Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Kiedy wasze dzieci karmione piersią zaczęły spać całą noc?

Data utworzenia : 2017-09-29 06:55 | Ostatni komentarz 2021-04-23 08:22

anka_01

10318 Odsłony
331 Komentarze

Jak u was było ze spanien waszych maluszków? Już przeszło 4 miesiące karmie piersią i moje nocki wyglądają różnie, czasami już myślę że wyczerpala mnie do samego końca.. Nie raz kiedy ją uspie położę się ledwo zamkne oko a ona już się budzi z różnych powodów.. nieraz ma gazy i potrafi budzic się co godzine... A noe chce faszerowac jej lekami przeciwbolowymi chodź nieraz się męczy. Czy wy macie jakieś sposoby żeby dziecko dłużej spało? Dodam że to nie ma znaczenia ile ona sypia w dzień bo mogła spac nieraz kilka razy i to dość długo i przespać fajnie noc a jak nie spala to mogła się budzic w nocy więc to nie ma znaczenia

2017-09-30 08:39

Chyba jesteś pierwszą osobą która tak pisze czy mówi :P zwykle słyszę krytyki i że co ja robię itd. Równie dobrze ludzie mogą w książce napisać dziecko po porodzie powinno leżeć w rozku do ukończenia roku czy nosic czapkę w każdej porze roku i co też się by tego wszyscy trzymali? ;) skoro dziecko na butelce jest gotowe jeść od 4 miesiąca życia to dlaczego dziecko karmione piersią ma nie być gotowe :P wiem że w mleku mamy są wszystkie właściwości ale moje dziecko też chce coś nowego i cieszy się jak widzi ze też coś dostanie a nie tylko patrzy jak my jemy ;)

2017-09-30 07:33

Ja tez u mojego pierwszego dziecka rozszerzyłam diete w 4mies,karmiąc wyłącznie piersią, diecko już jest w tym okresie przygotowane na taki pokarm. Kiedyś to nawet podawali glukozę dla noworodków i niemowlaków i to dość często,nawet teraz podają w szpitalach dla maluszków by je uspokoić.;-)więc co do tych teori wiadomo jak to jest dziś mówią tak jutro już zmienią zdanie. To dobrze ze dziecko puszcza gazy przynajmniej nie ma problemów z brzuszkiem i radzi sobie samo i nie ma kolek.Każda mama wie co jest dla jej dziecka odpowiednie.

2017-09-30 05:35

No moja swego czssu już się budzila tylko dwa razy a nie wiem czy jej zęby nie będą szły bo coś ostatnio marudna i często się budzi.. No cóż najwidoczniej nie ma na to rady. Wczoraj nie spala prawie wgl w dzien (raz tylko ok godzinę) i myślałam że przespi więcej w nocy a tu bez różnicy..

2017-09-30 05:32

Nie jestem mamą która robi wszystko książkowo więc tak podaje jej soczki herbatki wodę i jej smakują i chętnie pije i nie szoodzi jej wręcz przeciwnie cieszy się jak widzi buteleczke już, slini się i sie domaga czegoś innego. Dawniej mamy nie robiły nic ksiazkowo podawaly już posiłki nowe od 3 miesiaca życia i jakoś wszyscy z tego żyją a dzieciom nic nie było. Każdy robi jak uważa. W Afryce ktoś mówi kobietom kiedy dokarmiac normalnie? Co mają dawać itd? Nie wydaje mi się a mimo to dają radę. Dziecko samo daje znaki kiedy ma ochotę na coś nowego a warzywa też co jakiś czas jej daje do smaku żeby spróbowała tylko zresztą nie wierzę żeby każdy się tego stosował, nie raz same mleko matki dla dziecka to za mało ;) A co do gazów już wyeliminowalam praktycznie wszystko. Dziecko będzie miało gazy a ja musialabym chyba nic nie jeść. Już odzywiam się najbardziej zdrowo jak się da więc po prostu taka natura raz te gazy ma raz nie.

2017-09-29 22:20

Moja córka ma 11 miesięcy i bywa różnie. Po porodzie to noc traktowała jako dzień a dzień jako noc ale na moje szczęście szybko jej się to ustabilizowała i budziła się co 2-3 godziny. Od ok 5 miesiąca miała już uregulowane, że je przed spaniem i budziła mi się tylko dwa razy w nocy. Drugie karmienie odbywało już się raczej nad ranem ok 5-6, więc było bardzo fajnie. Jednak jak nastał czas ząbkowania wszystko się zmieniło. Są noce, że wstaje 1-2 razy a czasem budzi się z płaczem co chwilę, już nawet nie kontroluje ile razy w ciągu nocy. Jednak jak ją nakarmię a czasem pierś zadziała jako smoczek uspokajacz to bez problemu mi zasypia. Nie muszę jej nosić, kołysać itp. Próbowałam podawać mm przed spaniem bo myślałam, że będzie mi wtedy przesypiać noce lub obudzi się dopiero na karmienie nad ranę, ale pomimo iż butlę opróżniła to w nocy i tak się budziła, więc zrezygnowałam z mm bo swojego pokarmu mam wystarczająco. Myślę, że to wszystko zależy od dziecka kiedy prześpi całą noc. Jak karmię ją 2 razy w nocy to dla mnie żaden problem - jestem wyspana. Jedynie jak przyjdą noce, że często się budzi i trwa to parę dni pod rząd to dopiero daje mi się to odczuć.

2017-09-29 21:24

Ania moja córka ma rok i jeszcze nigdy nie przespała całej nocy. Na palcach od jednej ręki mogę policzyć nocki, w których córka miała jedna, czy dwie pobudki. Córka od 7 miesiąca życia nie je już w nocy ale i tak to nic nie zmieniło. Także średnio mam 4-6 pobudek w nocy, czasami bywa tak,że od północy budzi się co godzinę. Czasami robi sobie przerwy w spaniu 1-2 godzinne. Także nie jest lekko, też myślę że moje siły zostały już wyczerpane całkowicie ale co ja na to poradzę. Domyślam się najróżniejszych przyczyn jej częstych pobudek, ale nic się nie potwierdza. Może taka już jest jej natura... Skoro Ty piszesz, że córkę męczą gazy, proponuję wyeliminować z Twojej diety produkty, które powodują u niej te gazy, może wtedy będzie lepiej. Twoja córka ma 4 miesiąc, a Ty podajesz jej soczki? Przecież według zaleceń WHO u dziecka karmionego piersią dietę rozszerzamy w 6 miesiącu życia i najlepiej jest zacząć od warzyw. Pomysł z odciąganiem mleka jest dobry, jednak wiadomo, że butelka nie zastąpi dziecku tej bliskości, której może w nocy potrzebuje. Skoro Twoja córka pije chętnie wodę i soczki z butelki to nie powinna już odrzucić piersi dla butelki.

2017-09-29 20:36

Karmiac piersią to nie takie łatwe. Po za tym jest ryzyko że dziecko odrzuci pierś i wybierze butelkę. Moja lubi pić inne napoje ale gdyby do butelki dostała mleczko to możliwe z wolałby z niej pić. A tak to wie że mleczko tylko z cyca leci :p poza tym uwielbiam z nia bliskość, w dodatku chwyta mnie wtedy za palec

2017-09-29 12:57

Dobrym sposobem jest odciaganie pokarnu i podawanie dziecku w nocy,wiadomo ile wypilo czy jest najedzone,wtedy dluzej pospi.do przespania całej nocy dziecko chyba musi dorosnąc,chyba tak ok roczku przesypia całą noc.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna