Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Publiczne karmienie piersią- kontrowersja, bunt czy wzorowe rodzicielstwo?

Data utworzenia : 2017-06-12 17:32 | Ostatni komentarz 2020-03-09 11:03

Annaleszk

8360 Odsłony
250 Komentarze

Kobietki postanowiłam poruszyć tutaj temat, budzący tyle kontrowersji w ostatnim czasie. Jakie jest Wasze zdanie na temat publicznego karmienia piersią np.w restauracji, w komunikacji miejskiej, na ławce w parku. Czy uważacie to za naturalne z punktu widzenia samego zaspokojenia malucha, żeby bez skrępowania dać mu pierś? Czy może jesteście zwolenniczkami nie pokazywania zbyt wiele i ukrywacie się w przysłowiowej toalecie? A może macie inne sposoby przykrywacie pierś pieluszką, prosicie obsługę aby pozwolili Wam wyjść na zaplecze, czy zwyczajnie zawsze macie pod ręką gotową butelkę?

2020-03-09 11:03

Choć u nas jest kilka dziennie 

2020-03-09 11:02

Patka a ja słyszałam że przy KP nawet 14 dni może 5 być bez kupki. 

2020-03-06 17:39

Moniczka do pewnego momentu nie było problemu kupka była praktycznie w każdej pieluszce później się to zmieniło myślałam że może tak musi być żeby ustatkował się to do jednej czy dwóch dziennie ale po prostu nie było nawet 5 dni. Pediatra zalecała dać czopek żeby dłużej już nie czekać więc po czopku zrobiła i tak do tej pory co parę dni musiałam dać czopka. Dokarmiam teraz mm i kupę zrobiła sama bez mojej ingerencji. Wiem że czasem dzieci mają problemy z brzuszkiem po mm ale nie widzę żeby malutkiej coś dolegało nawet tak jak wspominam z kupką jest lepiej. Wiem że pokarm mamy jest lekkostrawny i nie musi dziecko wypróżniać się codziennie ale Córeczka miała problem codziennie rano napinała się i puszczała bączki a kupki zrobić nie mogła 

2020-03-06 15:30

Po twoim mleku nie mogła się wypróżnić ? To dziwne bo przecież pokarm kobiecy jest lekkostrawny hmmm.Po mm to częsta przypadłość,że maluchy męczą się ze zrobieniem kupki, mają zatwardzenia itd.

2020-03-06 14:19

Moniczka podałam małej nan optipro i nic się nie dzieje nawet odrazu zrobiła ładna kupke gdzie po moim mleku nie mogła sama się wypróżnić. Lekarz też mówił że ma skazę ale nic się nie dzieje więc wydaje mi się ze to zła diagnoza. Dokarmiam malutka i je aż miło popatrzeć chociaż widzę że cycusia jednak też potrzebuje. Jej dobro i pełny brzuszek są dla mnie najważniejsze ale smuci mnie fakt że musiałam podać mm. Wczoraj było ze mną z tego powodu na prawdę kiepsko na tyle że pierwsza butelkę musiał podać jej mąż... może jakoś przywyknę. 

Meg u mnie pierwsze 2 miesiące były piękne a później zaczęło się coś dziać a moje karmienie wygląda jak jeden wielki kryzys niestety 

2020-03-06 07:49

Zapytam chyba jak odczytywać te siatki przy okazji następnego szczepienia. My z przybieraniem na wadze nie mamy problemu ale kiedyś może przydać się wiedza jak je odczytywać.

Patka, Monika czasem trzeba trochę powalczyć o kp, a odkąd jestem tutaj na forum to wydaje mi się że mało kiedy kobieta nie ma problemu z karmieniem. Wiec nie jesteście z tym same i codziennie kobiety walczą o następny dzień kp.

2020-03-06 01:00

Patka teraz leci 5 miesiąc. 

Też radzę ci popytaj o te siatki. Pediatra niech przeanalizuje. Ja nawet nie pytałam A może i powinnam. 

Powiem wam że mój mały Też miałam obawy czy dobrze przybiera. Tzn  jak byliśmy teraz na szczepieniach to lekarz mówił że dobrze. 

Skończył 01.03   4 miesiące. Waga urodzeniowa 3580. Wyjściowa 3300  A teraz ma 6500. Ja nie wiem czy to dużo czy mało. 

Nie jest napewno z tych dzieci pulchnych ale wydaje mi się że taki w sam raz. 

2020-03-05 22:54

Patka, jeśli córeczka nie ma problemów brzuszkowych po dokarmianiu mm to chociaż bez stresu przyjdziecie ten moment całkowitego zejścia na mm.Najgorzej jak chcąc nie chcąc trzeba walczyć o kp bo np.zadne mleko modyfikowane nie odpowiada maluszkowi.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna