result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (148 Wątki)

Pogaduchy \"Czyli o życiu codziennym Ogólnie \"

Data utworzenia : 2019-03-06 16:48 | Ostatni komentarz 2021-03-06 07:17

0202oliwcia

37013 Odsłony
6600 Komentarze

Hej mamuśki co Wy na to żeby założyć oddzielny wątek w którym mogły byśmy się dzielić naszymi codziennymi smutkami radościami i troskami .... Tak ogólnie o życiu

2021-03-06 07:17

DOniWe ojacie współczuję Wam . Moja mama jak złamała na początku grudnia do teraz na L4,ale wiapdmo i dziecka lepiej się zrasta ,a ona też w łokciu złamała kawałek więc tam są jaja. Mam nadzieję,że z córeczką będzie dobrze �

2021-03-05 23:40

Aneczka u mnie syn robił rózyczki z jabłkiem,całkiem fajny przepis

córka złamała reke na wf.ma złamane dwie kosci...teraz mam wiecej zajec a mniej czasu..pogoda niezbyt przyjemna na spacery wiec kombinuje by jej czas zając.

2021-03-05 19:01

U nas śnieg nie padał ale mróz trochę był. Ale też słońce świeciło więc w miarę przyjemnie było.

Dziś jeździłam z córeczką do pracy po dokumenty. To trochę pogadałam sobie ze znajomymi z pracy. I zrobiliśmy różyczki z ciasta francuskiego z jabłkiem 

2021-03-05 18:28

Mama Hani,oj to nie dobrze,oby szybko maluchom przeszło.

Darulka,a tak z ciekawości zapytam na jakie szczepionki zdecydowałaś się dla synka?

2021-03-05 16:09

Dziękuję wszystkim za zyczenia :) 

Anulka jak zrobisz to pochwal się kolejnym cudem :)

Mamo_Hani oby szybko przeszlo, biedne dzieci, wiem jak corka strasznie przechodzi wymioty jakie to męczące:(

U nas 2 dzień corka była w przedszkolu, miało być lepiej jeśli chodzi o zachowanie, a jest tragedia, tam musi się słuchać to w domu jest Sajgon i dodatkowo zazdrość, dzisiaj to juz pęka mi glowa a do 13 czyli jej przyjścia tyle zrobilam/posprzątałam a teraz wygląda jakbym nic nie robila. Syn w nocy gorączkował po szczepieniu i cały czas spi od wczoraj, tylko budzi się na jedzenie wiec z nim nie mam cyrku :) 

U nas tez pada śnieg a raz deszcz, pogoda jest paskudna.

2021-03-05 15:15

Mama Hani podejrzewam że to mógł być jakiś wirus ale może już im przejdzie. Dawaj im dużo pić i może warto podać jakieś elektrolity. 

Figa też przez parę dni miałam problem żeby się zalogować :/

2021-03-05 14:57

Taki mokry ten snieg.. Wgl dzisiejsza pogoda jest jakaś dziwna, raz świeci słońce a za chwilę wieje mocny wiatr, chmury czarne jak na burze i sypie taki gruby śnieg. 

Ogólnie to sprawa wygląda tak.. We wtorek rano Staś mi zwymiotował, potem cały dzień cisza.. Wieczorem dwa razy zrobił wodnista kupę i potem już nic. W środę rano wymiotowała Hania, w dzień nic ani kupy ani wymiotów. W czwartek rano mąż ja przyniosl to miała w pampersie wodnista kupę.. Do tego stopnia że musiałam ja cała przebrać. Dzisiaj w nocy o mąż się zerwał, jak wszedł do niej do pokoju to już zwymiotowała. Musieliśmy ją wykapac całą włącznie z włosami. Potem w ciągu tej samej nocy leciałam z nią z 4 razy na dół bo musiała na toaletę... Rano jeszcze dwa razy zrobiła i póki co cisza. Staś też rano dwa razy zrobił wodnista kupkę i teraz cisza. Więc takie to dziwne trochę.. Ogólnie to normalnie się zachowują, psoca i się bawia. 

2021-03-05 14:33

U nas dziś grad, śnieg, wicher i zimno :(

Mam problemy z zalogowaniem się do Forum od kilku dni. 

Darulka najlepszego :) 

Anulka a u Ciebie dalej cisza w brzuchu?