{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (200 Wątki)

Kiedy wasze dzieci karmione piersią zaczęły spać całą noc?

Data utworzenia : 2017-09-29 06:55 | Ostatni komentarz 2021-04-23 08:22

anka_01

5449 Odsłony
331 Komentarze

Jak u was było ze spanien waszych maluszków? Już przeszło 4 miesiące karmie piersią i moje nocki wyglądają różnie, czasami już myślę że wyczerpala mnie do samego końca.. Nie raz kiedy ją uspie położę się ledwo zamkne oko a ona już się budzi z różnych powodów.. nieraz ma gazy i potrafi budzic się co godzine... A noe chce faszerowac jej lekami przeciwbolowymi chodź nieraz się męczy. Czy wy macie jakieś sposoby żeby dziecko dłużej spało? Dodam że to nie ma znaczenia ile ona sypia w dzień bo mogła spac nieraz kilka razy i to dość długo i przespać fajnie noc a jak nie spala to mogła się budzic w nocy więc to nie ma znaczenia

2018-01-06 18:36

Oczywiście, że każde dziecko jest inne. Moja córa ma teraz 2 latka i 2 miesiące, generalnie przesypia noce, ale czasami się budzi, bo jest jej za gorąco, za zimno, czy po prostu potrzebuje mamy. Są noce, że lądujemy razem w łóżku, bo inaczej nie zaśnie.

2018-01-06 00:52

Sylwencja jest milion powodów z jakich dziecko się budzi np przyśni się dziecku coś złego albo jakiś koszmar ja sama jak w dzieciństwie miałam koszmar to się balam i szlam do łóżka rodziców bo już sama nie potrafiłam w te noc spać. Czasem po prostu maluch potrzebuje poczuć że jest bezpieczny z rodzicami albo po prostu przytulić się i jeszvze więcej jest powodów to z wiekiem minie dzieci wyrastają z tego i zaczynają same ładnie spać ale każde dziecko w swoim czasie zaczyna przesypiac noc.

2018-01-05 22:57

niestety nie ma reguły :( mój synek byłmały spał spokojnie w swoim łóżeczku, teraz jest większy i w nocy nas nawołuje i śpi do rana z nami niestety mimo że wcale już nie je w nocy

2018-01-03 12:55

Każde dziecko jest inne :) mm owszem nie jest tak szybko trawione jak mleko mamy ale nie gwarantuje ze dziecko będzie przesypialo cała noc. Mój maluch na pirsi a przez kilka miesięcy przesypial całe noce później ząbki i budził się często ale jak jest przerwa w zabkach to noc też przesypia cała a jest na piersi więc podanie mm nie oznacza że się wyspimy

2018-01-03 09:14

Nie wiem czy jest jakis sposob na to aby dziecko przespalo cala noc. Moj starszy syn karmiony piersia pol roku wstawal co trzy godziny z zegarkiem na reku. Nawet jak pozniej przeszlam na butelke tez sie budzil. A cala noc przesypial dopiero jak skonczyl dwa lata. za to mlodszy po drugim miesiacu gdy przeszlam na butelke przesypia cale noce.

2017-12-29 12:52

Tak to każdy wie :) że każde dziecko jest inne Szczęściarze ci ktorych dzieci ząbkowanie przechodzą bezobjawowo

2017-12-27 11:56

Niekoniecznie są dzieci u których nie ma zadnych objawów a mamy są zdziwione że już ząbki bo łyżeczka zastukala albo dziecko się uśmiechnęło i tam widać ząbki i gdyby nie to to wgl nie wiedziały by że dziecko zabkuje więc róznie to może byc każde dziecko inne i inaczej przechodzi ten okres ząbkowania

2017-12-27 08:17

Dokładnie.... aczkolwiek z reguły ząbkowanie to trudne chwile