Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

\"Walka\" przy cycu

Data utworzenia : 2019-01-07 22:06 | Ostatni komentarz 2019-07-02 00:31

PattMaz

3644 Odsłony
119 Komentarze

\"Walka\" z dzieckiem pod czas karmienia, przystawiam do cyca a on pociumka chwilę odpycha się rękami ucieka glowa a później znów szuka, co to może oznaczać?

2019-06-27 09:31

Rena mam inne odczucia no ale może te progi u nas dalej są wysokie tzn tam gdzie chciałam się dostać:) dalej twierdzę że układy działają na początek i ci co mają lekarza w rodzinie tzn tata jest lekarzem czy mama itd to wchodzą bez problemu A reszta to jak zostaje itd.

2019-06-26 16:36

Rena każdy czuję się lepiej w czym innym. Na maturze wystarczy wbić się w klucz, a potem to już z górki. Ale ogólnie na medycynie jest dużo nauki. Kto chcę to sobie poradzi.

2019-06-26 12:58

Ja uważam, że teraz jest o wiele łatwiej się dostać niż kiedyś. Progi każdego roku są niższe. Matura z biologii i chemii też nie jest niczym niemożliwym. Chemia to wiedza, a biologia to głownie myślenie, takie myślenie pod klucz, ale da się wyuczyć. Sama pisałam rozszerzenie tych przedmiotów i jak ktoś tym się interesuje to nie ma nic trudnego. Dziś bym mogła być na medycynie, ale to mnie nie interesuje. A dla kasy to nie chciałam, przynajmniej przed studiami. Uważam, że kiedyś jak były egzaminy wstępne to było gorzej i chyba mniej sprawiedliwe.

2019-06-26 12:51

Teraz to i na studiach uczą rzeczy które się wcale nie przydają i też trzeba je zdać bo inaczej to rok w plecy. Ale w większości uczą tego co powinni. Nauki na takich studiach jest dużo. Czasem wydaję mi się że za dużo jak tak się patrzę jak siostra cały czas w notatkach bo stale egzaminy i zaliczenia. Wejsciowki już robią za nim temat zaczną a oni już muszą to umieć.

2019-06-26 10:35

Justyna tak wiadomo dużo zależy od wyniku ale mi chodziło o to że matura z biologii i chemii to jest wszystko na maturze nie tylko te konkretnie medyczne aspekty potrzebne do kierunku A jak ktoś powiedzmy ogarnia ciało człowieka i ogarnia te czwsc medyczna ale reszta nie interesuje typu jakieś plazince i zwierzaki itd to trochę trudniej ma bo jednak wiedzę ma ale matura może nie wyjść ja takim poziomie jak trzeba A testy na medycynę dotyczyły typowo medycznych aspektów więc kiedyś bylo prościej poniekąd jeśli ktoś miał tak jak opisalam

2019-06-26 07:54

Asia ciężko jest ale bez przesady. Ludzie po maturze się dostają za pierwszym razem na studia medyczne. Wszystko zależy jak maturę się napiszę i na ile procent. Trzeba mieć szczęście. Ale da radę iść na studia medyczne i jeszcze mieć na nich stypendium.

2019-06-26 00:15

Dziewczyny powiem szczerze że tetaz z dostanie się na medycynę to ciężko kiedyś to jeszcze szansę były bo test był A tetaz to matura i wsio....

2019-06-25 19:38

Rena może być i rodzinny zawód. Ale skoro na przykład dziecko nie widzi się w zawodzie lekarza to nie ma go co zmuszać jak na przykład woli gotować i mu to wychodzi albo woli iść za nauczyciela. Takie zmuszanie dobre nie jest dla dziecka i pitem dla ludzi bo już jak się człowiek w tym zawodzie nie widzi to dobrym lekarzem nie będzie nigdy nawet jak by się starał nie wiadomo ile. U mnie siostra chcę iść na chirurga. Ale ją zawsze to interesowało i ona się w tym czuję. Jest już po praktykach i była już na kilku operacjach. Kiedyś powiedziała, że ona nie chcę asystowac to jej lekarz powiedział, że patrzeć się nie może w takim razie. Więc albo asystuje albo wychodzi z sali. Myślę, że ogarnął ją strach bo to była pierwsza operacja w której uczestniczyła w większości przypadków studenci tylko patrzą. Ale nawet jak była na puerwszym roku i praktyki miała w szpitalu w malym mieście to się więcej nauczyła niż koledzy z roku którzy robili praktyki na miejscu koło uczelni.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna