Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

\"Walka\" przy cycu

Data utworzenia : 2019-01-07 22:06 | Ostatni komentarz 2019-07-02 00:31

PattMaz

3656 Odsłony
119 Komentarze

\"Walka\" z dzieckiem pod czas karmienia, przystawiam do cyca a on pociumka chwilę odpycha się rękami ucieka glowa a później znów szuka, co to może oznaczać?

2019-06-25 14:09

Jeden lubi to co robi inny robi to dla pieniedzy.. Czy to lekarz czy jakiś fachowiec.. Nawet moge Wam podać przyklad z wlasnego doswiadczenia.. Fachowiec hydraulik, inny robil nam instalacje w lazience a inny teraz robi remont domu.. Tenod lazienki tobil tak zeby nam domownikom bylo wygodnirj, zeby to lepiej wygladalo a ten co robi remont domu robi tak zeby jemu bylo wygodnie... Fakt ze nie chodzintutaj o pieniadze bo obaj nie wzieli wiecej niz powinni.. Ale sam fakt podejscia do swojej pracy..

2019-06-25 14:01

Lekarz to też bardzo rodzinny zawód. Bo trzeba przejąć gabinet i sporo osób musi iść, mimo braku pasji i chęci. Specjalizacje to oblegane są takie co da się dobrze zarobić, typu okulista, a już takie trudne, niekoniecznie są wybierane i tam brakuje specjalistów.

2019-06-25 13:56

W Niemczech w malych miastach praktycznie nie ma lekarzy-Niemcow. Niemcy wyjezdzaja za granice albo do duzych miast, bo tam lepsze pieniadze, a w malych miejscowosciach pracuja sami lekarze naplywowi - z Balkanow, z Turcji itd. ... I u nas jest podobnie, z tym, ze do nas nie bardzo ma kto przyjechac :P A to tez niestety prawda ze zeby w Polsce dobrze zarobic to trzeba \"trzymac kilka srok za ogon\", parafrazujac przyslowie. Ja jestem z wyksztalcenia muzykiem. Mialam sporo znajomych ze stala praca w filharmonii czy operze - z tego nie dalo sie wyzyc. Musieli lapac sie grania na slubach, pogrzebach, no na czym sie tylko dalo. To przykre bo czasu na bycie \"artysta\" juz brakowalo, trzeba sie bylo skupic na byciu \"rzemieslnikiem\".

2019-06-25 13:48

Rena teraz to lekarze się cenią i nawet jak nie zasluguja na te pieniadze to ci nie przyjdzie do pracy. Czesc co już pracuję kupe lat w zawodzie to ciągnie jak najwięcej żeby mieć. Potem ktoś tylko przez nich pracę traci. Inna sprawa, że specjalizację można sobie robić jaką się chcę. Też nie każdy chcę iść na specjalizacje ktorej aktualnie brakuje bo się w tym nie czuję. Jedni chcą być tylko od dzieci, drudzy chcą być chirurgami. Także studenci też nie mają lekkiego wyboru. Ja uważam tak jak już się wybiera zawód to trzeba się w nim czuć, a nie poszlem bo poszłem to wcale mnie nie interesuję. Taki lekarz też nie będzie dobrym lekarzem i może stworzyć zagrożenie życia dla kogoś bo złą decyzję wybierze.

2019-06-25 12:49

Lekarzy jest dużo, kierunek ten nie jest aż tak zamknięty, tylko duża część szuka szczęścia za granicą. Jeżeli oczekiwania rezydentów, czyli ludzi po studiach wynoszą ok 5600zł netto, to kto im tyle zapłaci. Polska nie jest tak bogata. Ludzie Ci trochę odbiegają od realiów. Bo taka kasa jest możliwa, ale najpierw trzeba coś sobą zaprezentować. Plus oni też łapią dużo dodatkowych dyżurów. Owszem to są najgorsze ochłapy, czyli np. SORy, gdzie się nie śpi, ale można wiele się nauczyć. Ja nie usprawiedliwię nigdy lekarza co siedział czwartą dobę i naraził życie kogoś. Nikt nie miał prawa go zmusić. Sam bierze wszystko co się da, byle mieć więcej. Tylko chyba nie do końca powinno chodzić o kasę.

2019-06-23 23:20

Asia lekarzy to jest tylko nie chcą pracować za pieniądze, które im się proponuję. Oni chcą zarabiać dużo więcej. Nawet lekarz zaraz po studiach bez doświadczenia chcę zarabiać 5000 tysięcy. U mnie siostra jest na studiach medycznych i opowiada jak to jest. Kierunek medyczny i prawo to dwa ciężkie kierunki. Ciężko się dostać zaraz po liceum.

2019-06-23 14:01

Justyna coz prawda jest taka że lekarzy brakuje A na studia mało miejsc A dużo chętnych gdyby bardziej kierunek ten był otwarty to może by było więcej lekarzy i nie byłoby takich problemów .

2019-06-23 12:14

Tak też nie powinno być. Wtedy nie problem by lekarz się pomylił i postawił złą diagnozę zrobił krzywdę na całe życie. Powinien być zawsze ktoś w zastępstwie. Lekarz też człowiek i może zachorować. U mnie był taki przypadek, że lekarz dużo pracował i w gabinecie dostał zawału. Nikt go w nocy nie budził bo był spokój. Rano znaleźli go martwego. Gdyby może mniej pracował było by inaczej. Ciężko powiedzieć.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna