Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Karmienie piersią inaczej

Data utworzenia : 2018-03-23 18:52 | Ostatni komentarz 2019-06-09 12:21

evli2

3370 Odsłony
73 Komentarze

Drogie mamy! Czy są tutaj też takie mamy jak ja, które karmią piersią inaczej- tzn odciągają pokarm laktatorem i przez butelkę???Synek jadł mi z piersi tylko 2 tyg, potem niestety tylko butelka z moim odciągniętym mlekiem. Próbowałyśmy z doradcą laktacyjnym wiele sposobów i nic nie pomogło. Mianowicie jak długo odciągałyście swoje mleko???Ja karmię tak już prawie 5 miesięcy i cały czas mam dylemat czy dalej tak żyć-nie jest łatwo-bo syn je już sporo i naprawdę dużo czasu marnuje z tym laktatorem. Może jakieś rady mam, które tak karmiły:)

2018-03-27 18:39

Niestety nakładki też nie pomogły-już były w akcji-nawet 2 rodzaje. Ja mam laktator elektryczny i bardzo dobrze ściąga. Już się przyzwyczaiłam do tego-mam tylko nadzieję, że w razie drugiego dziecka nie czeka mnie znów to samo-bo jedna przygoda z laktatorem mi wystarczy!:)

2018-03-27 17:20

Może nie znam nikogo osobiście ale już z forum kilka mam znam które kpi. Jest to na pewno ciężki kawałek chleba ale na pewno warto. Nie będę się nawet z Tobą porównywać bo ja ściągam mleko okazjonalnie a tak karmie wyłącznie piersią i nawet wstyd mi się porównywać ale wierzę, że jest to długotrwały proces. Wierzę też, że jest to dla Ciebie męczące ale popatrz na to że wzgledu ma korzyści dla swojego maluszka. Nie ma lepszego mleka niż Twoje,które jest zawsze idealne, dostosowane do potrzeb Twojego malca. Żadna mieszanka jego nie zastąpi. No i popatrz, że karmisz już 5 miesiący więc za chwilę zaczniesz rozszerzać dietę i mleka będzie potrzeba troszeczkę mniej. Laktator elektryczny to świetny wybór bi ręczny byłoby Ci jeszcze trudniej. Trzymam kciuki za dalsze kpi :)

2018-03-27 13:03

można też spróbować z elektrycznym na dwie piersi że ściąga jednocześnie wtedy też szybciej leci z tego co co mi koleżanka mówiła osobiście mam tylko ja jedna pierś ale spróbuj może przez nakładki może tak dziecko złapie pierś :) spróbować nie zaszkodzi oczywiście nic na siłę.

2018-03-27 10:38

evli, co prawda jeszcze nie karmię, ale chciałabym jak najdłużej. Aż tak szkoda Ci czasu? Teraz myślę, że warto się poświęcić. Jak najbardziej - laktator elektryczny dwufazowy, oczywiście on też nie ściągnie mleka w 5 minut, ale masz jedną wolną rękę, coś możesz w tym czasie zrobić :)

2018-03-26 22:05

evil może być tak że synek pokochał z butelki jeść a probowalas z nakladkami go przystawic zawsze to lepiej niż ściągać w sensie czasu :)

2018-03-25 20:53

evli jakiś czas karmiłam butelką i odciągałam mleko laktatorem elektrycznym. Miałam ten z Lovi z odciąganiem przypominającym odruch ssania. Wiem ile to czasu schodzi, u mnie ściąganie było nawet po pół godziny z obu piersi i tak kilka razy dziennie. U mnie było to czasowe, córka i tak wolała z piersi ssać. Byłaś może z tym problemem tylko u jednego doradcy laktacyjnego? Może warto wybrać się do innego, najlepiej takiego który ma potwierdzony certyfikat.

2018-03-24 09:47

No i przy okazji mówila że fajnie mieć taki który ma system przypominający odruch ssania maluszka. Sama sądziłam że przejdę na karmienie piersią inaczej tak zwane kpi gdyż studiuje i chodzę na zajęcia ale synek nie chciał butelki za nic i po prostu teraz jak mnie nie ma zostawiam mleko w kubku 360 ale zrobiłam sobie taki plan by mieć czas wrócić po tych 2 godzinach nakarmić i znów latam ale jakoś daję radę a 2 dni są takie ze musze ściągać na raz czy dwa posiłki w razie co ten 2. powiem Ci ze różnica jest ogromna między laktatorami najlepiej wybrać taki który jest produktem medycznym no i ma system przypominający odruch ssania maluszka różnica pomiędzy takim który nie ma tego systemu a tym co ma jesy ogromna moim zdaniem

2018-03-24 09:19

tak mam elektryczny:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna