result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (139 Wątki)

Pogaduchy \"Czyli o życiu codziennym Ogólnie \"

Data utworzenia : 2019-03-06 16:48 | Ostatni komentarz 2021-01-21 23:11

0202oliwcia

33546 Odsłony
6214 Komentarze

Hej mamuśki co Wy na to żeby założyć oddzielny wątek w którym mogły byśmy się dzielić naszymi codziennymi smutkami radościami i troskami .... Tak ogólnie o życiu

2021-01-17 12:20

Gratulacje kochana :* i jak tam wszystko dobrze? 

2021-01-17 08:53

Taka zima jest piękna. Ale ubranie dziecka na spacer zajmuje duuużo czasu. Potem problem, bo wózkiem nie da rady, a synek nie chce na sankach

2021-01-17 07:41 | Post edytowany:2021-01-17 07:44

Darulka super!! Gratulacje cieszcie się sobą!!! 

Figa misia od urodzenia ma problemy zastój na miedniczkach, kamienie na nerkach, problemy z tolerancja witaminy d3, alergie, AZS i jeszcze coś by się tam pewnie znalazło... Dodatkowo ma bardzo słabe kości miala już złamana nogę w dwóch miejscach :-( 

U nas mega biało!! A dziś przymroziło ladnie ooooooo wczoraj zabraliśmy dzieciaki na sanki i na spacer wyszalały się, a mi się strasznie chce Kuligu taki jak to kiedyś się robiła a po nim ognisko i kiełbaski ❤️

2021-01-17 00:15

u nas tez tylko strasznie wieje 

2021-01-16 22:50

Dziewczyny jest pięknie! :) ja uwielbiam taką zimę ;) 

2021-01-16 21:20

Myśmy dzisiaj byli na górkach podjeżdżać. Synek cały szczęśliwy. Chciał jeszcze bałwana lepić, ale za duży mróz i się śnieg nie lepił.

2021-01-16 16:03

gratulacje !

2021-01-16 13:42 | Post edytowany:2021-01-16 14:01

Figa no zimno ale w nocy tego się nie odczuje na szczęście hehe 

Daruka gratulacje ;) niech zdrowo rośnie ;) a jaka waga i wzrost? 

A u nas śnieg taki pada że szok. Będą korki i kolizje. Ludzie to się zakopia.. w ciągu pół godziny może z 10 cm śniegu nasypało.i ciągle pada nie widać żeby chciał przestać padać 

2021-01-16 13:10 | Post edytowany:2021-01-16 13:11

Darulka ekstra, wielkie gratulacje:* podaj nam szczegóły Maluszka w wolnej chwili :D 

Robili Ci test? 

2021-01-16 11:47

Darulka super gratuluję serdecznie :) Dużo zdrówka dla Was :) 

2021-01-16 09:59

Darulka, cudowne wieści :D Gratulacje! 

2021-01-16 09:02

Hej dziewczyny ! Urodziłam :) 15 stycznia o 13:45 a termin miałam na 23stycznia. Jesteśmy w szpitalu i może jutro wyjdziemy juz do domku :) Pozdrawiamy :)

2021-01-15 20:50

Mama_Hani a to nie wiedziałam, że jest ich aż 6 w kolekcji, to myślę że tylko te 3 ze zdjęcia :)

Oliwcia trzymam kciuki żeby były to tylko bóle wzrostowe. Zrobiłabym mimo wszystko morfologie prywatnie. A czemu do nefrologa chodzicie? 

Aneczka - 27 to prawie jak na Syberii :O

2021-01-15 16:46

Anulka ja też biorę udział w tesownaiu produktów Lovi.

Oliwcia mi też jak na razie udaje się znaleźć czas i na Lovi.

Rena i mam nadzieję że tak zostanie. Bo nie wyobrażam sobie wychodzić z dwójką dzieci gdzie jedno w wózku a drugie ucieka gdzie popadnie.

U nas już mrozy przyszły. Ma być niedługo -27 w nocy. W dzień ok -10 chyba najwięcej ale też wtedy to na szybki spacer jedynie bo zimno zwłaszcza że szybko u córeczki rękawiczki się mokre robią od śniegu 

2021-01-15 13:27

Patka czasami jest tak że wchodzę i nie ma co pisać. Bo ja raczej nie odkopuję starych wątków tylko pisze w tych nowych i w tych co na prawdę mnie interesują (te które dodam sobie do ulubionych). A jednak mimo to udaje się dostać do testów. ;) szczerze mówiąc to lubię te fora. Jakoś tak mam gdzie się wygadać, czasami brakuje mi takiej normalnej rozmowy bo mąż całe dnie w pracy, jak wraca to jest zmęczony zresztą to facet to on nie zrozumie niektórych spraw. Chociaż szczerze Wam powiem że teraz częściej mnie słucha i wyciąga wnioski. Jak Hania była mała to często się ze mnie śmiał że coś sobie wymyślam, a teraz to tak inaczej jest. A z teściową to nie ma co rozmawiać bo ona ma swoje przekonania co do wychowania dzieci, czasami nie da sobie przepowiedzieć że teraz już się tak nie robi. Choć oczywiście stara się nie wtrącać.

2021-01-15 12:18

Mama Hani no być może prawdę mówiąc to już dawno tam nie zaglądałam ale przyznaje że jest to wciągające :D

2021-01-15 11:49

Aneczka, to dobrze, że córeczka zaczyna się słuchać, bo Tobie to już coraz ciężej, a nosić taką dużą dziewczynkę to też nie bardzo. 

U mnie spacer to nadal polega na tym, że nie do końca interesuje go kierunek, albo to gdzie jest mama. Jednak jak zobaczyłam ostatnio córeczkę koleżanki w tym samym wieku, to się przeraziłam. Mój jednak czasami się odwróci, a tamta to biegła, nie patrzyła. 

2021-01-15 09:45

Aneczka, tak udało mi się dostać do testowania głównej nagrody. Właściwie to moje drugie testowanie tam dopiero. I szczerze mówiąc to nie siedzę na forum non stop, zazwyczaj to pisze tylko jak odpoczywam po południu z Hania. Wtedy przeglądam wątki i pisze no i czasami wieczorem jak nie mogę spać :) ale to tak samo jak zaglądam tutaj. 

Paatka szczerze mówiąc to nie są tam te same wątki, z tego co kojarzę to tylko aneczka jeszcze ciągnie na lovi i czasami mi się Megg przewinie (ale nie jestem pewna bo nazwę ma inną, ale podobno). I jest jeszcze jedna mama która kojarzę ale to tylko dlatego że ona właśnie wstawia wątek i tu i na lovi (ale nie pamiętam niku). Tak to inne mamy tam piszą :) chyba że macie inne nazy i nie wyłapałam. 

2021-01-15 09:15

Ja wczoraj miałam wizytę u lekarza. Dzidziuś mniejszy niż powinien być, ale mam nadzieję, że jednak wszystko ok i po prostu będzie drobny jak synek.

Nam się nie udało dostać do testów, a szkoda :( Liczyłam na te myszki, bo dla maluszka byłyby idealne. No ale może w tym miesiącu się uda wygrać jakaś zabawkę. 

2021-01-15 08:50

Też nie wydaje mi się ze dostaniemy całą kolekcje chociaż przyznaje byłoby super :D ta myszka na księżycu jest przesłodka :) 

Mama Hani też kiedyś pisałam na lovi ale wtedy nie było mnie tu. Na dwa te fora nie mam czasu zresztą większość dziewczyn jest tu i tu i bez sensu komentować jeden temat wątku tu i tu jak dla mnie której wiecznie brakuje czasu po prostu go szkoda ale podziwiam że znajdujecie go na lovi i canpol :) 

2021-01-15 06:50 | Post edytowany:2021-01-15 06:50

Figa byłam wczoraj u pediatry na szczepieniu z Piotrusiem (opozniom MMR) i rozmawiałam o Małgosi... Żadnych badań nie zaleciła padło tylko pytanie czy zaczęło się to po przechorowanym covidzie czy wcześniej... ( chyba będę musiała sama ruszyć z tym tematem np uderzyć znów do naszego nefrologa bo też przez tą całą pandemie dawno nie byliśmy!!!) 

Mama Hani nie wiem jak ty znjadujesz czas jeszcxe na Lovi 😱

2021-01-14 23:50

Mama_Hani bierzesz jeszcze udział w testowaniu lovi? 

2021-01-14 23:20

Figa u nas wyniki ok więc to na pewno bóle wzrostowe, niestety tak jak pisałam u nas ostatnio się nasiliły ale to może wynikać z tej boleriozy. 

Co do zabawek to cała kolekcja myszek składa się z 6 zabawek :) na zdjęciu są 3,ale pewnie te dostaniemy. Już się doczekać nie mogę. Ciekawe kiedy paczuchy dojdą. Z lovi też maja małe opóźnienie. 

2021-01-14 20:18

Dziewczyny tak czytam o tych bólach nóżek - zróbcie chodziaż zwykłą morfologię, bo w tym wieku takie objawy mogą być niepokojące :( 

U nas też sypie, dziś cali zmokliśmy bo nas śnieg zaskoczył na spacerze :D

Mama_Hani mi się wydaje, że mogą być wszystkie 3 zabawki z kolekcji Myszek :)