result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (192 Wątki)

Odbijanie malucha - do kiedy?

Data utworzenia : 2018-01-30 16:24 | Ostatni komentarz 2020-03-09 11:06

bebusiaa

3448 Odsłony
272 Komentarze

Dziewczyny, ostatnio naszła mnie taka myśl.. do kiedy powinnam odbijać po jedzeniu swoje dziecko? Córka jest już całkiem spora i ciężka, ma 5,5 miesiąca. Na początku była odbijana standardowo na ramieniu, później kiedy trochę podrosła to na udzie. Z czasem zauwazyłam, że na udzie jest jej już nieco niewygodnie, więc odbijam ją na kolanie, w pozycji półleżącej robiąc delikatnie patataj :P Córka jest na piersi. Praktycznie zawsze coś tam odbije. A Wy? Do kiedy odbijałyście swoje pociechy?

2018-01-31 15:58

Moj syn ma 4 miesiące i już od miesiąca nie odbija mu się, choć robię to po każdym karmieniu (oprócz nocy). Zawsze warto jednak podnieść dzieciatko do góry żeby mleko spłynęło jak to mówi moja ciocia :) Warto odbijać dopóki samo nie usiądzie.

2018-01-31 15:23

na wyczucie jak córeczce się będzie już odbijało samej to już nie będzie trzeba to zazwyczaj gdy samodzielnie już siedzi

2018-01-31 15:16

Kornelka mój synek też nie bekal często pomimo że próbowałam go odbić a jak wstawal rano to była seria bekniec z nocy.

2018-01-31 08:11

Ja przestałam odbijać jak syn zaczął być bardziej mobilny, a więc zaczął pełzać, potem raczkować i samodzielnie siadać. Miał wtedy 8-9 miesięcy :)

2018-01-31 06:28

Córkę jakoś do 8 mca odbijalam właśnie później sama zaczęła siadać i więcej stałych pokarmów jadła więc jej się tak nie odbijało , syn teraz ma 6 mcy i zawsze odbijam i w nocy też staram się żeby chwilę polezal wyżej na mnie ale nie zawsze mu się odbije a rano za to cała seria idzie. W dzień pomimo odbicia i odczekania zanim pójdzie na matę to i tak na niej co chwilę odbija mu się a w najgorszym przypadku ulewa .

2018-01-31 01:02

Jak dziecko już samo raczkuje i siada to zwykle samo się odbije już wcześniej warto odbijać. Podobny wątek już istnieje :)

2018-01-30 21:36

Tak dokładnie mniej więcej dopóki samo nie siedzi

2018-01-30 20:45

Syn ma 6 miesięcy, karmiony mm i zazwyczaj co odbije. i myślę że dopóki karmisz piersią czy butelką to trzeba odbijać. Np po zupce czy deserku nie ma bąbla. Chociaż jak już samo siedzi to też łatwiej się damo odbije.