Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (302 Wątki)

ProjektBody.pl

Data utworzenia : 2017-07-23 19:21 | Ostatni komentarz 2017-08-24 16:13

Mama_Ola

2434 Odsłony
68 Komentarze

Hej :) Nie wiem czy już słyszałyście o bardzo fajnej akcji Projekt Body. Ja się właśnie dowiedziałam. Jest to edukacyjna kampania społeczna, której celem jest podkreślenie wagi karmienia piersią i uczenie o zbawiennych właściwościach mleka mamy. Kampania zdaje się firmy Nestle, w którą zaangażowana jest Beata Sadowska. Co ciekawe w kampanii można wygrać / zamówić specjalne body dla maluszków, pod warunkiem odpowiedzi na kilka pytań dotyczących karmienia piersią. Codziennie do rozdania jest 500 sztuk bodziaków. Nie wiem jeszcze czy to działa i jak to działa, bo w tej chwili na stronie pojawia się komunikat, że dziś zostały rozdane już wszystkie body, ale może warto spróbować jutro rano ;) Ja bardzo popieram akcje promujące karmienie piersią, więc z przyjemnością (jeśli się uda) takie body przygarnę, aby potem na swoim FB i Instagramie wspomóc projekt promocyjnie i napisać kilka słów. Wzorów body jest 5 - codzinnie rozdawanych jest 100 sztuk z każdego wzoru podzielonych równomiernie na różne rozmiary.

2017-07-24 09:47

Anka_01 u mnie położna na moją prośbę o pomoc powiedziała \"przez pierwsze 24h on nie musi jeść, nie trzeba przystawiać, a jutro jak nie będzie pokarmu to damy mu butelkę\" to nie jest normalne. Mimo tych słów sama z mężem kombinowałam jak go karmić, przez płaskie brodawki pogryzł mnie do krwi, ból był przy każdym dotyku. Po wyjściu ze szpitala prywatnie była u mnie doradczyni i dzięki niej i kapturkom na sutki po dwóch tygodniach karmienia mieszanego mogłam zostać na samej piersi. Poddałabym się po drodze kilka razy, na szczęście miałam świadomość jak moje mleko jest dla dziecka ważne. Tyle że nie każda kobieta może mieć cierpliwość, chęci to nie wszystko. Bez pomocy specjalistów wiele kobiet i dzieci nie będzie miało swojej mlecznej przygody i to jest przerażające. Plus te mity o słabym mleku, za długim karmieniu itp. które powielane są w służbie zdrowia I tylko podcinają matkom skrzydła. Jest kogo edukować;) Ps. Body dla mojego Malucha zamówione :)

2017-07-24 06:15

Bakaliowa najważniejsze są chęci i niepoddawanie się. Jeśli ktoś wie że chcekarmic i szczerze o to walczy to da radę. U nas położne sprawdzaly czy dziecko prawidłowo ssie pier i pytały czy sobie radzimy jak nie to pomagały i pokazywały typu że powinno objąć całego sutka, ssać i łykac te 8 min co 2 h i że musimy słyszeć itd ;) jedne dzieci są takie ze nie chcą piersi ale nie wolno się poddawać i z tym tylko zaczecac do picia np wyciskajac mleko i przykładać żeby dziecko wiedziało że tam jest. Oj dużo moich znajomych poddalo się od razu w szpitalu i wybrały mleko modyfikowane bo łatwiej.. A niekoniecznie bo karmienie jest trudne na początku trzeba się wprawić później to nie wyobrażam sobie jakbym miała teraz karmić z butelki wstawać po nocach wyparzac potem wszystko i robić... karmienie piersią ma baaardzo dużo zalet nie tylko dla dziecka ale i dla mam także również polecam tą akcję bo sama karmie piersią i jestem z tego dumna ;)

2017-07-23 20:44

Akcje promujące karmienie piersią są ważne, fajny pomysł:) Ale z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że najpierw powinno się edukować lekarzy, pielęgniarki i położne z tzw \"starej szkoły\", bo często matki mają lepsze pojęcie o zaletach karmienia naturalnego. Mi laktacje niemal zrujnowały położne w szpitalu, pomoc doradcy laktacyjnego dostępna była raz w tygodniu kilka godzin, więc nie miałam szans skorzystać. Gdyby nie Internet i różne fora, to moje dziecko nie miałoby okazji by jeść z piersi, ale walka się opłaciła:) każda matka powinna mieć zapewnioną opiekę fachowca, bo karmienie naturalne jest łatwe tylko na filmach

2017-07-23 19:45

Świetna akcja! Bardzo mi się podoba :) Również ją popieram jako Mama za 2 miesiące :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna