result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Kiedy wasze dzieci karmione piersią zaczęły spać całą noc?

Data utworzenia : 2017-09-29 06:55 | Ostatni komentarz 2021-01-22 22:07

anka_01

4408 Odsłony
281 Komentarze

Jak u was było ze spanien waszych maluszków? Już przeszło 4 miesiące karmie piersią i moje nocki wyglądają różnie, czasami już myślę że wyczerpala mnie do samego końca.. Nie raz kiedy ją uspie położę się ledwo zamkne oko a ona już się budzi z różnych powodów.. nieraz ma gazy i potrafi budzic się co godzine... A noe chce faszerowac jej lekami przeciwbolowymi chodź nieraz się męczy. Czy wy macie jakieś sposoby żeby dziecko dłużej spało? Dodam że to nie ma znaczenia ile ona sypia w dzień bo mogła spac nieraz kilka razy i to dość długo i przespać fajnie noc a jak nie spala to mogła się budzic w nocy więc to nie ma znaczenia

2020-09-23 10:15

U nas niestety póki karmiłam piersią syn potrafił budzić się co godzinę, czasem nawet częściej. Na gazy nie podawalismy nic, ale lekarz polecił nam probiotyk w kropelkach - pozytywnie wpływał na jelitka, a nie miał żadnych skutków ubocznych jak krople na kolki

2020-09-22 16:02

Rena ząbki czasem mocno dokuczają maluchom przez co często się budzą i są marudne u nas na szczęście pierwsze osiem jakoś wyszły bez większych problemów 

2020-09-21 11:30

Jullia, oj czas do 4 miesiąca był u mnie cudowny, w tym wieku to synuś spał całe noce. Pojawiło się ząbkowanie i sen się skończył. Nie dość, że pobudki częste i nieregularne, to jeszcze nieodkładalność. Niestety od tamtej pory wylądował w moim łóżku nad czym ubolewam. 

2020-09-20 15:43

Jullia a kto nie lubi hehe :D 

Darulka o to to :D ja czasem też się tym bardziej mecze niż jak już mała wstanie i zje bo budzę się co parę chwil i sprawdzam ;) 

2020-09-18 21:32

Oj nocne wstawanie dla mnie jest straszne, ale wiem że jak nakarmię i odczekam aż się odbiję idę dalej spać  , wchodzimy w 4miesiac wiec już za chwile zaczniemy ząbkować i i tego obawiam się bardziej że noce będą jeszcze gorsze dla mnie, a ja tak bardzo lubie spać ;) 

2020-09-18 21:21

Ja do wstawania w nocy tez sie tak przyzwyczaiłam ze jak zdarzyło się raz na dlugi czas ze  corka spala spokojnie to i tak się obudziłam, albo jak spalam dłużej bez wstawania to bylam bardziej zmęczona niż z tym wstawaniem.

2020-09-17 21:27

Ja to chyba do tego wstawania się nie przyzwyczaję. Tak marzę o całej nocy przespanej bez pobudki. Jednak jak tego zabraknie to pewnie też się obudzę w nocy, że coś nie gra.

2020-09-16 16:54

Ale ja też już się przyzwyczaiłam do nocnego wstawania i prawdę mówiąc raczej nie sprawia mi to problemu chociaż czasem ciężko przyznaje ;) dzisiaj nawet córka przespała cała noc to ja już z przyzwyczajenia wstałam ok. 3 i sprawdzałam czy wszystko jest ok i takie oto mamy już są :D

2020-09-16 09:38

Madzia pewnie.ja się już przyzwyczaiłam do wstawiania choć czasami jestem tak zmęczona a muszę funkcjonować.dzieci są absorbujace a mam ich 3.i tych sił jakoś zbieram bo wiem że dzieci mnie potrzebują.

2020-09-15 14:30

Matka ogólnie ma wiecej sił niż facet. Dla mnie karmienie było najbardziej uciążliwe jak szły zęby i byłam pogryziona, tak to nie miałam problemów z karmieniem a wstawanie w nocy to chyba kwestia przyzwyczajenia bo z czasem mi to problemow nie sprawiało.  Najgorsze byly początki aby poznać dziecko i wpaść w ten rytm a potem to dla mnie karmienie było sama przyjemnościa �

2020-09-14 23:45

Paatka oj tak...mój mnie ostatnio zaskoczył bo pyta skąd biorę tyle sił i chęci bo on tak nie ma.wiec mu powiedziałam wystarczy tydzień z dziećmi to się przyzwyczai i też będzie musiał chęci miec

2020-09-13 22:56

DoNiWe bo my silne kobietki jesteśmy :) 

Mój mąż kiedy mam kryzys to mówi że on już dawno podałby butelkę i spokój dlatego to właśnie my kobiety rodzimy i karmimy ;) 

2020-09-11 22:32

ewciaos paatka tak bo to trudne...wiem że musze nakarmic wstać.tez świadomie zdecydowałam sie na macierzyństwo,karmienie piersią,nikt nie mówił że bedzie jak w bajce.teraz tez sama ze wszystkim.ostatnie dwie noce prawie w ogóle nie spałam bo córka po szczepieniu 2 dni gorączka,budziła sie z 10 razy w nocy.choć jestem tylko człowiekiem i odczuwam brak snu,zmeczenie ezradność i zość czasami no ale widząc rano tą usmiechnięta buzinke córeczki wiem że jednak daje radę

2020-09-10 16:24

Mi też czasem ciężko i też marzę o tym żeby się wyspać ale to już raczej dopiero jak dzieci będą duże :D Jestem zmęczona nie ma co ukrywać tym nocnym karmieniem ale sama się na to zdecydowałam i wiem, że to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć i to chyba trzym mnie jeszcze na siłach :D

2020-09-10 13:38

DoNiWe wiem co czujesz ja mam jednego synka 6,5letniego i 2letniego już i cały czas przy cycku teraz jest ok. Bo czasem budzi się tylko 2razy czasem 4razy zależy od nocy i już 7pobudka żeby dzieci ubrać do szkoły żeby starszego odprowadzić bo mąż za granicą a nie mam od kogo pomocy wszędzie z synkami chodzę, na zakupy itd...a jak pierwszy raz dałam starszego synka na 4atka do przedszka to synka młodszego urodziłam nie musiałam też wszędzie jeździć z nim i czasem to budził mi się synek non stop nawet po 10razy w nocy a ja musiałam iść do szkoły i wstawać przed 7 i też nie miałam jak spać że czasem jak synka karmiłam. W dzień piersią to same uczynni się zamykały ledwo czasem dawałam radę...ale niestety taki urok..jak nieraz słyszałam od koleżanek że ich dzieci już na 3mc przesypiają noce to aż im zazdrościłam . 

2020-09-09 22:38

Figa ciężko tak już funkcjonować bo już odczuwam i zmęczenie czasami złość.orgabuzm powoli nie daje rady..teraz jeszcze doszła szkoła.mam dwoje dzieci w szkole.w dzień nie da rady się zdrzemnąć bo syn na rano a córka na popołudnie chodzi.no ale mam nadzieję że się to zmieni 

2020-09-09 15:01

U nas już lepiej bo synek obudzi się 1-2razybw nocy chyba że ząbkuje to czasem częściej a ma już 2latka i może dwa razy zdarzyło się że obudził się dop o 6 rano a tak to cały czas się budzi niestety na piersi już jest inaczej. 

2020-09-08 22:31

moja xoreczka potrafi budzić się w nocy po 3-4razy i pić mleko po 5min, ale ku mojemu zdziwienu w nocy z niedzieli na poniedziałek przespała 7,5godz bez pobudki na mleko bylam w szoku i nawet w nocy budziłam się i sprawdzałem czy wszystko jest ok

2020-09-08 17:50

DoNiWe to Cię podziwiam, że dajesz radę z takimi pobudkami cały czas. Pewnie tak jak mówisz chodzi o bliskość, ale tak się nie da funkcjonować podejrzewam. 

2020-09-07 16:26

DoNiWe być może masz rację bo synuś mój np był na butelce i jak miał tyle co teraz córeczka to już spał zazwyczaj budził się rano wypijał butelkę i jeszcze zasypiał 

2020-09-05 21:09

Paatka moja ma 12 miesięcy i ani jednej nocy nie przespala całej.nadal jest na piersi i pewnie temu.mysle że tu raczej o bliskość chodzi niz o jedzenie bo ona w nocy budzi się 3 czasami 4 razy a je od 5 do 10 minut i to wolno.

2020-09-05 20:49 | Post edytowany:2020-09-05 20:49

Przesupianie całych nocy bez jedzenia u nas przyszło jak odstawilam KP mniej więcej w 20msc 

2020-09-04 15:40

Aisa tak wiem i już nastawiłam się ze jeszcze trochę minie zanim córeczka będzie przesypiała noce ale 11 miesięcy już za nami :D

2020-09-01 02:11

Patka na to trzeba czasu a i dziecko musi być gotowe i jego żołądek musi być na tyle dojrzały by przed nocą zrobić sobie tak zwanie zapasik mleka na noc ;)