Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (468 Wątki)

Pośmiejmy się trochę!

Data utworzenia : 2019-06-07 16:25 | Ostatni komentarz 2019-06-20 09:38

Rosalivan

1548 Odsłony
37 Komentarze

Co powiedzie na trochę humoru? Opowiedzcie o najśmieszniejszej historyjce z udziałem Waszych dzieci :) A jak nie macie jeszcze dzieci to może spotkało Was coś śmiesznego w ciąży? U nas takich historyjek jest cała masa! Mąż wyjechał za granicę i musiałam sama z dziewczynkami (2l i 7mies) iść na komunię do jego rodziny. Do kosciola nie szlysmy bo by nie wysiedziały więc szlysmy od razu na sale. Mamy dostawkę do wozka i starsza sobie tam siedzi. Po drodze zgubiłysmy smoczek, starsza wysypala wszystkie herbatniki na chodnik i juz i tak spóźniona, byłam coraz bardziej nerwowa. Byłyśmy już blisko sali jak zorientowałam sie że starsza nie ma bucika hahah Cofnełam się tą samą trasą bo nie wyobrazalam sobie zeby miała latac na bosaka, skoro jest tam podworko.. oczywiście buta nie znalazłam. Poszlam więc na salę, wszyscy juz konczyli obiad, więc szybko się dosiadłyśmy, szwagierka miała zapasowe buty dla swojej corki i pasowały więc moja oczywiscie zaczęła biegać pp całej sali. Zdążyłam nałożyć obiad i musialam za nią pobiec bo wyszla sama na podworko. Jak z nią wróciłam to kelnerka zdazyla zabrac mi talerz z nietkniętnym obiadem

2019-06-20 09:38

Nikt jej tego nie uczy. Czasem ma tak, że by chciała do babci. Ale jak mają taki stosunek to się tłumaczy. Ale dziecko dużo widzi i słyszy. Nie da się tak zrobić żeby nie usłyszała żadnej rozmowy między mną, a mężem czy z kimś z rodziny. Nawet się nie upilnuje by nie usłyszała fragmentu rozmowy telefonicznej. To tylko nam się wydaje, że dziecko jest zajęte i nic nie słyszy, a tak naprawdę słyszy i też ma swoje odczucia.

2019-06-20 09:16

Coz dziecko jest szczere:D

2019-06-20 01:59

Do mnie dziś zuzia dzwoniła, że babcia dzwoniła z pretensjami. Powiedziała, że to ona odebrała telefon bo tata był w łazience. Jak się zapytalam o co chodziło to powiedziała, że nic ważnego bo sama sprawę załatwia mówiąc babci, że jak na dzwonić i narzekać to ma wcale się nie odzywać, a gdy mąż wyszedł z łazienki i się pytał kto dzwonił to powiedziała, że pomyłka. Ręce mi opadły.

2019-06-19 22:50

Ja jak byłam mała to jak ktoś mi się nie podobał to na czesc czy dowidzenia dawalam stopę:D No i w podstawówce nauczycielce powiedziałam że nie umie uczyć coś tam było że kazała mi sylabami czytać A ja umiałam już normalnie czytać słowami i stwierdziłam że to cofanie w rozwoju i powiedziałam jej że nie umie uczyć :D

2019-06-19 11:54

Przecież uważa że teraz jest duża. Spróbuj powiedziec że jest inaczej to będzie się kłócić. Z drugiej strony to już mała panienka się robi. Jeszcze trochę i do szkoły pójdzie.

2019-06-19 10:36

To prawda, że trzeba wspierać rozwój dzieci. Nawet jak jakiegoś talentu muzycznego się nie ma, to jednak o obcowanie z tym wszystkim rozwija dziecko od najmłodszych lat. Wiadomo, też że jak pierwsze dziecko to też czasu więcej i czasami zapału. MichuNI, to jak Ty jesteś uzdolniona w tę stronę to już wiadomo skąd i dzieci. Ja to jestem antytalent, ani słuchu ani głosu, i jak synuś cokolwiek będzie \"słyszał\" w tej muzyce to po tatusiu.

2019-06-19 08:50

Mnie Klara ostatnio bardzo bawi, bo mowi \"jak jeszcze bylam mala, to... \" - a ona ma ledwo 3.5 roku no i ... coz, nadal jest mala :D Wiadomo oczywiscie, co ma na mysli, ale to takie urocze ;)

2019-06-18 11:00

Moja siostra jak coś popsuła i ktoś się zapytał czemu to popsuł to odpowiadała, że mała wtedy była albo, że jej się to nie podobało. Potrafiła wypiac język jak ktoś się do niej uśmiechnął.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna