamać i nie wyrywać przy czesaniu. Przestałam też używać gumek do włosów tylko stosuję takie gumki -sprężyny. Są lepsze, włosy mniej się w nie wkręcają a co za tym idzie mniej wyrywają.zaopatrzyłam się też w szczotkę,która ugina się pod naciskiem ma gumę,by czesanie było przyjemniejsze.czytałam tez o zaletach wody Brzozowej ze dobrze wpływa na włosy ale sama jeszcze nie zaczęłam używać. Dobrze też podobno działaa domowa maseczka na włosy z żółtka jaj i z lekko podgrzaną oliwą z oliwek do tego kilka kropel cytryny tylko to trzeba stosować regularnie,by było widać jakieś efekty.

2017-10-05 22:46

Aniu nie jest to pocieszające ale najlepszym lekarstwem dla Twoich włosów jest czas... Niestety ja też straciłam ich bardzo dużo, ale mam bardzo gęste włosy więc tak tego nie odczułam. Próbowałam najróżniejszych rzeczy, konsultowałam to z lekarzem i ciągle słyszałam, że nawet do 9 miesiąca po porodzie mogą wypadać włosy. Teraz przy czole odrastają mi takie świeże włosy, tak zwane baby hair. Uważaj na świeżo odrośnięte włosy jak pójdziesz do fryzjera. Jak chciałam swoje odżywić metodą \"opalania ogniem\" a się okazało, że takie \"świeżynki\" najlepiej jest zostawić w spokoju i nic z nimi nie robić.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna