Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (468 Wątki)

Pośmiejmy się trochę!

Data utworzenia : 2019-06-07 16:25 | Ostatni komentarz 2019-06-20 09:38

Rosalivan

1545 Odsłony
37 Komentarze

Co powiedzie na trochę humoru? Opowiedzcie o najśmieszniejszej historyjce z udziałem Waszych dzieci :) A jak nie macie jeszcze dzieci to może spotkało Was coś śmiesznego w ciąży? U nas takich historyjek jest cała masa! Mąż wyjechał za granicę i musiałam sama z dziewczynkami (2l i 7mies) iść na komunię do jego rodziny. Do kosciola nie szlysmy bo by nie wysiedziały więc szlysmy od razu na sale. Mamy dostawkę do wozka i starsza sobie tam siedzi. Po drodze zgubiłysmy smoczek, starsza wysypala wszystkie herbatniki na chodnik i juz i tak spóźniona, byłam coraz bardziej nerwowa. Byłyśmy już blisko sali jak zorientowałam sie że starsza nie ma bucika hahah Cofnełam się tą samą trasą bo nie wyobrazalam sobie zeby miała latac na bosaka, skoro jest tam podworko.. oczywiście buta nie znalazłam. Poszlam więc na salę, wszyscy juz konczyli obiad, więc szybko się dosiadłyśmy, szwagierka miała zapasowe buty dla swojej corki i pasowały więc moja oczywiscie zaczęła biegać pp całej sali. Zdążyłam nałożyć obiad i musialam za nią pobiec bo wyszla sama na podworko. Jak z nią wróciłam to kelnerka zdazyla zabrac mi talerz z nietkniętnym obiadem

2019-06-08 20:30

Aiisa przykro mi z powodu Twojej straty, wiem co czujesz bo też to przeszłam. Miałam straszne parcie na dzidziusia, co miesiąc płakałam jak się okazywało ze nie jestem w ciąży. Jak w końcu się udało to zanim zdążyłam isc do ginekologa na potwierdzenie to było po wszystkim. Potem daliśmy sobie spokój i tak jak odpuscilismy, tak miesiąc później już byłam w ciąży. Nie martw się, jak przyjdzie czas to bedziecie mieli dzidziusia. Ciąża zazwyczaj pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie :*

2019-06-08 19:13

Rosalivan staramy się o rodzeństwo ale ma razie nici z tego mój syn kocha dzieci zagląda do wózków jak może staram się panowac nad tym ale nie wisi na wózkach itd ale chce zobaczyć dzidzie do dzieci lgnie strasznie chce się bawić i przytulać! Więc myślę że większych problemów by nie miał jest towarzyski bardzo lubi bawić się z kimś. No ale na razie jedynak rok temu ponad byłam w ciąży ale tak szybko jak byłam tak też poronilam niestety niecały miesiąc po tym jak test pokazał 2 krechy coz wyszło jak wyszło i nie udaje sie nam tego malucha zrobić od tamtej pory pomimo że przyjemności w łóżku sobie nie odmawiamy : D

2019-06-08 18:51

Moniczka tak, dokladnie, z dziecmi to naprawde idzie pęknąć ze smiechu Aiisa a pozniej bedzie żałował jak mama wróci z braciszkiem ze szpitala haha moja corka jak zobaczyła siostrę i mnie po ppbycie w szpitalu to sie obrazila, nie mogłam jej dotknąć

2019-06-07 23:17

U nas była sytuacja taka że rozmawialiśmy o dziecku A synek mały gaworzyl i wyszło mu tata chce brata

2019-06-07 21:09

Z małymi dziećmi to naprawdę często jest parodia.Maluchy mają czesem takie pomysły,że dech zapiera.Moj synek jest dopiero na etapie zabaw aby go gonić a on z roześmianą buzią ucieka bo goni go rak ,nieborak :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna