Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Sposoby na karmienie piersią w plenerze

Data utworzenia : 2017-12-07 13:34 | Ostatni komentarz 2019-08-02 14:57

bebusiaa

2898 Odsłony
71 Komentarze

Dziewczyny, jak to jest u Was z karmieniem w plenerze, poza domem? Szukacie ustronnego miejsca, zakrywacie się, odwracacie, czy karmicie gdzie popadnie? A może na wyjścia odciągacie pokarm i podajecie butle w razie potrzeby? Piszcie! ;)

2018-02-02 21:31

Aiisa widzisz to nawet zimową porą da radę nakarmić małego głodomorka:) Ja jeszcze nie miałam takiej sytuacji w plenerze, parę razy zdarzyło mi się w samochodzie a też przecież chłodno jest zanim się nagrzeje. Moja córka jest z takich, że wszystko wokół ją rozprasza, zatem nie ma mowy o karmieniu wśród innych ludzi. Najważniejsze, aby czuć się swobodnie karmiąc maluszka. Wiadomo, że zawsze znajdzie się jakaś osoba, której nie spodoba się karmienie w miejscach publicznych ale to nie znaczy, że my musimy z tego rezygnować.

2018-02-02 12:22

Wg mnie to naturalne i nie ma co się wstydzić karmić się mkzna wszędzie tam gdzie mama karmiąca jak i dziecko czuje się komfortowo przy jedzeniu :) wiadomo że świecić piersiami żadna z nas nie będzie ale można spokojnie karmić i za dużo nie pokazywać.

2018-02-02 11:35

Ja jeszcze zanim miałam dziecko, od zawsze uważałam, że nie powinno się \"epatować\" cycem wszędzie. Nie każdy czuje się komfortowo oglądając matkę karmiącą. Dlatego gdy mi samej przyszło karmić, zawsze robię tak, żeby nikt wokół nie czuł się skrępowany. Zawsze mam ze sobą pieluszkę którą zarzucam na ramię i okrywam pierś. To ma dodatkowy plus, bo ogranicza nieco pole widzenia dziecku, które w spokoju może ssać a nie rozprasza się tym, co widzi wokół. Zdarzyło mi się karmić na ławce w parku, w lesie czy nawet w kąciku w restauracji, tyłem do innych gości. Kilka lat temu widziałam panią, która miała genialny wynalazek - chustę z siateczkowym okienkiem. Niestety nie wiem, gdzie ją kupiła. Co do mleka w butelce - też oczywiście stosuję - ALE. Ta metoda sprawdzała się latem, gdy było ciepło. Jesienią i zimą jest problem bo butelka się momentalnie wychładza i czasem nawet woda z termosu nie pomaga. Generalnie, to dużo większy problem, gdy trzeba ze sobą wziąć butelkę, termos i jakiś garnuszek na wodę.

2018-01-28 15:02

:) potrzeba matką wynalazków jak to mówią ;)

2018-01-17 23:20

A tak gimnastyke robię jak wyjścia nie ma przecież dziecko głodne nie może być. Tzn wolę się poświęcić i zaoszczędzić płaczu na mrozie i awantury w drodze o jedzenie i jakoś dać mleko z piersi jakos

2018-01-17 21:10

Aissa widzę że też lubisz się gimnastykować jak ja :) ostatnio jak wracaliśmy z większego miasta i mieliśmy dosłownie kilometr do domu to nad nosidełkiem się w aucie wyginalam bo już w histerię głodowa zaczynał wpadać :)

2018-01-17 19:03

A zimą jak idę właśnie do galerii to wybieram ławkę w ustronnym miejscu w środku i karmie :) wiadomo na śniegu na dworze to raczej nie ale zdarzyło się w listopadzie i tak bo syn potrzebował a do autobusu jeszcze trochę czasu więc musiałam nakarmić więc jakoś ogarnęłam to tak że cyca postawilam mu do buzi jak siedział w wózku no co nie robi mama dla dziecka nawet zima.

2018-01-16 20:52

Mam nadzieję, że tak długo jak córkę, czyli prawie 2 latka :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna