Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Lista Mam Testerek wrzesień 2019

Data utworzenia : 2019-09-03 13:17 | Ostatni komentarz 2019-09-17 15:22

MamyCanpolu

5171 Odsłony
168 Komentarze

Zapraszamy do zapoznania się z listą Mam Testerek laktatora Easy&Natural na stronie: https://canpolbabies.com/pl/bezpieczenstwo-produktow/teraz-testujemy Niebawem wyślemy produkt do testowania.

2019-09-13 17:39

Dziewczyny a dostaniemy emial z nowym formularzem do wypełnienia?

2019-09-13 17:01

Aiisa, wydaje mi się,że w jednym mailu opinia za te wszystkie produkty może być wysłana.

2019-09-13 13:25

Eh widać napięta atmosfera w tym wątku myślę że każdy powinien sam działac wg swojego sumienia i tyle bo i tak takie rzeczy się zdarzac będą a *****burza jest niepotrzebna :) A co do opinii chyba do końca miesiąca jest czas by wystawić tak mi się wydaje. Tylko ciekawe czy opinia łączona sterylizatora butelek i laktatora czy osobne jak ktoś dwie paczki miał :)

Konto usunięte

2019-09-13 13:14

Moniczka7896 jeśli o to chodzi to nie ma sprawy. Ja nikomu nic nie zamierzam sprzątnąć sprzed nosa. Ponadto same wiecie jak wielokrotnie punktacja na poradach była zaniżana lub bardzo szybko zawyżana i też w ostatnich dniach wypadalam z rankingu. Czytałam wtedy Wasze opinie w tej sprawie i doskonale rozumiem, że jeśli zależy nam na produkcie i pracujemy nad tym cały miesiąc to przykre że ostatniego dnia ktoś nagle podbija ranking. Ale nie jestem tu do oceniania, doszukiwania się, sprawdzania bo nie chcę na to tracić czasu. Wszystko zalezy jaki mam cel i intencję udzielając się tutaj. Ja głównie komentuję porady gdzie ktoś zgłasza jakaś trudność w opiece, pielegnacji, wychowaniu dziecka a mam jakieś doświadczenie którym mogę się podzielić lub proszę Was o pomoc kiedy mam jakąś trudność. Z tego najwięcej się czerpie.

2019-09-13 13:07

kasaiaa1, dziękuję za odpowiedź A tego drugiego to już nawet nie chce mi się komentować :(

2019-09-13 12:56

Monikalul, mnie chodzi o danie szansy innym w taki sposób,żeby w ten miesiąc kiedy jest coś do testowania co Ci dodatkowo nie potrzebne poprostu nie udzielać się w żaden sposób.Mysle,że zrozumiale napisałam.

2019-09-13 12:40

Czytam czytam i wiecie co chyba i tak po tej wrzawie MC będą wiedziały co zrobić Uciekł mi komentarz Nie sledzilam olx nie analizowalam tego bo nie mam ostatnio czasu więc wypowiadać się nie mogę, ale uważam iż oszukiwanie na forum poświęconym dzieciom to świństwo.

Konto usunięte

2019-09-13 12:39

Czemu zaraz rodzinnych interesach ? A może uprzejmość, dobry gest. Wielu gości odwiedza Maluszka. No właśnie to jest fala hejtu. Najpierw pytacie a potem macie za złe że odpowiadam. Przecież nikt nikomu nie zabrania udziału w forum, dodawania porad czy ja tu z kimś rywalizuję ? Każdy ma równe szanse. Nie wiem jak tu można ,, dawać szansę innym\" nie za bardzo rozumiem, przecież to Mamy Canpolu wybierają a to każda z nas decyduje czy i ile pisze, jakie porady wysyła. A nikogo swoją aktywnością nie dyskryminuję. Tak samo jak i każda z Was, bo tu nie da się dyskryminować. Nie zawsze otrzymałam produkt do testowania ale nie oceniałam wówczas mam, które ten produkt zdobyły. Widoczniej byłam wtedy mniej aktywna,a inne Mamy sobie na to zasłużyly. Ale za to poczytałam inne porady, podzieliłam się swoim doświadczeniem i to było cenne. Jak zdobyłam produkt do testowania to miło, córka z nich korzysta a ja sprawdzam na ile jest bezpiecznie i jak wpływa na jej rozwój. Nie udzielam się tu tylko i wyłącznie po to by otrzymać produkt do testowania. Przykre to że na takim forum gdzie uczymy się wzajemnie i wspieramy w macierzyństwie są takie dyskusje.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna