result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Kiedy wasze dzieci karmione piersią zaczęły spać całą noc?

Data utworzenia : 2017-09-29 06:55 | Ostatni komentarz 2021-01-25 11:48

anka_01

4442 Odsłony
284 Komentarze

Jak u was było ze spanien waszych maluszków? Już przeszło 4 miesiące karmie piersią i moje nocki wyglądają różnie, czasami już myślę że wyczerpala mnie do samego końca.. Nie raz kiedy ją uspie położę się ledwo zamkne oko a ona już się budzi z różnych powodów.. nieraz ma gazy i potrafi budzic się co godzine... A noe chce faszerowac jej lekami przeciwbolowymi chodź nieraz się męczy. Czy wy macie jakieś sposoby żeby dziecko dłużej spało? Dodam że to nie ma znaczenia ile ona sypia w dzień bo mogła spac nieraz kilka razy i to dość długo i przespać fajnie noc a jak nie spala to mogła się budzic w nocy więc to nie ma znaczenia

2021-01-25 11:48

Oj tak smoczek jest czasem zbawienny chociaż ja na początku i tak go ograniczałam małej żeby rozkręcić laktację 

2021-01-23 09:57

Wtedy smoczek:) chyba ze antysmoczkowe dziecko. Sa dzieci ktore wola mame zamiast smoczka;)

2021-01-23 08:18

U mojej córki mam wrażenie że odruch ssania nasila się z wiekiem zamiast słabnąć. Ale zauważyłam już że nie zawsze pobudka = chęć jedzenia

2021-01-22 22:07

Łózeczko dostawka ułatwiło mi zycie. Nie musialam tak czesto wstawać w nocy. Moje dzieci 1,5roku tak sie budzily conajmniej. A potem ciut starsze na wode a potem siku i tak do dziś...

2021-01-22 16:43

Ten odruch ssania niestety jest też przyczyną częstych pobudek, u mnie młodszy budził się często i czasem wystarczało dać smoczka i zasypiał dalej bez jedzenia. 

2021-01-22 11:01

Też mi się wydaje że karmienie piersią niewiele ma wspólnego z tym że dziecko się budzi w nocy bo przecież mleko matki na noc robi się bardziej tłuste i syte może też chodzić po porostu o ssanie jeżeli dziecko ma silny odruch to potrzebuje częściej być przy piersi 

2021-01-20 21:22

Oj tak. Kp nie wiele ma do rzeczy 

Kazde z moich dzieci inaczej i wszystkie byly kp

2021-01-13 17:19

Moja po 9 tygodniu spala ciurkiem 12 godzin. Ten blogi stan zakonczyl sie przy zabkowaniu okolo 5 miesiaca i teraz budzi sie 2 razy w nocy. Czekam że powroca stare dobre czasy, bo nie ukrywam rozpuscila mnie i teraz ciezko sie wstaje :)