Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Karmienie piersią inaczej

Data utworzenia : 2018-03-23 18:52 | Ostatni komentarz 2019-06-09 12:21

evli2

3375 Odsłony
73 Komentarze

Drogie mamy! Czy są tutaj też takie mamy jak ja, które karmią piersią inaczej- tzn odciągają pokarm laktatorem i przez butelkę???Synek jadł mi z piersi tylko 2 tyg, potem niestety tylko butelka z moim odciągniętym mlekiem. Próbowałyśmy z doradcą laktacyjnym wiele sposobów i nic nie pomogło. Mianowicie jak długo odciągałyście swoje mleko???Ja karmię tak już prawie 5 miesięcy i cały czas mam dylemat czy dalej tak żyć-nie jest łatwo-bo syn je już sporo i naprawdę dużo czasu marnuje z tym laktatorem. Może jakieś rady mam, które tak karmiły:)

2019-03-10 23:00

Qazz A próbowałaś brać lecytyne przed ściąganiem? :)

2019-03-10 15:42

Jak jeszcze nie wiedziałam o alergii synka, to piłam napar z łuski kakaowej z mlekiem i bardzo dobrze działał. Teraz piję na wodzie i słabo działa. Na soję też jest uczulony a inne napoje roślinne działają jak woda. Już bardzo mało udaje mi się niestety ściągać.

2019-03-10 07:22

Qazz, jeśli bardzo Ci zAleży to możesz kombinować. Ja odciagam mleko ponad 10 miesięcy, nie wspomagała się jeszcze mm. Jednak u mnie najlepiej spisuje się napar z łuski kakaowej z napojem roślinnym. W przepisie jest jeszcze cukier, ale go nie używam bo np napój sojowy ma słodkawy smak i ma sporo kalorii - uznałam, że więcej cukru mi nie potrzeba. Pijąc regularnie łuskę nie mam większych problemów z odciąganiem. Płatki owsiane też znakomicie pobudzają laktację. Jeśli masz takie uczucie pełnej piersi, a mimo to mleko nie leci to weź sobie gorący prysznic na piersi przed odciąganiem albo przyłóż ciepły termofor pod pachę w czasie odciągania.

2019-03-09 08:37

Qazz jak pijesz herbatkę na laktacje to zwróć uwagę by nie zawierała kopru włoskiego bo on szkodzi maluchowi w sensie przechodzi do mleka A dzieci do lat 4 nie powinny go spożywać dlatego koper włoski nie powinien być stosowany przez ciężarna mama karmiaca i nie powinno się też podawać dziecku poniżej 4 roku życia. Na pewno bocianek nie ma kopru w składzie swojej herbatki na laktacje.

2019-03-08 21:21

Justynamamajasia, dalej karmię synka. Ostatnio wspomagałam się preparatami na laktację: herbatki oraz femaltiker. Dziś mija pół roku odkąd synek jest z nami i daję mu moje mleko. Może uda mi się jeszcze miesiąc pokarmić. Mieszankę podaję mu już 2 czasem 3 razy dziennie. Laktatorem niestety nie da się wszystkiego odciągnąć, czasem czuję, że coś jeszcze jest, a nic nie leci.

2019-03-08 08:09

Justynamamajasia karmienie piersią inaczej w skrócie kpi to jest karmienie mlekiem mamy ale z butelki więc trzeba ściągać mleko laktatorem i podawać butelka maluchowi maluch cyca nie ssie przeważnie jest to z różnych powodów np dziecko nie radzilo sobie itd

2019-03-07 17:35

Qazz co u ciebie słychać? Karmienie piersią to najpiekniejszy i najlepszy czas jaki może być. Dziecko dostaję cyca i zawsze zje. Później jak już dostaję inne jedzenie niż mleko matki to zaczynają się schody. Dziecko nie chcę jest tego tylko tamto albo staje się niejadkiem i trzeba wszystko wciskać na siłę zwłaszcza warzywa.

2019-02-03 23:13

Mama_Gratki, Kasia_S, ostatnio faktycznie mniej sypiam, więc może to od tego. Spróbuję ciepłych okładów i ciepłego prysznica, szczególnie gdy teraz taka brzydka pogoda za oknem, trochę dodatkowego ciepełka się przyda. Dziękuję za rady.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna