Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Jaki biustonosz do karmienia

Data utworzenia : 2017-10-17 09:22 | Ostatni komentarz 2020-06-19 16:27

madziad25

12240 Odsłony
361 Komentarze

Hej dziewczyny! Powoli przymierzam się do zakupu wyprawki dla siebie :P czyli piżama, koszula no i biustonosz. I tu zaczynają się schody bo jest ich sporo w bardzo różnych cenach od 10 zł do 100zł i więcej. Jakie u was się sprawdziły i w jaki zainwestować i czy te po ok 15 zł na allegro są warte uwagi czy lepiej kupić droższy. A może wcale nie kupować tych do karmienia tylko zwykły ale bez usztywnień?

2017-10-18 22:56

Zdecydownie polecam kupic po porodzie. Ja osbiscie kupilam dwa biustonosze do karmienia a z zadnego nie skorzystalam a dlaczego? Bo wygodniej i swobodniej czulam sie po prostu bez niczego. Nawaly mleczne nie byly takie zle a wkladki laktacyjne przyklejalam do koszulki jak trzeba bylo. Jak gdzies wychodzilam to ubieralam normalne biustonosze plus te wkladki bo jednak te luzne jakos mi nie odpowiadaly wiec dla mnie to jedynie byla strata pieniedzy bo poradzilam sobie bez nich :p

2017-10-18 21:12

Ja jeszcze polecam koszulki - topy do karmienia np. bawełniane z h&m. Mają odpinane ramiączka tak jak w biustonoszu do karmienia, są bardzo delikatne i funkcjonalne. Doskonale zastępują mi biustonosz - zakładam je pod luźną bluzkę lub koszulę. Są też bardzo wygodne do snu. Nie uciskają i nie podrażniają wrażliwych piersi. PS Dziewczyny mają rację, że nie ma sensu kupować drogiego biustonosza przed porodem i unormowaną laktacją. Lepiej najpierw kupić delikatne i sportowe bawełniane staniki, a dopiero później zainwestować w coś ładnego ;-)

2017-10-18 20:18

Nie będę się powtarzać, bo dziewczyny napisały już bardzo fajnie powyżej jakie powinny i jakie nie powinny być dobre biustonosze do karmienia :) Ze swojego doświadczenia za to opowiem, że ja kupiłam sobie na początek kilka biustonoszy w H&M - była promocja, a wyglądaly one bardzo fajnie, wygodnie, spełniały wszystkie kryteria (zero falban, fiszbin, usztywniaczy itp.). Wzięłam 3 w różnych kolorach: biały, czarny i cielisty. Rozmiar wybrałam trochę na oko, bo byłam jeszcze w ciąży, ale poniewać było to moje dugie dziecko, to wiedziałam, że biustonosz w szpitalu jest konieczny i postanowiłam zaryzykować z rozmiarem. Co się okazało, biustonosze były na mnie dobre, ale niestety materiał, z którego są wykonane (nie jest bawełna) jest straszny! Pierś po dwóch godzinach w takim biustonoszu szczypie i boli. Przepraszam za opis, ale tak faktycznie jest. Jeszcze będąc w szpitalu szybko zamawiałam na allegro biustonosze Canpolu. To nie jest żadne lokowanie produktu ;) Naprawdę w pierwszej ciąży używałam tylko ich, a tym razem chciałam coś \"ładniejszego\" i bardziej \"modowego\". Tak więc teraz używam bawełnianych biustonoszy z Canpolu (rozmiar sprzed ciąży okazał się teraz także ok, bo te biustonosze mam wrażenie są nieco większe). Te z H&M czekają na czasy, kiedy piersi będą mniej wrażliwe. Dodam jeszcze tylko, że w pierwszej ciąży po jakimś czasie zaczęłam nosić zwykłe, \"miękkie\" staniki z fiszbinami, bez odpinanych klapek i bardzo dobrze mi się w nich karmiło, a karmiłam synka rok i 8 miesięcy.

2017-10-18 20:11

Polecam serdecznie niedrogie biustonosze bez fiszbin Myślę że można kupić już przed porodem przynajmniej ten jeden pierwszy, mi udało się z rozmiarem. piersi rosły już w ciąży, a po porodzie już w miarę się ustabilizowały - gdy karmilam regularnie nie były już jakoś dużo większe.... najważniejsze żeby biustonosz był wygodny, pod biustem i w biuście. Wydaje mi się że warto mieć dwa a nawet trzy biustonosze typowe do karmienia- dwa w domu jeden na wyjścia chociażby do lekarza, warto zwrócić uwagę na zapięcia i osłonkę biustu. Niektóre biustonosze te do karmienia z marketów od razu po odpięciu odsłaniają i tak całą pierś- przez to cena jest też niska. Ja kupiłam biustonosze które otaczały całą pierś a tylko fragment piersi odsłonięty był w momencie rozpięcia klapki - takie są komfortowe zwłaszcza przy karmieniu przy kimś, u lekarza, gdzies w mieście, gdy dziecko pije praktycznie piersi nie widać bo dziecko zasłania otoczkę główką a zaraz potem po małym odstępie zaczyna się otoczka materialu warto szukać takich biustonoszy moje kosztowały około 35 złotych i były dobre gatunkowo także polecam tego rodzaju osłaniające pierś, nawet w domu przy gościach można komfortowo nakarmić dziecko.

2017-10-17 13:40

Ja zakupiłam jeszcze przed porodem dwa biustonosze do karmienia w kolorze białym i czarnym. Były to zwykłe biustonosze do karmienia materiałowe, bez żadnych fiszbin i usztywnień, takie by były wygodne, bo używałam ich nawet do spania, bo były potrzebne wkładki laktacyjne to musiałam je włożyć do biustonosza. ale polecam też takie biustonosze do karmienia usztywniane i ładnie wyglądające, wtedy czujemy się w nich lepiej i pięknie, a przede wszystkim kobieco;-) Natomiast odradzam kupowania takiego sztywnego stanika jeszcze przed porodem zanim pojawi sie pokarm, ponieważ nigdy nie wiadomo do jakiego rozmiaru urosną nasze piersi i wtedy może okazać się, że biustonosz jednak jest za mały. a przecież w za ciasnym staniku nie da się w czasie laktacji chodzić, bolą wtedy piersi, a nawet nie tylko piersi bo i węzły chłonne,,,, wiem bo sama raz się wybrałam w normalnym staniku, nie karmiłam dziecka przez kilka godzin i myślałam ze umrę z bólu;-/

2017-10-17 11:54

Madzia początkowo polecam zwykłe bawełniane biustonosze do karmienia, bez żadnych usztywnień. Różniej specjalne do karmienia bez fiszbin, ponieważ początkowo piersi są bardzo delikatne. Zakładając nieodpowiedni biustonosz możesz doprowadzić do zapalenia, zastojów i niesamowitego bólu piersi. Ważne żeby piersi nie były ściśnięte, ale jednocześnie muszą też być dobrze podtrzymane, żeby potem nie doprowadzić do tzw. \"zwisów\".

2017-10-17 11:43

Przed porodem raczej nie warto kupować stanika.. Ja w ciąży nosiłam miseczkę B natomiast teraz po tygodniu karmienia piersią noszę rozmiar D.. Także nie wiadomo jak to będzie u Ciebie. Zainwestowalam w specjalny stanik do karmienia i jest to mega wygoda, poza tym piersi dobrze się w nim układają. Stanik przy karmieniu piersią jest niezbędny, żeby nie straciły one na jedrności. Aaaa i do tego wkladki laktacyjne to podstawa :) ja mam te z Canpolu i super się sprawdzają.

2017-10-17 10:59

Ja na razie mam przygotowany z lidla, ale jeszcze nie miałam okazji z niego skorzystać. Mam koleżankę, która bardzo poleca triumpha, nawet tam pojechałam, ale mieli jeden wzór i Pani odradziła mi kupno prze porodem, bo nie wiadomo jaki będę miała rozmiar i najlepiej wysłać męża po porodzie - taka jej rada. Ja i tak do szpitala chce jakiś mieć i dlatego kupiłam tego z lidla. Koleżanka, która rodziła we wrześniu poleca mi natomiast ten: https://mamapoint.pl/product-pol-7430--3300-Bezszwowy-biustonosz-do-karmienia-Carriwell-z-wkladka-formujaca-Bialy-3.html?gclid=CjwKCAjwpfzOBRA5EiwAU0ccN9mUlPGNESSPFHOFVVopEVgX_tMEb7QfqdcU2bYiBrpDuxlNnYucIxoCQ7YQAvD_BwE

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna