result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (146 Wątki)

Pogaduchy \"Czyli o życiu codziennym Ogólnie \"

Data utworzenia : 2019-03-06 16:48 | Ostatni komentarz 2021-03-02 18:51

0202oliwcia

36811 Odsłony
6564 Komentarze

Hej mamuśki co Wy na to żeby założyć oddzielny wątek w którym mogły byśmy się dzielić naszymi codziennymi smutkami radościami i troskami .... Tak ogólnie o życiu

2019-05-25 07:48

Monia aż się lepiej wstaje jak tak słoneczko świeci :) U nas od 6 rano jakiś ciul krąży samolotem.. nisko, nad samym domem.. ręce opadają. Dziewczyny czy któraś podaje swojemu dziecku bebilon?

2019-05-25 06:59

U nas za to dzisiaj od rana ładnie :) Mam nadzieję,że chociaż weekend będzie ładny.W niedzielę planujemy trochę zakupów i może spacer po parku miejskim ;) Miłego dnia!

2019-05-24 21:49

Moniczka u nas też była piękna pogoda bardzo ciepło

2019-05-24 21:43

MichuNi co do wozka to jedna z blokad nie zaskakuje i podczas jazdy wozek doslownie sklada sie na pol.razem z dzieckiem.wrrrrrr .... Tak mam.dosc tego wozka ze normalnie szkoda gadac :-( Jesli chodzi o wage i porod to ja sie obawiam ze wzgledu na to ze misia urodzila sie 3600 i ja ledwo dawalam rade mialam tachykardie i silna anemie nie wiem.jal to bedzie zobaczy sie ... Na ta chwile umowilam sie na czwartek na dodatkpwa wizyte do gina prywatnie bo po wczorajszej czuje mega niedosyt

2019-05-24 14:26

O Pati,ale ci zazdroszczę pogody.U nas dalej szaro ,buro i ponuro.Dobrze ,że ten deszcz wreszcie ustał.Bloto straszne dookoła :( Teraz mały śpi ale potem też wyjdziemy na spacerek.

2019-05-24 10:57

Justyna cieszę się że z Jasiem już lepiej teraz będzie coraz lepiej:) Aisa wysłałam Ci przepis na Instagramie ;) daj znać jak już coś będziesz wiedzieć . Ale dobrze że wzięłaś się za to wszystko :) i za jakiś czas przeczytamy że jesteś w ciąży . Mama.Hani super ta blacha . Ja piekę w zwykłej blaszce . Widziałam też takie deski obrotowe na pizzę z rowkami żeby kroić . My dzisiaj spaliśmy do 8:50 aż mnie głowa bolała . U nas piękna pogoda więc na pewno jakoś dłuższy spacerek zaliczymy ;)

2019-05-24 10:23

Najlepszy do pieczenia pizzy jest kamień wychodzi jak z pieca można je też znaleźć na promocji a naprawdę jest roznica

2019-05-24 10:18

Komplikacje mogą być zawsze. Ale czasen duże dziecko jest wskazaniem do cesarki. Nie każda kobieta jest w stanie urodzić duże dziecko. Nas dopiero wczoraj przewiezli na inną salę. Z jasiem jest coraz lepiej. Ale jeszcze nie jest to co powinno być. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej.