Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Jaki biustonosz do karmienia

Data utworzenia : 2017-10-17 09:22 | Ostatni komentarz 2020-06-19 16:27

madziad25

12238 Odsłony
361 Komentarze

Hej dziewczyny! Powoli przymierzam się do zakupu wyprawki dla siebie :P czyli piżama, koszula no i biustonosz. I tu zaczynają się schody bo jest ich sporo w bardzo różnych cenach od 10 zł do 100zł i więcej. Jakie u was się sprawdziły i w jaki zainwestować i czy te po ok 15 zł na allegro są warte uwagi czy lepiej kupić droższy. A może wcale nie kupować tych do karmienia tylko zwykły ale bez usztywnień?

2017-11-07 11:05

Ja polecam te z lidla również naprawdę są super i można znaleźć większą rozmiarówke osobiście wolę te miękkie niż te utwardzane ale to już wszystko zależy co jest dla każdej wygodniejsze. Ja zawsze lubiłam utwardzane ale gdy karmie teraz piersi są bardziej wrażliwe i jednak miękkie są lepsze dla mnie :)

2017-11-03 12:17

Ja polecam na początek kupić biustonosz miękki bawełniany. Niezbędny do szpitala, a biorąc pod uwagę, że większość czasu w szpitalu spędza się w szpitalnym łóżku, musi być wygodny w czasie leżenia :) Miękki i bez fiszbin, koronek itp. U mnie sprawdził się zwykły, najzwyklejszy kupiony na Allegro. Później jak już wiedziałam jaki mam po ciąży rozmiar piersi kupiłam usztywnione biustonosze na Aliexpress :) Co prawda czekałam na nie miesiąc, ale są rewelacyjne! Teraz z perspektywy czasu stwierdzam, że jak jest potrzeba, to i mając zwykły stanik spokojnie da się nakarmić dziecko ;)

2017-10-23 18:14

Ogólnie polecane są biustonosze z Lidla, przynajmniej jeśli chodzi o te z tańszych. Osobiście ich nie testowałam, bo nigdy nie mogę trafić z rozmiarem. Poza tym h&m oraz Canpol babies też są godne polecenia.

2017-10-23 13:10

Bakaliowa, to prawda ze malym biustom latwiej dobrac biustonosz ale..... ciężej obwód ktory jest bardzo wany przy doborze biustonosza. Ja np zarowno przed w trakcie ciazy, przy karmieniu i po nie moge kupowac biustonoszy w sieciowkach i \"zwyklych\" sklepach. W sieciówkach zazwyczaj obwód zaczyna sie od 70 badz 75....a ja mam 65. Wiec zawsze biustonosze musze kupowac w sprawdzonych bieliznianych. Ogolnie chyba juz sie tak nauczylam, ze te sieciowe to nie sa najlepsze biustonosze. Zawsze cos nie tak, albo odwód albo miska. Maja swoje ustalone rozmiary i nie wychodza poza szereg. A jesli masz problem z doborem biustonosza, polecam wizyte u brafiterki, one naprawde dobiora obwód i miseczke idealnie. Dobry biustonosz to podstawa dobrego samopoczucia i pieknego biustu ;)

2017-10-22 17:07

A czy któraś z Was ma doświadczenie w kupowaniu dużych rozmiarów takich staników? Wszystkie polecane tu konkrety, jak Canpol czy HM kończą swoją rozmiarówke na początku alfabetu... duże biusty mają dużo mniejszy wybór:(

2017-10-19 13:09

Moim zdaniem nie zawsze droższy znaczy lepszy ale bardzo często niestety tak jest. Przy wyborze biustonosza do karmienia ja sugerowałam się przede wszystkim jakością użytych materiałów. Jest to bardzo ważne dla naszych bardzo delikatnych w tym okresie piersi. Materiały powinny być bardzo delikatne i takie, które nie powodują żadnych uczulen czy innych nieprzyjemnych dolegliwości. Obecnie bardzo dużo biustonoszy do karmienia posiada już różnego rodzaju atesty co oczywiście warto sprawdzić.

2017-10-19 12:58

Madzia, z własnego doświadczenia moge powiedziec tyle, że... kupiłam 3 staniki do karmienia jeszcze podczas ciąży. Kazdy był o 1 rozmiar wiekszy niż te w trakcie ciązy i sprawdziły sie idealnie. Natomiast miałam 1 z miseczkami polusztywnianymi bez fiszbin, 1 taki zwykły \"szmaciany\" ale z fiszbina i 1 \"szmaciany\" bez fiszbin. Najlepszy okazał sie oczywiscie ten zwykły zwyczajny bez fiszbin. Fiszbiny przy nawale pokarmowym MASAKRA! Nie polecam fiszbin absolutnie ;) Półusztywniany był w miare ok, ale nie był rozciagliwy i kiedy w piersiach było wiecej mleka czułam lekki dyskomfort. Ten zwykły szmaciany (ale koniecznie bawełniany!) jest troszke rozciągliwy, wiec nie było zadnego problemu. Kosztował mnie około 20zł i kupilam go wlasnie na allegro. Naprawde super wybór, pozniej dokupiłam jeszcze 2. Co do tego czy warto kupic specjalny biustonosz do karmienia? Oczywiscie ze tak! Po 1 ułatwia karmienie, 1 klips odczepiasz i jest dostep do brodawki a do tego cała piers nie jest odkryta. A w zwykłych biustonoszach tez mozna karmic, ale trzeba odpiac ramiaczko (co 1 reka wcale nie idzie tak latwo), pozniej odsłonic miseczke, która lubi \"wracać na swoje miejsce\" i jest dosc niewygodnie. Takze polecam ze zwykle zwyczaje biustonosze, nawet za grosze (tylko pamietaj ze obwód pod piersiami musi byc dobrze dobrany!) i to kilka sztuk, bo niestety ale szybko brudza sie mlekiem ;)

2017-10-19 12:34

Bardzo wam dziękuję za pomoc. Myślę że kupie teraz ze dwa bo nie są aż takie drogie, a mam powoli problem z noszeniem zwykłych z fiszbinami. Po prostu obwód pod biustem rośnie jak szalony bo mały siedzi wysoko. A po domku będą w sam raz i może po porodzie jeszcze się przydadzą:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna