Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Obiadek +pierś/ kaszka + pierś

Data utworzenia : 2018-10-29 12:41 | Ostatni komentarz 2019-12-10 22:45

moniczka7896

2787 Odsłony
59 Komentarze

Mamusie potrzebuje rady bo już sama nie wiem czy dobrze robię... Syn 6m rozszerzyliśmy już dietę o obiadek i kaszkę na drugie śniadanie ale po każdym z tych posiłków podaję jeszcze pierś czy to nie za dużo?

2018-11-02 20:35

Aisa, moja córka póki co nie potrzebuje kaszki, w nocy wytrzymuje ok 10 godzin bez jedzenia :) już obiadek jest dla nas męczarnią i zastanawiam się nad kaszką albo kleikiem - ale wchodzi w grę tylko moje mleko. Robiłyście kleik na mleku kobiecym?

2018-11-02 15:46

Jak synek chce tylko jeść to jak najbardziej tak. Ja tak swego czasu karmiłam zuze i było dobrze. Córka sama się po jedzeniu domagała piersi. Więc ja nie widzę nic w tym złego.

2018-11-02 15:06

Mama gratki nie przejmuj się jedne dzieci mają większy apetyt inne mniejszy jedne dzieci mają mały apetyt A później jedzą ładnie wszystko pomimo że wcześniej były problemy A niektóre mają apetyt od początku A później zaczynają wybrzydzac mój syn miał tak że jadł ładnie cały słoik A później był bunt bo tego nie tamtego nie itd Więc spokojnie co do kleiku bądź kaszki możesz np próbować na kolację małej dac albo na śniadanie ja na kolację dawałam bo myślałam że może dzięki temu będzie lepiej spać ale niestety lekko się poprawiło ale nie bylo tak jak wcześniej bo ząbki dawały znać więc już nie spał całych nocy. Więc myślę że możesz spróbować już ale też nie rób nie wiadomo jakich porcji ja osobiście bym wieczorem próbowała ale do Ciebie wybór należy czy śniadanko czy kolacja i nie spodziewaj się że dużo zje bo zależy od apetytu od tego ile miejsca w żołądku A każde dziecko też ma inne potrzeby na pewno jeśli mała się zachowuje normalnie to znaczy że najedzone jest i starcza jej tyle ile dajesz pamiętaj że posiłki stale to dodatek podstawa do roku jest mleko mamy bądź mm więc wcale dużo nie musi jeść normalnego jedzenia bo mleko zaspokaja wiekszq część potrzeb malucha A posiłek stały to taki dodatek właściwie dla większej części dzieci to promowanie jest bardziej niż jedzenie nawet do 10 miesiąca życia później w okolicach roku nawet wcześniej dziecko samo zdecyduje i będzie jeść większe ilości jedzonka. Oczywiście może być też tak że małej niekoniecznie smaki te serwowane podchodzą u nas młody nie chciał nic Co przygotowałam sama A słoiczki były mniam mniam i to każde powoli wprowadzałam swoje i udało się przejść po 2 miesiącach już na nasze jedzenie.

2018-11-02 13:19

moniczka, podobnie jak dziewczyny uważam, że nie ma z tym problemu. Mój pediatra twierdzi, że dzieci do drugiego roku życia nie dotyczy hasło: nadwaga. Jednak Twój synek je sporo i wpędzacie mnie w obawy, że u nas coś jest nie w porządku. Córka ma 6,5 m-ca i dostaje jeden posiłek stały - ale podaję go na szpatułce, raz zje dwie \"łyżeczki\", raz wszystko wypluje. Czasem daję jej dodatkowo jabłuszko, ale efekt jest podobny. Twój synek ma już porządne menu. Stąd moje pytanie: kiedy powinnam podać kaszkę/kleik?

2018-11-01 17:29

Więc rób swoje pamiętaj że pediatra to nie jest dietetyk dziecięcy mleko jest bardzo ważne i część maluchów nawet je dłużej mleko niż ten 1 rok mój syn za jakiś czas będzie 2 lata miał teraz ma ponad 1 I 8 miesięcy A dalej dużo mleka pije i na zdrowie maluchom które chcą pić dłużej.

2018-11-01 17:14

Dziękuję Wam!za słowa wsparcia! Już trochę lepiej i lżej mi na duszy bo naprawdę przez chwilę sama nie wiedziałam jak postępować.

2018-11-01 08:28

Później zacznie w górę iść i być bardziej aktywny i zrobi się już nie taki papusny A szczuplejszy . Mój synek też był taki pulchny to naturalne u części dzieci że tak papusnie wyglądają a jak zaczynają być mobilne to na wadze mniej przybierają maluchy. Co do pediatry skoro mówi że za dużo przytyl itd to ka polecam zmienić A przynajmniej nie słychać bo widać kobieta nie ma pojęcia o mleku mamy I diecie maluszka. Do roku jest podstawą ale dobrze jest karmić 2 lata. Mleko mamy zmniejsza wystąpienie otyłości u dziecka i ogólnie ma wiele zalet więc nie przejmuj się karmcie się:)

2018-10-31 23:21

Moniczka7896 jak Twój synek zacznie chodzić to zrzuci te kilogramy. Karm to i ciesz się że zdrowo rośnie. Moja Hania ma 13 i pół mesąca a waży zaledwie 9kg. Ale u nas jedzenie to masakra.. biegam z talerzem po całym domu żeby zjadła choć odrobinkę.. już nawet zaczęłam gotować specjalnie dla niej to co lubi najbardziej a ona i tak najczęściej zjada dwie łyżeczki i nie chce więcej..

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna