{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (218 Wątki)

Opublikowane porady użytkowniczek Canpol babies

Data utworzenia : 2017-04-06 11:28 | Ostatni komentarz 2021-04-08 20:41

Mamy_Canpolu

34426 Odsłony
1237 Komentarze

Drogie Mamy, w tym wątku będziemy publikować linki do porad, które opublikowałyśmy w naszym serwisie. Zachęcamy do czytania porad innych mam, a także komentowania i oczywiście głosowania. Tylko 10 najwyżej ocenianych mam otrzyma od nas produkty do przetestowania. Pozdrawiamy, zespół mam z Canpolu

2017-05-16 13:32

Co racja to racja, zawsze można dojść do czegoś nowego, znaleźć jakiś nowy sposób, dowiedzieć się o czymś nowym i podzielić się tą wiedzą z innymi.

2017-05-16 10:14

Tematy na porady nigdy się nie wyczerpią, to tak jak z wynalazkami - zależny czego kto potrzebuje :D

2017-05-16 10:02

Tak, często są to porady poparte doświadczeniem, a jak wiadomo takie są najcenniejsze. Także to był super pomysł, żeby mamy mogły dodawać tu swoje porady i dzielić się wiedzą z innymi, mniej doświadczonymi mamami. Chociaż rzeczywiście tych porad jest już coraz więcej i tematy pomału wyczerpują się.

2017-05-16 00:54

Szczerze mówiąc, to czytam te najnowsze porady dodawane od marca, gdyż od tego czasu jestem tu zarejestrowana. Aczkolwiek zaglądałam też do tych \"starszych\" i muszę przyznać, że jest ich mnóstwo. Aż ciężko cokolwiek napisać, żeby nie pokryły się z poprzednim wątkiem, a były czymś nowym i ciekawym. Aczkolwiek jest to bardzo fajne źródło wiedzy, gdyż w większości oparte na własnych przemyśleniach, a nie typowy internetowo/ lekarski bełkot:p Fajnie, że są wśród nas takie pomocne Mamuśki:)

2017-05-15 19:05

MichuNi oczywiście zagłosowałam na Twoja poradę i Anileszki też.

2017-05-15 14:08

Dziękuję za akceptację, mam nadzieję, że Mamy które mają kłopoty z zajściem w ciążę lub je miały skorzystają z mojego doświadczenia:)

2017-05-15 13:56

Dziękujemy za odpowiedź, faktycznie, przecież pierwszy wpis był edytowany. :) Cieszę się, że pojawiły się kolejne porady :)

2017-05-15 09:34

Bardzo dziękujemy za odpowiedź oraz za nową dawkę wiedzy (i możliwość głosowania).