result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (212 Wątki)

Konkursy - zaproszenia, wygrane

Data utworzenia : 2019-07-10 12:36 | Ostatni komentarz 2021-01-16 15:03

MichuNi

12131 Odsłony
1397 Komentarze

Drogie Mamy, kochane Dziewczyny, pomyslalam, ze warto utworzyc jeden watek, w ktorym bedziemy informowac o konkursach w ktorych bierzemy udzial, mamy-blogerki beda zapraszac na konkursy na swoich blogach, a takze bedziemy sie chwalic wygranymi... i wszystko co jeszcze sie z tym wiaze. Co Wy na to? Do tej pory kazdy konkurs to byl nowy watek, a moze tym sposobem latwiej bedzie nam utrzymac porzadek i bedziemy mialy jedno miejsce do rozmow na ten temat?

2021-01-13 21:18

Figa jak jest ochroniarz to inna sprawa bo tak to strach 

2021-01-13 18:55

U mnie to już nawet bez pytania przy drzwiach zostawia, tylko gorzej jak jedziemy do rodziców na kilka dni. Ale w bloku na szczęście ochroniarz jest to nikt się nie pokusi. 

2021-01-12 20:07

Ewe jak się przeprowadziłam na swoje to tu nie spotkałam się się żeby kurier u mnie zostawił paczkę sąsiada albo moja u sąsiada. Zawsze do rąk własnych. No dwa razy na balkon wrzucił bo mieszkam na parterze tak bezpieczniej niż pod drzwi 

2021-01-12 11:17

czasem jak nie ma możliwości wybioru paczkomatu, to zamawiam kurierem, ale tak jak Figa pisze, zawsze dzwoni że swoi pod drzwiami jak akurat wyszłam :P więc już czasem proszę o zostawienie paczki pod drzwiami, jeśli wiem że zaraz wrócę. Kiedyś prosiłam o zostawienie u sąsiadów, tak samo ich paczki czasem czekały u nas, ale wiadomo ze teraz w dobie pandemii raczej unika się takich sytuacji, bo nie zawsze jest to komfortowe dla wszystkich 

2021-01-12 07:20

Rena wiadomo że paczkomatem bezpieczniej niż pod drzwiami jak zostawi. Tu wątpliwości nie ma

2021-01-11 23:43

Rena to faktycznie jakiś błąd musiał być. 

Ewe dla mnie też paczkomaty są dużym ułatwieniem, kurierzy u nas przyjeżdżają akurat jak człowiek wyjdzie na chwilkę z domu. A tak podejdę kiedy mogę i o której chcę i się nie martwię. 

2021-01-11 22:48

Aneczka, ale ja np. nie znam sąsiadów i u mnie kurier zostawiał pod drzwiami na klatce w czasie pandemii, gdy ochrona się wystraszyła i nie brała paczek. A z paczkomatem nie ma takich problemów.

2021-01-11 19:17

Ewę kurierzy po sąsiadach często zostawiają jak wyrazimy zgodę i nie trzeba kombinować