Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Obiadek +pierś/ kaszka + pierś

Data utworzenia : 2018-10-29 12:41 | Ostatni komentarz 2019-12-10 22:45

moniczka7896

2788 Odsłony
59 Komentarze

Mamusie potrzebuje rady bo już sama nie wiem czy dobrze robię... Syn 6m rozszerzyliśmy już dietę o obiadek i kaszkę na drugie śniadanie ale po każdym z tych posiłków podaję jeszcze pierś czy to nie za dużo?

2018-10-31 17:19

moniczka ja bym się cieszyła gdyby mój niejadek miał taki apetyt jak Twoje dziecko:) Jeśli domaga się mleczka to jak najbardziej mu podawaj po każdym posiłku:) Rozumiem Twoje obawy, dla mnie pediatra jest porażką. Z wagą spokojnie, dużo maluszków tak przybiera na wadze i nie są później otyłe:) Wyrośnie z tego zobaczysz, waga albo spadnie albo później pójdzie mu na wzrost. Tak jak Aiisa wcześniej napisała mleko jest podstawą do pierwszego roku życia, ono głównie zaspokaja potrzeby dziecka. Inne pokarmy są dodatkiem.

2018-10-31 16:14

Moniczka mój syn był na samej piersi praktycznie do 6 miesiąca moja pediatra mówiła że chyba śmietanę mam w tych piersiach mój syn podwoil A w zasadzie z hakiem swoją wagę urodzeniowa w wieku niecałych 4 miesięcy. Jak miał 6 miesięcy miał około 12 kg więc możesz sobie wyobrazić też się bałam ale spokojnie dzieci zwalniają z tym przybieraniem na wadze u nas bylo na początku co miesiac o 1.5 kg mniej więcej tyl później już tylko 1 kg aż w końcu już znacznie wolniej tyl po mniej niż kg aktualnie ma 1.5 roku i waży 16kg. I na razie stoi spokojnie dziecko za niedługo będzie chodzić będzie raczkowac itd będzie spalac kalorie więc tak nie będzie przybierać szybko:) Dodam że dalej ciągnie z piersi parę razy dziennie i w nocy też wstaje Jeszce na pierś przez ząbki.

2018-10-31 14:46

Aiisa trochę mnie pocieszyłaś ale.... dziś z moim \"maluszkiem\"byłam na szczepieniu i waży już 10 kg !!!!o matko!!!!a gdzie tam jeszcze do roku!nie wiem jak mój kręgosłup to wytrzyma a najgorzej w nocy to wyciąganie go z łóżeczka i dostawianie do piersi.Pediatra dzisiaj do mnie -a czym go pani tak karmi ,koksem czy co ?! Kurczę no !Samej mi ciężko uwierzyć w to że ten cycek mu tak służy!

2018-10-31 09:27

Monika mój syn miał trochę ponad 4 miesiące jak miał 9 kg woec spokojnie. Na pewno bardziej kaloryczne jest mleko niż posiłki stale i wg mnie Jeśli ma ochotę jeść to dalej podawaj tyle widocznie potrzebuje jeśli chodzi o mleko to dalej na żądanie jeśli maluszek zachowuje się normalnie i nic mu z brzuszkiem się nie dzieje po takich porcjach to znaczy że wszystko ok.

2018-10-30 21:30

Jezeli dziecko chce, to oczywiscie ze karm, nawet po stalym posilku ;) 6 miesiecy to jeszcze malenstwo, wiec stalych pokarmow pewnie duzo nie zje :) moj roczniak po kazdym posilku domaga sie cyca ;) i to jak usilnie, podchodzi i bluzke odchyla :D takze spokojnie, karm piersia kiefy dziecko chce, mlekiem mamy sie nie przeje :)

2018-10-30 19:54

Synek na drugie śniadanie zjada kaszkę 120 ml + pierś później po drzemce obiadek 125g + pierś i to mnie trochę martwi czy to razem nie za dużo bo jest dość pucek waży ponad 9kg

2018-10-30 07:38

Dokładnie na początku rozszerzania diety to bardziej kosztowanie niż jedzenie stałych posiłków, także pierś jak najbardziej wskazana:)

2018-10-29 23:46

To normalne pamiętaj że na początku to bardziej probowanie do roku podstawa żywienia takiego malucha to mleko mój syn też tak robił zaraz po obiadku pierś i nawet przed często też się domagał.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna