result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (140 Wątki)

Pogaduchy \"Czyli o życiu codziennym Ogólnie \"

Data utworzenia : 2019-03-06 16:48 | Ostatni komentarz 2021-01-28 12:43

0202oliwcia

33919 Odsłony
6281 Komentarze

Hej mamuśki co Wy na to żeby założyć oddzielny wątek w którym mogły byśmy się dzielić naszymi codziennymi smutkami radościami i troskami .... Tak ogólnie o życiu

2021-01-28 12:43

Darulka Antonio to jakby z jakiejś włoskiej rodziny :p

U nas noce ostatnio są też straszne.. Młodszy potrafi 6x się budzić i w tym czasie wypić 500ml mm.... Ale najlepsze że w dzień nie odsypia.. 

2021-01-28 08:29 | Post edytowany:2021-01-28 09:10

Pina u mnie jest tak juz 2 tygodnie odkąd synek sie urodzil, w dzień spi a w nocy co chwile sie budzi. Dziwne to bo jest grzecznym dzieckiem, cichym, spokojnym, nieplaczacym, a w nocy tak jak dzisiaj nie spal od 23:00 i poszedł spać o 5:00rano i do 7:30 mial jeszcze jedno przebudzenie. Wczesniejsza noc budził sie rowno co 2godziny na cyca, a noc wcześniej jak obudzil sie o 23:00 to poszedl spac o 05:30 i wstal juz o 06:00 zasnal o 9:00 i cały dzień spal jak kamień...co drugi dzień ma takie długie bez spania nocki. Nie mam pojęcia jak go przestawić, niby dobrze bo ja kompletnie wszystko w domu zrobię, wczoraj nawet pomylam okna i posprzątałam tak bardziej konkretnie ale co z tego jak w dzień sie narobiłam noc nie przespana a teraz siedzę jak zombi. Najgorsze ze nie mam nawet jak w dzień sie położyć i zdrzemnąć bo musze córki pilnować.

Pati dziekuje:) tak wszystko ok ok :)

U nas wczoraj byla wiosna, corka na ognisku piekła kiełbaski, a dzisiaj mroz, zamieć i pada śnieg.. 

Mam do Was mamusie pytanko: kiedy miałyście pierwsza wizytę z noworodkiem u lekarza pediatry? dopiero na planowane szczepienie czy wcześniej? Dzwonilam do Ośrodka Zdrowia, lekarz mial sie do mnie odezwać, a juz 3dni nikt nie dzwoni z zadna informacja.

Mamo_Hani dawno nie bylam na IG, przestałam zamieszczac zdjęcia bo corka powiedziała że nie chce zeby ktoś ja ogladal, szanuje to co powiedziała, będę musiała usunąć chyba te co mam tam wstawione. Chętnie przeczytam Twoj wpis :)

Ps pina komentarze można edytować i dopisywać tresc, jest wtedy porządek:)

2021-01-28 08:23

Mama_Hani jak dokładnie znaleźć cie na ig bo chciałam przeczytać o tej torbie i plecaku a znaleźć nie mogę?

2021-01-28 08:20

Nie wiem o co chodzi z tymi niespodziankami jestem tutaj od niedawna ale jak się czyta te komentarze dziewczyny i widac po nich ze znacie sie od lat to aż tak fajnie na sercu cieplo sie robi jak pomysle ze na forum mozna sie tak poznac

2021-01-28 08:18

Hej dziewczyny kto miał dzis tez taka ciężka noc z maluchem. Synuś budzil się nie przesadze jak napisze ze co 20 minut gaworzyl cos śmiał się po swojemu kombinowal  zeby tylko nie spać z nim hehe teraz odsypia w najlepsze a matka kończy kawę ledwo żyje i na oczy patrzy a trzeba się brac do życia. Ale ten uśmiech z rana wy wynagradza wszystko 

2021-01-28 01:18

Aneczka, Pati, Moniczka faktycznie dziewczyny Wy też musicie pamiętać niespodzianki :)

Pati to dobrze jednak że sanki pożyczone, bo chyba w tym roku już nie będzie możliwości pozjeżdżać tym bardziej że B jest niezbyt chętny, no chyba że mu się jeszcze zmieni ;)

Rena sensoplastyka! Znalazłaś zajęcia prywatne? Jeśli tak to jaki koszt? jeśli mogę zapytać

Aneczka wracajcie do zdrowia!

2021-01-27 21:27

Hej dziewczyny ja to w tym miesiącu całkiem z doskoku jestem :D 

Jak tak opinie już napisałyście ? Plecak jest rewelacyjny , super że później będzie służył tylko dla mnie nie typowo na dziecięce gadżety . 

Też pamiętam czasy niespodzianek , zawsze było coś fajnego , ale chyba już tego programu nie będzie tak samo jako blogosfera zniknęła a szkoda .

Darulka Ty już urodziłaś ? Antoś ładne imię , mam nadzieję że u was wszystko ok :) .

Byliśmy na sankach pojechaliśmy w góry i była katastrofa młody nie chciał usiąść, raz z nim zjechaliśmy to cały stok nas słyszał , później na zmianę z nim siedzieliśmy w aucie nawet nie chciał chodzić zrobił sobie drzemkę i tak nam minął wypad a było tyle śniegu niestety u nas nie ma już ani śladu . 

Patka dużo zdrówka dla córeczki  

2021-01-27 21:09

Dzieki dziewczyny :) tak wogole to imie dla syna wybrala corka i od początku mowila na niego Antonio i tak został na koniec Antoni. 

Mamo_Hani oj tak prawo jazdy jest mieć dobrze i być niezależnym od kogoś. Ja prawko mam ale jeszcze 2 lata temu nie mialam swojego samochodu i jak partner pojechal do pracy to była straszna lipa i trzebabylo sie prosić kogoś, a teraz wsiadam jade i dla mnie to luxus :) 

Patka oby szybko wam przeszlo, biedna corka...

Pamiętam niespodzianki za opinie...:)

Rena sensoplastyka, musiało być super...

2021-01-27 19:43

Rena tak dokladnie mi też się udało załapać na ostatnia paczkę niespodzianek w której ja dostałam 3 niespodzianki a niektórzy 4 ;) 

Patka trzymaj się. Będzie dobrze. Jakoś musicie wytrzymać. Życzę szybkiego powrotu. My już ponad tydzień zakatarzeni. Ale tylko katar mamy nic więcej.  Nie kaszlamy. Nie mamy gorączki. Ale ciężko nam się kataru pozbyć.

U nas dalej sypie śnieg. Córeczkę tak ciągnie na podwórko że szkoda mi ją trzymać w domu. Dziś dwa razy byliśmy na spacerze. Raz sama z nią poszłam. A raz jak mąż z pracy wrócił to już z sankami. To padła szczeliwa ale wymęczona 

2021-01-27 14:46

Megg, jeszcze myślę, że Pati i Moniczka pamiętają tamte czasy i chyba Aneczka pod koniec też była. Oj jak się rotują mamy, teraz tak widzę jak się o tym pomyśli. 

U mnie śniegu to mało, ledwo popruszyło, nie ma jak nic ulepić. 

Dzisiaj byliśmy z synkiem na sensoplastyce i potem jeszcze 1,5h siedzieliśmy w świetlicy bo nie chciał wyjść. Tam dużo dzieci, inne zabawki i nie dziwię się mu.

2021-01-27 14:12 | Post edytowany:2021-01-27 14:16

Anulka te niespodzianki to właśnie były takie drobiazgi jak napisała paatka :) zawsze czekałyśmy z niecierpliwością na nie bo była to taka niewiadoma, ale zawsze to było coś ciekawego. 

Szkoda ze niespodzianki już nie przychodzą. Teraz to chyba nawet w zasadach forum nie pisze nic o niespodziankach a wcześniej pisało. 

Nawet blogosfera nie działa od tamtej pory jak forum zostało zmienione. Ciekawe czy kiedyś powróci :) 

Paatka oby córeczka szybko wróciła do zdrowia. Moja Hania też coś zaczyna kaszleć, mam nadzieję że ją nie rozłoży się poniedziałek mamy ta wizytę w poradni chorób zakaźnych. Na piątek umówiłam się Stasia na szczepienie, także trzymajcie kciuki. 

Figa myślę że jakby opinie nie dochodziły to mamy by na pewno nas o tym informowały. Ale faktycznie, kiedyś na bieżąco opinie były dodawane. 

2021-01-27 12:56

A czy po tych zmianach na forum któreś wasze opinie się pojawiały? Bo wczoraj z ciekawości szukałam i od czasów sterylizatora albo chwilę eczesniej nie ma żadnej opinii przy produkcie. Może te nasze opinie nie dochodzą do MC? 

Paatka biedna malutka ale pwmietaj że jest to konieczne żeby uniknąć szpitala. Kiedyś dzieciaczki tylko dostawały zastrzyki, pamiętam jak do nas pielęgniarka przychodziła :( dacie radę :*

2021-01-27 12:44

Anulka otrzymywało się je za wystawione opinie po testach produktów. Ja ich nigdy nie dostałam ale dziewczyny pisały że to były grzechotki gryzaki czy sliniaki takie drobiazgi ;) 

Córka dostała antybiotyk bo ma zawalone gardło niestety nie da rady go wypić próbowałam 2 razy jej podać ale zwymiotowała i jeszcze bardziej ja osłabiło :( dostała więc zastrzyki za chwilę mamy jechać na pierwszy boję się strasznie bo nigdy nie miałam styczności z zastrzykami pewnie bidulka będzie płakała bo szczepienia też nie lubi. Dzisiaj pewnie będzie jeszcze w miarę ale przy kolejnych to nie wiem czy ja utrzymam. Tak mi jej żal :( 

Kochane dajcie siły... 

2021-01-27 10:51

A co to są za niespodzianki, za co się je otrzymuje? 

2021-01-27 01:25

Mamo Hani trzymam więc kciuki za szybki kurs i prosty egzamin ;)

Rena może masz rację, ja często przeglądam te rankingi na interii albo gazeta.pl a one są ogólnopolskie.

Aisa to chyba tylko my, Mama Hani i jeszcze Rena cz pamiętamy czasy niespodzianek ;) 

myślę tak jak Mama Hani że już ich nie będzie, ostatnie przyszły jeszcze przed tymi zmianami na forum (to bylo na jesień 2019 roku).

2021-01-26 22:53

Ja jestem za