Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (462 Wątki)

Chrzciny - co będzie, jeśli....

Data utworzenia : 2017-12-06 18:39 | Ostatni komentarz 2022-08-19 07:48

bebusiaa

2271 Odsłony
108 Komentarze

Dziewczyny, które już chrzciły swoje najmniejsze pociechy.. Czy Wy też nie mogłyście w nocy spać? Zastanawiałyście się, jak to będzie wyglądało? Ja mam wrażenie, że mam jakąś obsesję.. Myślę o tym, jak mała będzie się zachowywała, jaki będzie miała dzień - dobry czy zły, czy będzie radosna, czy będzie ciągle marudzić, czy w kościele bedzie płakać, czy dam radę ją uspokoić, czy wytrzyma całą mszę, czy nie zrobi nam w kościele niespodzianki, czy w lokalu bedzie grzeczna, czy nie będzie płakała na widok rodziny, której w ogóle nie zna? I jeszcze miliony innych pytań.. Córka ma 3,5 miesiąca, chrzciny w tą niedzielę, a ja cała znerwicowana... :(

2017-12-08 16:12

Oj z tym przetrzymaniem to zależy jak dziecko reaguje mój np wyje wtedy bo przemęczony i nie może zasnąć jak przejdzie jego pora , teraz już kładę na czas

2017-12-08 15:52

Może akurat maluszek zrobi miłą niespodziankę i prześpi całą mszę. Można mu w tym pomóc. Przed wyjściem do kościoła trochę dziecko \'przetrzymać\' żeby nie spało w domu, wówczas ładnie będzie spać w kościele, bo będzie już zmęczone.

2017-12-08 15:41

Nie zamartwiaj sie na zapas, co wiem ze takie przyjęcia.sa stresujace dla rodziców a zwlaszcza czy dziecko będzie grzeczne, czy zrobi kupkę.itp. moj synek.jadl tylko po ok. 5-10max min. Ale za to częściej , byl raczej placzacym.dzieckiem...i strasznie sie denerwowoalam a tu naszczescie przespal cala msze bardzo ladnie i dop jaknjuz zajechalam na sale to zaczal plakac bo byl głodny ;-) także nie było zle...ale zawsze stres niestety jest...i czasem nie potrzbnie;-)

2017-12-08 12:15

Zawsze możesz wcześniej dopytać księdza, czy jakby dziecko bardzo płakało lub było głodne to możesz przejść do zakrysii. Raczej nie powinno być problemu ale zawsze lepiej dopytać wcześniej, tym bardziej że jest zima i w zależności od pogody może być problem z wyjściem na zewnątrz.

2017-12-08 09:02

Kinga dobrze napisała. Ksiądz już wszystko widział więc czym tu się przejmować. Ja ze swoją dwójka miałam chrzty z mszą. Jedno i drugie trochę popłakali ale ludzie tylko patrzyli i się uśmiechali a po chrzcie corki ksiądz powiedział że i tak mało płakała.

2017-12-07 21:52

bebusia racja karmienia nie da się zaplanować, ale drzemkę już możesz. Jak chrzciłam swoje dziecko to tak zaplanowałam, aby w kościele miała drzemkę i udało się. W razie czego możesz przed mszą zapytać księdza czy mogłabyś gdzieś nakarmić swoje dziecko. Domyślam się, że chcesz mieć wszystko zaplanowane i być gotowa na każdy scenariusz ale na prawdę musisz wyluzować troszkę:) Co do prezentu ze strony nas jako rodziców to nie kupowaliśmy jej nic z tej okazji nie licząc oczywiście samego przyjęcia:)

2017-12-07 17:18

Podczas sakramentu najwyżej poplacze a potem wyjdziesz sobie na chwile do zakrystii :-) juz przeróżne chrzty widziałam i Zawsze z uśmiechem do tych rozplakanych diabelkow :) największy sentyment i usmiech ze strony wiernych Co ma byc to będzie nie mysl o tym będzie dobrze...wypędzicie diabełka ;-)

2017-12-07 14:42

Bebusiaa nie martw się na zapas. Brak snu spowoduje tylko większe rozdrażnienie które udzieli się córce. Osoby idące na mszę na której odbywa się chrzest muszą liczyć się z tym że dzieci mogą być niespokojne i płakać, w końcu to niemowlęta które tak komunikują się ze światem. Ksiądz też nie będzie miał pretensji bo jest przyzwyczajony. Moja chrześnica super zachowywała się w kościele, część czasu w wózku a część na rękach. Ksiądz poinformował o pomieszczeniu które udostępnia rodzicom do przewinięcia czy nakarmienia w trakcie mszy. Może u Ciebie też takie jest? Też mówił że nie ma obiekcji żeby nakarmić dziecko w ławce. Zawsze jak mała będzie niespokojna to możesz z nią w trakcie pospacerować przed kościołem

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna