result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (134 Wątki)

Pogaduchy \"Czyli o życiu codziennym Ogólnie \"

Data utworzenia : 2019-03-06 16:48 | Ostatni komentarz 2021-01-17 21:25

0202oliwcia

33403 Odsłony
6174 Komentarze

Hej mamuśki co Wy na to żeby założyć oddzielny wątek w którym mogły byśmy się dzielić naszymi codziennymi smutkami radościami i troskami .... Tak ogólnie o życiu

2021-01-15 11:49

Aneczka, to dobrze, że córeczka zaczyna się słuchać, bo Tobie to już coraz ciężej, a nosić taką dużą dziewczynkę to też nie bardzo. 

U mnie spacer to nadal polega na tym, że nie do końca interesuje go kierunek, albo to gdzie jest mama. Jednak jak zobaczyłam ostatnio córeczkę koleżanki w tym samym wieku, to się przeraziłam. Mój jednak czasami się odwróci, a tamta to biegła, nie patrzyła. 

2021-01-15 09:45

Aneczka, tak udało mi się dostać do testowania głównej nagrody. Właściwie to moje drugie testowanie tam dopiero. I szczerze mówiąc to nie siedzę na forum non stop, zazwyczaj to pisze tylko jak odpoczywam po południu z Hania. Wtedy przeglądam wątki i pisze no i czasami wieczorem jak nie mogę spać :) ale to tak samo jak zaglądam tutaj. 

Paatka szczerze mówiąc to nie są tam te same wątki, z tego co kojarzę to tylko aneczka jeszcze ciągnie na lovi i czasami mi się Megg przewinie (ale nie jestem pewna bo nazwę ma inną, ale podobno). I jest jeszcze jedna mama która kojarzę ale to tylko dlatego że ona właśnie wstawia wątek i tu i na lovi (ale nie pamiętam niku). Tak to inne mamy tam piszą :) chyba że macie inne nazy i nie wyłapałam. 

2021-01-15 09:15

Ja wczoraj miałam wizytę u lekarza. Dzidziuś mniejszy niż powinien być, ale mam nadzieję, że jednak wszystko ok i po prostu będzie drobny jak synek.

Nam się nie udało dostać do testów, a szkoda :( Liczyłam na te myszki, bo dla maluszka byłyby idealne. No ale może w tym miesiącu się uda wygrać jakaś zabawkę. 

2021-01-15 08:50

Też nie wydaje mi się ze dostaniemy całą kolekcje chociaż przyznaje byłoby super :D ta myszka na księżycu jest przesłodka :) 

Mama Hani też kiedyś pisałam na lovi ale wtedy nie było mnie tu. Na dwa te fora nie mam czasu zresztą większość dziewczyn jest tu i tu i bez sensu komentować jeden temat wątku tu i tu jak dla mnie której wiecznie brakuje czasu po prostu go szkoda ale podziwiam że znajdujecie go na lovi i canpol :) 

2021-01-15 06:50 | Post edytowany:2021-01-15 06:50

Figa byłam wczoraj u pediatry na szczepieniu z Piotrusiem (opozniom MMR) i rozmawiałam o Małgosi... Żadnych badań nie zaleciła padło tylko pytanie czy zaczęło się to po przechorowanym covidzie czy wcześniej... ( chyba będę musiała sama ruszyć z tym tematem np uderzyć znów do naszego nefrologa bo też przez tą całą pandemie dawno nie byliśmy!!!) 

Mama Hani nie wiem jak ty znjadujesz czas jeszcxe na Lovi 😱

2021-01-14 23:50

Mama_Hani bierzesz jeszcze udział w testowaniu lovi? 

2021-01-14 23:20

Figa u nas wyniki ok więc to na pewno bóle wzrostowe, niestety tak jak pisałam u nas ostatnio się nasiliły ale to może wynikać z tej boleriozy. 

Co do zabawek to cała kolekcja myszek składa się z 6 zabawek :) na zdjęciu są 3,ale pewnie te dostaniemy. Już się doczekać nie mogę. Ciekawe kiedy paczuchy dojdą. Z lovi też maja małe opóźnienie. 

2021-01-14 20:18

Dziewczyny tak czytam o tych bólach nóżek - zróbcie chodziaż zwykłą morfologię, bo w tym wieku takie objawy mogą być niepokojące :( 

U nas też sypie, dziś cali zmokliśmy bo nas śnieg zaskoczył na spacerze :D

Mama_Hani mi się wydaje, że mogą być wszystkie 3 zabawki z kolekcji Myszek :)