result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (148 Wątki)

Pogaduchy \"Czyli o życiu codziennym Ogólnie \"

Data utworzenia : 2019-03-06 16:48 | Ostatni komentarz 2021-03-05 19:01

0202oliwcia

36959 Odsłony
6598 Komentarze

Hej mamuśki co Wy na to żeby założyć oddzielny wątek w którym mogły byśmy się dzielić naszymi codziennymi smutkami radościami i troskami .... Tak ogólnie o życiu

2021-03-04 08:22

Mama Hani,ja jak zapisywałam się na kurs prawa jazdy to bardzo się stresowałam.Same wykłady okazały się nawet fajne.Poźniej gdy przyszedł czas na pierwsze godziny jazdy to było dla mnie mega stresujące, bardzo się bałam a kierownicę tak mocno trzymałam ,że aż mnie ręce bolały :D Teraz się z tego śmieje, ale w tamtym czasie to miałam stracha ;) A gdzie na kurs się zapisałaś?

2021-03-03 23:03 | Post edytowany:2021-03-03 23:05

Patka ja też mam rododendron w ogródku, u mnie rośnie na korze. Poczekaj aż minie okres przymrozków i spokojnie możesz go przesadzić. 

Rena po części właśnie tak jest.. Ona myśli że jej się należy mieszkanie tutaj.. Tylko że jak teściowie przepisywali dom mojemu mężowi to żadna nie miała nic do powiedzenia a teraz uważają ze on dostał wszystko za darmo.. Ale to nie prawda bo nikt nie dba o ten dom i podwórze bardziej niż mój mąż. 

Qazz trzymam kciuki. 

Dzisiaj miałam badania lekarskie na prawko :) muszę jeszcze wyrobić numer PKK i od 13 marca mogę zaczyna kurs :D ale się jaram 

2021-03-03 20:44

Mama Hani rozumiem. Życzę żeby się udało ;) i 3 mam kciuki ;) 

O tak coraz cieplej już i mam nadzieję że tak zostanie. Plus słoneczko bo wtedy to w ogóle przyjemnie się spaceruje 

2021-03-03 20:40

Hej. Jutro idę na ściągnięcie szwu, tak więc od jutra muszę być w pełni gotowości. Niby termin na koniec marca, ale lekarz powiedział, że nawet na drugi dzień po ściągnięciu niektórzy rodzą, a inni dla odmiany nawet rodzą po terminie, zobaczymy jak będzie.

Pogoda piękna idealna na spacery, ale coś chyba mała na nerw uciska czy jak ale od jakiegoś czasu mam mocny problem z chodzeniem.

2021-03-03 19:20

Mama_Hani co za babsztyl z tej szwagierki brzydko mówiąc.. Chyba jedynym wyjściem jest się z nią rozmówić dosadnie. Bo inaczej nie zrozumie. 

Paatka mój mąż ogrodnik z zamiłowania podlewa rododendrony fusami z kawy żeby lepiej rosły. Może jeszcze poczekaj bo podejrzewam, że jeszcze mróz przyjdzie i w kwietniu przesadź. 

2021-03-03 18:41 | Post edytowany:2021-03-04 14:47

Hej dziewczyny!

Tez w ostatnim czasie miałam problem z zalogowaniem...U mnie dalej dużo załatwień, zakupów w związku z ociepleniem domu i ciągłym biegu wszystko robię.Dzisiaj od rana, a to przywieźli styropian (115 paczek) musieliśmy schować do budynku gospodarczego a to teleporada z neurolog córki ,obiad , zakupy i wiele innych a do tego syn wciąż i na okrągło chce na podwórko.Ostatnio każdy dzień jest za krótki.

Patka,mam dwa rododendrony w ogródku.Ja wysadziłabym go teraz na wiosnę tzn.myśle,że przełom kwietnia/ maj będzie ok.Według mnie nie jest to skomplikowana roślina, lubi dużo wody i kwaśną glebę.

2021-03-03 13:36 | Post edytowany:2021-03-03 13:44

Są wyniki :) 

Mama_Hani, pamiętam że u Was sytuacja nieciekawa. A czy to po części nie wynika z tego, że oni traktują ten dom jako swój dom, a raczej dom teściów, a nie Wasz? To jednak jej dom rodzinny z tego co rozumiem. 

Ja mam mieszkanie i większe by się przydało za jakiś czas, ale dom to mi się nie marzy. Marzy mi się ale bez tych obowiązków, bo ja nie lubię takich prac. Może mi się odmieni bo mąż to chce się budować. 

2021-03-03 12:51

Figa nie ma czego zazdrościć tylko podążać za marzeniami i robić wszystko żeby Twoje tez się spelnily ☺ u nas jest swoje mieszkanie ale zawsze marzył nam się dom z działka i do tego dążymy ☺