result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (148 Wątki)

Pogaduchy \"Czyli o życiu codziennym Ogólnie \"

Data utworzenia : 2019-03-06 16:48 | Ostatni komentarz 2021-03-07 20:49

0202oliwcia

37081 Odsłony
6606 Komentarze

Hej mamuśki co Wy na to żeby założyć oddzielny wątek w którym mogły byśmy się dzielić naszymi codziennymi smutkami radościami i troskami .... Tak ogólnie o życiu

2021-03-07 20:49

Patka dziękuję bardzo ;) no mam nadzieję że będzie opiekuńcza że nie będzie zazdrości. Ale kto wie może jak zobaczę że poświęceń czas dla innego dziecka a nie jej to może inaczej być. Ale okaże się po porodzie.

Darulka dziękuję bardzo ;)

Aneczka krem jeden to Oreo a drugi to śmietanowy 

2021-03-07 20:02

Aneczka tort piekny :) i pewnie pyszny:)

DoNiWe oj współczuję bardzo, życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)

U nas dzisiaj pełna chata. Przyjechały siostry z dziecmi i było super :) corka zadowolona z zabawy, a synek cały czas przespał grzecznie w wózku na dole, dzieci biegały, krzyczały a on smacznie spał.

Moniczka szczepiłam 6w1 ( Infanrix) i pneumokoki (synflorix) W tygodniu jeszcze maja zadzwonić jak dostaną przeciw Rotawirus to jedziemy( kolejna dostanie za 4 tygodnie i później jeszcze 3dawke)

2021-03-07 15:06

A jakie kremy dawałaś do tortu? 

2021-03-07 11:50

DoNiWe o jej to faktycznie macie teraz ciężko :( trzymajcie się :) 

Aneczka tort jak zwykle piękny mmm aż ślinka leci :D ciekawe czy będzie córeczka taka opiekuńcza wobec młodszej siostrzyczki czy wkradnie się uczucie zazdrości ;) 

Figa teraz covid to już wiążą ze wszystkim bez testu (który prawdę mówiąc też nie wiadomo na ile jest wiarygodny) się nie dowiemy. 

2021-03-06 21:48 | Post edytowany:2021-03-06 21:49

DoNiWe współczuję ;(

A ja dziś skończyłam tort. O dziwno bardzo szybko poszło i to z samą z córeczką w domu hehe. A potem jeszcze do teściów pojechaliśmy na trochę. Był brat męża z córeczka. Między dziewczynkami jest różnica roku. A moja zachowywała się jak niania..to zabawki podawała, to jak coś upadło to też podawała, chciała żeby z nią chodzila, a jak płakała.wolala.jej tatę żeby uspokoił. A jak zasnęła to chodziła po cichu do niej sprawdzić czy spi. Byłam trochę w szoku bo może z dwa razy w życiu ja widziała. A męża brata często więc z nim lubi się bawić. Ale zaskoczyła mnie pozytywnie

2021-03-06 13:05

Mama_Hani oby to nie była koronka..bo u dzieci podobno sraczko-rzygaczka może się objawiać.. 

DoNiWe Oj to biedna mała a co się stało że aż dwie kości jej się połamały? Upadła jakoś niefortunnie? 

2021-03-06 07:17

DOniWe ojacie współczuję Wam . Moja mama jak złamała na początku grudnia do teraz na L4,ale wiapdmo i dziecka lepiej się zrasta ,a ona też w łokciu złamała kawałek więc tam są jaja. Mam nadzieję,że z córeczką będzie dobrze �

2021-03-05 23:40

Aneczka u mnie syn robił rózyczki z jabłkiem,całkiem fajny przepis

córka złamała reke na wf.ma złamane dwie kosci...teraz mam wiecej zajec a mniej czasu..pogoda niezbyt przyjemna na spacery wiec kombinuje by jej czas zając.