{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (167 Wątki)

Pogaduchy \"Czyli o życiu codziennym Ogólnie \"

Data utworzenia : 2019-03-06 16:48 | Ostatni komentarz 2021-04-19 22:17

0202oliwcia

39370 Odsłony
6850 Komentarze

Hej mamuśki co Wy na to żeby założyć oddzielny wątek w którym mogły byśmy się dzielić naszymi codziennymi smutkami radościami i troskami .... Tak ogólnie o życiu

2021-04-19 22:17

Aneczka trzymam kciuki. Ja uwielbiam śmietanowe wiec pewnie bys trafiła w mój gust. W piątek mam wizytę.zobaczymy co tam lekarz powie. Na dniach przychodzi też lóżeczko wkoncu . 

Ewula mysle ze jednak do dnia matki ciężko będzie wytrzymać. Teraz już coraz ciężej. Ale fajny byłby prezent 

2021-04-19 21:53

U mnie biszkopt gotowy, przełożony kremami i chrupka. Teraz mnie czeka tynkowanie i dekoracja :p trzymajcie kciuki bo się boje hehe

2021-04-19 21:48

Figa wow aż tak to wygląda 😂 ciekawe jak będzie u mnie 😂

2021-04-19 16:46

ostatnio zakupy stały się właśnie moją niesamowitą atrakcją i radością :)

2021-04-19 15:37

Rena znam to, jak mi się uda samek wyjść na zakupy to nawet wybór warzyw w bierze staje się atrakcją :D

2021-04-18 20:20

Ewula zobaczymy jak smakowo będzie..czy będzie lepiej pasować. Eksperymentuje hehe a co do CC pierwsze miałam więc i drugie jakiś zniosę jak trzeba będzie. Jakoś nie boje się. 

2021-04-18 16:59

Rena haha oj no to faktycznie już byłaś zmęczona siedzeniem w domu i takie zakupy to był luksus dla Ciebie 😊

Najważniejsze,że z synkiem już lepiej,a jak miałaś skierowanie w razie W do szpitala to musiało być nieciekawie

2021-04-18 16:01

Ja przy pierwszej odczuwam ze za mało odpoczywam wiec nie chce myśleć co będzie przy drugiej 😂

2021-04-18 12:10

Ewula, oj to zamieszanie będzie. Budowa to ogromne przedsięwzięcie. Mnie by przerażała. Remont jednego pokoju potrafi wykończyć.

U mnie synek jutro kończy antybiotyk, już jest pogodny i ja jestem spokojna. Bo ten tydzień był straszny. Tydzień temu dostaliśmy nawet awaryjne skierowanie do szpitala, więc dobrze, że udało się uniknąć. Tylko od tygodnia w domu jestem zamknięta z nim, że wczoraj jak na spożywkę pojechałam, to w samej biedrze i Lidlu z 2h straciłam, to taka rozrywka była :D

2021-04-18 11:41

Ewula aaa to jeszcze dużo roboty :) no tak w pierwszej ciązy można odpocząć w drugiej juz niekoniecznie bo już trzeba sie zaopiekować drugim maluszkiem

2021-04-17 23:18

Aneczka druga opcja też może być ciekawa z tą chrupką orzechową :) Oj...cc nie zazdroszczę ale jak trzeba to cóż... najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe :)

Nati przy pierwszej ciąży to mogłam odpocząć i te czasy chyba już nie wrócą :D Kiedy chciałam to leżałam, oglądałam seriale, czytałam książki, jeździłam po szmateksach... Ach... A teraz mogę pomarzyć :D Hihi, nie no muszę po prostu jakiś rytm sobie wyrobić bo ja lubię mieć w miarę stały plan dnia, jakąś taką rutynę.

Mazia projektu jeszcze nie, na razie tylko szkic i chyba główny projektant teraz będzie już przygotowywał dokładny projekt z wszystkimi wyliczeniami i konstrukcjami ... Także jeszcze trochę pewnie poczekamy ale już jest dograne co i jak ma wyglądać :)

2021-04-17 20:21

Figa sama jeden tylko próbowałam hehe

2021-04-17 09:32

Ewula tak to właśnie wygląda ja też myślałam że odpoczne a tu więcej w domu się robi jak się jest hehe 

2021-04-17 00:14

Aneczka zjadłabym chętnie te torty :) 

2021-04-16 20:33

Nati o tak na nudę nie narzekam hehe 

Mazia zobaczymy jak będzie ale czuję że chociaż na urodziny będę torty robić. 

Rena dziękuje..dokładnie żebym wymiotowała tak jak pierwsza ciążę i nie miała sił to nie wiem co to by było. Ciężko mi nawet wyobrazić. 

Ewula dziękuję ;) mówli że smaczny ja się nie załapałam hehe ale dla męża te same kremy będę robić tylko inne dekoracje. I zamiast fruzeliny z leśnych owoców chce dać chrupkę orzechowa. A termin to prawda blisko Dnia Matki. Choć mam wrażenie że mój ginekolog chce ustalić termin CC więc pewnie wcześniej niż Dzień Matki będzie. 

2021-04-16 17:48

Ewula oj to faktycznie nie odpoczywasz ciągle w biegu widzę. Może w końcu przyjdzie chwila dla Ciebie,ale jak się udało książkę przeczytac to już sukces ! 

Oo to już macie projekt super jedno z głowy 😊

Ewula no z babcią no wyszlo jak wyszło nic cofniesz czasu. Ja tak sobie powtarzałam by się nie zadręczać