Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Jak długo karmiłyście piersią?

Data utworzenia : 2017-09-06 22:02 | Ostatni komentarz 2024-03-28 16:35

Konto usunięte

16935 Odsłony
919 Komentarze

Dziewczyny jak długo karmiłyscie piersia

2022-05-02 17:34

No przesada i to gruba co jak co ale są granice jak dla mnie szkoda że niektórzy tego nie potrafią zrozumieć i jak się zwróci uwagę to biorą to za atak 

2022-05-02 08:50

Są takie przypadki gdzie matki karmią te dzieci nawet do 5 roku życia :P dla mnie to też już jest przesada jednak 

2022-04-22 11:56

W takim wieku to dziecko powinno być samodzielne a nie latać do cycka matki

2022-04-21 17:06

Mazia niech sobie każdy robi co chce ale to jest nie zdrowe i nie smaczne powinna być górna granica wieku kiedy karmimy i koniec bo takie karmienie trochę na pokaz jest bez sensu a tym bardziej mocno pod publikę 

2022-04-21 07:07

No w sumie tak, ja bym tak długo nie mogła. 

2022-04-20 20:05

Ja też jestem zdania że nwich każdy karmi jak długo chce ,ale tu nie rozumiem afiszowania się z tym w social mediach. Obserwuje jedna mamę dzięki 3.5 roku i pokazuje jak karmi . Spoko niehc karmi ile chce ,ale ja akurat ogólnie jakoś jestem na nie by pokazywać na fotkach gołą pierś i pijące dziecko. Takie fotki jak mam to widziałam ja . W.neta nie puszczałam fotek z gołym cycem . Tego akurat nie rozumiem. Spoko to naturalne i inne spojrzenie jest w tedy na pierś,ale jak dla mnie mimo wszystko to intymność

2022-04-20 13:42

Dla mamy to też nie jest komfortowa sytuacja jak dziecko wisi na cycu non stop przecież kręgosłup krzywi się miedzy innymi zresztą od pewnego wieku to dziecko powinno wiedzieć że koniec i tyle bo potem właśnie się widzi duże dziecko to aż bije po oczach że dalej cycka doi

2022-04-20 08:47

mi karmienie piersią kojarzy sie z malutkim dzidziulem oraz dzieckiem w wieku niemowlęcym nie wyobrażam sobie karmić dziecka starszego nawet jak by mi sie tak rozwineła laktacja;) 

no i tak jak piszecie w miejscu publicznym to dystomfort chyba nie tylko dla karmiącej jak i chyba tego kto widzi;D

 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna