result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Laktatory

Data utworzenia : 2019-04-29 10:05 | Ostatni komentarz 2020-06-19 01:16

Monka123456

3664 Odsłony
180 Komentarze

Co sądzicie o laktatorach, jakiego używacie i czy jest to element niezbędny już od pierwszego dnia życia malucha

2019-04-29 15:04

Droga aisso myślę że to nie jest zbyt wielki problem ze założyłam wątek który już istnieje. Zrobiłam to odruchowo szukając laktatora a jeśli to aż taki problem to proszę nie odpisywać na moje pytania z tym zwiazane

2019-04-29 14:19

Mnie się bardzo przydał już w szpitalu po pierwszym a także i po drugim porodzie.Ja polecam elektryczny jest dużo bardziej wygodny niż ręczny.Wszystko zależy od tego jak będzie przebiegał u Ciebie proces laktacji bo może okazać się,że wcale nie będzie potrzebny.Doradzilabym kupno laktatora wówczas gdy faktycznie zaistnieje potrzeba.

2019-04-29 13:30

Monka taki wątek już istnieje warto Pierw sprawdzić czy wątek istnieje i tam zapytać czy poszukać odpowiedzi na swoje pytanie bo być może odpowiedzi już są A dopiero jak się okaże że nie ma danego wątku to dopiero założyć. A co do laktatora wg mnie nie koniecznie jest potrzebny tzn warto mieć jeśli się wie że np pójdzie się do lekarza bez dziecka na kontrolę i trzeba ściągnąć mleko ale w zasadzie nie koniecznie jest potrzebny.

2019-04-29 10:49

Monka przy pierwszym synku myslalam ze laktator nie ma znaczneia jaki i nawet o tym nie myslalam dopiero jak mialam nawal pokarmu po paru dniach po porodzie a synek spal i nie dalo sie go dobudzic bylo to 5lat temu, moje piersi byly twarde nak kamień prawie ze pod szyje mialam twarde i maz pojechał do apteki doradzala mu tam różne a maz nie qiedzial wiec kupił narazienak tanszy byl on jak strzykawka taka duza i niestety nie odciagal super i musialam sie nameczyc przy nim..i niestety mleko mi zanikalo nie wiem co zle robolam i juz od 3,5mc musialam synka dokarniac a teraz przy drugim synku przetestowalam dzieki canpol elektryczny z canpol..i jestem mega zadowolona z niego pomogl mi wiele razy czy przy nawale pokarmu czy tez jak chcialam gdzies wyjść..dla mnie jest rewelacyjny i moge polecić z czystym sumieniem i cena tez jest super jak na elektryczny i godny polecenia;-)