Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Karmienie piersią

Data utworzenia : 2019-04-25 21:17 | Ostatni komentarz 2020-03-09 10:49

Monka123456

3782 Odsłony
102 Komentarze

Drogie mamy czy karmienie piersią jest bolesne? Chciałam się również zapytam czy sposób karmienia przyszedł wam tak odruchowo czy jakoś się doszkalalyscie

2020-03-09 10:49

Ja też po cc ale wolę podłożyć poduszkę pod rękę a mała trzymać jednak bo na rogalu mi się dziwnie wygina. 

2020-03-09 03:53

U nas z karmieniem piersią to bez szkolenia itd, bardziej instykt macierzyński, ale przyznam zr pierwszego synka karmiłam tylko do 4mc według mnie szybko się poddałam, nie używałam dobrze laktatora i też nie miałam dobry tylko zwykły jak strzykawka bo nie myślałam że laktator taki ważny , na szczęście przy drugim synku już większe doświadczenie i wiem że laktator to super sprawa nie tylko pomaga przy nawale pokarmu ale też gdy jest go mało i żeby pobudzic laktacje i żeby też czasem wyjść z domu a nakarmiły tatuś�

2020-03-08 18:30

Dla mnie tez rogal to super sprawa. Będzie mi szkoda jak mały wyrośnie z niego 

2020-03-08 08:54

Natinka mnie po cc wygodniej było na poduszce zresztą ogólnie było mi wygodniej bo nie musiałam jej podtrzymywać. Karmimy się długo więc już później drętwieje mi ręka dlatego trochę ubolewam ze mała zaczyna wyrastać z Rogala 

2020-03-07 18:08

Ja w sumie nawet nigdy tej pozycji spod pachy nie próbowałam :O w sumie mała od razu załapała klasyczną, więc innej nie próbowałyśmy, szczególnie, że po CC nie umiałam leżeć na bokach, więc karmienie na leżąco odpadało. Teraz karmimy się w pozycji klasycznej i na leżąco :) 

2020-03-06 19:50

Jak dla mnie pozycja z pod pachy jest trochę "po prąd" i mam wrażenie że małej źle złapać. 

Bez Rogala mi też się lepiej karmi ale zawsze mam wrażenie że moje ręka jest twarda a rogal wygodniejszy dla dziecka 

2020-03-06 17:52

Teraz zauważyłam że córcia się pręży i kręci na tym rogalu więc wygodniej mi trzymając ją rękami zresztą i ona spokojniejsza się wydaje być 

2020-03-06 08:01

Synek kilka miesięcy tez wolał być karmiony na rogalu. Kiedyś byliśmy u teściowej, rogala zapomniałam wiec położyłam się z nim w sypialni i pierwszycraz jadł na leżąco, tak mu się spodobało że do dzisiaj najbardziej lubi właśnie tak.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna