Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

KPI - jak sobie radzicie?

Data utworzenia : 2018-05-10 19:41 | Ostatni komentarz 2019-09-05 18:08

Mama_Gratki

6339 Odsłony
115 Komentarze

Dziewczyny, już wiem, że niektóre z Was też walczą tak jak ja, czyli piersią w butelce. Zastanawiam się po ile mleka potraficie odciągnąć z jednej piersi na raz? Jak często odciągacie mleko, jak długo? Ja karmię butelką około 30 minut, odciągam 30 minut, a czasem 50. Do tego dochodzi mycie i sterylizowanie butelek. Czasem wydaje mi się, że nic innego nie robię jak tylko karmię i przygotowuję się do kolejnego karmienia, a w międzyczasie przewijam bobasa. Jak to wygląda u Was?

2019-02-12 22:08

Patrycja nie chcę teraz skłamać ale moja ciocia karmiła córkę długo nawet bardzo długo. Ostatnio nawet wspominałam to z moją mamą, że Agnieszka to 4 latka miała na pewno. Była już duża na tyle że ciocia siedziała na krześle i Aga podchodziła i jadła na stojąco. Dla mnie jest już to nie do pomyślenia nawet.

2019-02-11 21:39

Kasia ja tez cycalam 3 lata ;) I sama sie odstawilam ;) mama probowala i nic z tego. Wydaje mi sie, ze nic na sile. Na kazdego malucha przyjdzie kolej. No chyba, ze tak z 6latek to juz przegięcie Hehe

2019-02-11 21:34

Evli ja również trzymam kciuki, żeby przy kolejnym maluszku wszystko się udało i żebyś karmiła piersią. Aisa córka mojej kuzynki cycusiła się ponad 3 lata i wcale nie szło jej odstawić. Dzieci są na prawdę różne i niektóre chcą pierś na prawdę długo.

2019-02-11 17:50

Dziewczyny ile byście nie karmiła to wielkie brawa dla Was za poswiecenie. Ja uwazam, ze karmienie piersia jest warte kazdego poswiecenia :) Ale wiadomo, ze nic na sile... Oj czas szybko leci. A szkoda bo chwila i dzieci zaraz nam urosna i do szkoly pojda

2019-02-11 17:33

Ja syna karmiłam do 9mca, oczywiście od 6mca rozszerzyliśmy dietę, ale rano czy do spania dostawał pierś.

2019-02-11 06:54

qazz ja tez obiecalam sobie ze bede karmic do 6mc ale synek juz skonczyl 5mc i mysle ze bede karmic dluzej;) jakoś rozczula mnie widok jak sobie słodko ssie cycusia;) a zawsze to zdrowiej i moze pokarmie go tak do wiosny albo dlzuej..tego chyba nie da siw zaplanowac..czas pokaze..jak z.pokarmem i z synkiem;-)

2019-02-10 22:57

Ja ze względu na alergię u synka i co się z tym wiąże moją ścisłą dietą, stwierdziłam, że będę karmić tylko do 6 miesiąca. Ta data bardzo szybko się zbliża a ja się zastanawiam, czy jednak nie przedłużyć chociaż o miesiąc. Zobaczymy jak będzie z ilością pokarmu i jak później synek zareaguje na inne posiłki.

2019-02-10 22:29

Aiisa ja mam auto, ale i cos jeszcze...stres podczas jazdy :/ nie wiem dlaczego, ale bardzo nie lubie jeździć-prowadzić. Nie czuje sie pewnie za kierownica i raczej unikam tego. Jezeli chodzi o zakupy to mam mozna powiedziec luksus. Mieszkam na sporym osiedlu w wieżowcu. I mega nam sie trafilo bo biedronke mamy doslownie przed blokiem. Takze wychodze z klatki, pare krokow i jestem na zakupach. Czesto mnie to ratuje bo cos zabraknie do obiadu i lece. Tez jestem ciekawa ile czasu bede karmila corke. Poki co 7 miesięcy, nie mam zamiaru teraz przestawac.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna