result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie piersią (193 Wątki)

Zastój pokarmu - przyczyny, sposoby na dolegliwość, profilaktyka...

Data utworzenia : 2019-10-22 23:00 | Ostatni komentarz

Redakcja Canpol

2539 Odsłony
1202 Komentarze

Twoje piersi są obolałe, dziwnie obrzmiałe, twarde nawet po karmieniu dziecka? Czy to może być zastój pokarmu? Dowiedz się, jak powinnaś postępować.

2019-10-22 23:19

ja mialam na poczatki zastoj jak urodzilam bo mala nie chciala mi sciagac pokarmu to sama laktatorem sciagala i masowalam piersi i to pomoglo

2019-10-22 23:18

ważne jest, żeby karmić raz z jednej raz z drugiej piersi, a mamy które zapominają z której piersi ostatnio karmiły, mogą to sobie odnotowywać np w kalendarzu, czy notesie, widziałam też, ze w tych pamiątkowych książeczkach na pierwszy rok dziecka, są takie specjalne rubryki do zaznaczania :)

2019-10-22 23:16

Mi pomaga wówczas laktator. Naprawde wybawienie i ulga.

2019-10-22 23:14

Ja też karmię raz z jednej raz z drugiej piersi ale czasem jak maluch dłużej pośpi albo mniej zje to piersi zaczynają się twarde robić. Raz w nocy aż się wystraszyłam, bo jak się do karmienia obudziłam to jedna pierś jak kamień i obolała ale jak malucha do niej przystawiłam to ściągnął pokarm i było ok.

2019-10-22 23:09

Nie wiem co to zastój, bo bardzo mało pokarmu miałam, ale dziewczyny w szpitalu karmiły raz z jednej piersi raz z drugiej i mówiły że wtedy jest lepiej.

2019-10-22 23:08

okłady z zimnej i potłuczonej kapusty,słyszałam tez ze pomaga miod wymieszany z maka ziemniaczana

2019-10-22 23:06

Ja nie miałam problemu z zastojem, bo nie miałam mocnego nawału, a jak mi zaczęły cycuszki twardnieć to szybko jeb masowałam pod prysznicem żeby małemu było łatwiej chwycić i natychmiast go przystawiałam.

2019-10-22 23:06

u mnie był zastuj w jednej piersi i mała nie chciała wogóle jej brac do buzi i pomocny był dla mnie laktator który ściągnął nadmiar pokarmu