Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (259 Wątki)

Spanie przy piersi.

Data utworzenia : 2019-06-06 21:35 | Ostatni komentarz 2019-12-10 15:24

NataliaKK

2587 Odsłony
25 Komentarze

Dziewczyny, pomocy. Mój miesięczny bobas płacze i szuka piersi a gdy go przystawie to chwile je i zasypia... Od razu go odstawiam by nie był przyzwyczajony do spania przy piersi, ale gdy tylko przestaje czuć pierś budzi się i krzyczy, bo jest niedojedzony. Ale sytuacja się powtarza bo zaraz zasypia, nawet przy tym jak pobudzam go do ssania. To trwa czasami 2-3h zanim zaśnie na dobre. Co robić ?

2019-06-07 09:18

NataliaKK, trudno jednoznacznie określić kiedy minie ten okres potrzeby bliskości.Roznie to bywa z takimi maluszkami.Mysle,że dłużej niż do 3mż nie powinno to trwać ale \"ale\"zawsze pozostaje :) Teraz odpuść sobie całą resztę i poświęć się maluszkowi bo to minie na pewno i jeszcze z tym zatęsknisz ;)

2019-06-07 08:41

Pozwól mu na to. Miesięczny maluch bardzo potrzebuje bliskości i bezpieczeństwa. On przed chwilą opuścił swoje bezpieczne gniazdo i musi zmierzyć się z dużo większą przestrzenią a Twój zapach pomaga mu poczuć się bezpiecznie. Pozwól to minie jeszcze zateskinsz za tym czasem . Pozdrawiamy serdecznie.❤

2019-06-07 07:56

Dokładnie trzeba się cieszyć że maluch ssa ładnie i odpocznij z nim na łóżku na lezaco nawet karm jeśli to będzie dla Was wygodne A odpoczniess czy na fotelu wygodnym się ułoż :)

2019-06-07 07:22

Mamo, to jest miesieczne dziecko, one potrzebuja ogromu milosci i bliskosci a Ty i Twoja piers to to, co mu daje tego najwiecej, daje poczucie bezpieczenstwa... Wcale nie jest powiedziane ze maluch jest glodny, ale chce piersi - i Twoim zadaniem jest mu ja dac :) To sie z czasem unormuje, mozesz mi wierzyc - orzechodze przez to wlasnie drugi raz. Daj sobie luz, teraz priorytetem jest dziecko - posiedz z nim przy piersi na kanapie, odpocznijcie wspolnie. Sprobuj zamiast sie martwic - cieszyc sie tym! Powodzenia :)

2019-06-07 03:50

Moniczka też tak robię. Malutki jakby nie miał przy nosku pieluszki to wstawałby po godzinie, gdy jego organizm by nieco odpoczął .. Aissa, a myślisz że po jakim czasie może coś takiego przejść ? W dzień wręcz brakuje mi chwili na zrobienie czegokolwiek. Dominika, Tez cały czas pobudzam synka, jednakże momentami już przestaje reagować, a wtedy i tak budzi się gdy wyczuje, że nie ma w buzi piersi.

2019-06-07 01:41

Moja córeczka początkowo też tak miała. Dziecko przy piersi czuje mamę blisko przy sobie co daje mu wówczas poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Ja swoją córeczkę przy takim zasypianiu pobudzałam do efektywnego ssania poprzez muskanie palcem noska, dotykałam co jakiś czas żuchwę lub kącik ust i wtedy córka mobilizowała się do jedzenia. Albo udawałam że wyciągam pierś i to też pomagało, że zaczynała spowrotem intensywnie ciągnąć. :) Jeżeli pobudzanie nie pomaga to zostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i cieszyć się z takich wspólnych przyjemnych chwil przytulasków.

2019-06-07 00:14

Mój synek też tak miał to normalne u niemowląt na początku i zawsze jak tak zasypiał lubiłam patrzyć się jak śpi

2019-06-06 23:38

Natalia to normalne mój syn też tak miał i trzeba być cierpliwym nic z tym nie zrobisz A spokojnie przyzwyczaić raczej się nie przyzwyczai bo on już tak ma i każde dziecko tak ma na początku pamiętaj że to też poczucie bezpieczeństwa dla dziecka i bliskość z mama

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna