Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Kiedy wprowadzić butelkę?

Data utworzenia : 2017-06-08 08:32 | Ostatni komentarz 2021-07-15 22:31

Annaleszk

3019 Odsłony
93 Komentarze

Mamuśki! Powiedzcie kiedy zaczęłyście uczyć malucha pić z butelki? Równocześnie z piersią, gdy od samego początku odciągacie pokarm? Czy może przez pierwsze mce tylko pierś, a potem stopniowo butelka? Dajcie znać! Pozdrawiam

2018-04-26 16:09

Mama skoro w nocy poszło Wam sprawnie karmienie piersią to może w nocy zawsze przystawiaj do piersi niech je bezpośrednio z niej a i w dzień spróbuj przystawić na śpioszka może się uda i córka zacznie jeść. Próbuj i walcz bo kp to wygoda bez tak jak napisałaś naprzemiennego karmienia, odciągania, mycia i sterylizowania. A im częściej córka będzie ssała pierś tym może szybciej załapie. Jeśli chodzi o butelkę to u nas jest ona wprowadzona w sensie córka czasami z niej je jak ja muszę gdzieś wyjechać. Najczęściej jednak karmię ją przed wyjściem i ona zazwyczaj wytrzymuje zanim ja wrócę aczkolwiek zdarza się, że i musi jeść z butelki bo mnie nie ma. Z tym zanikiem mleka to różnie bo są mamy, które KPI bardzo długo a są takie, które niestety szybko kończą przygodę z karmieniem ale to chyba bardziej z powodu zmęczenia ciągłym odciąganiem. Ważna jest jednak systematyczność. ale wierzę, że Wam się uda przejść na samą pierś.

2018-04-21 14:15

Pierś jest zdecydowanie wygodniejsza. Na razie mam błędne koło: przebieranie, karmienie, odciąganie, mycie i sterylizowanie butelek itd

2018-04-19 20:47

Ja do skończenia przez synka pół roku tylko karmiłam bezpośrednio piersią. Potem podałam mu butelkę anty-kolkową żeby uczył się pić z niej, i miał do picia wodę :-) Tak żeby nie \"usechł\" mi gdy ciepło jest :-)

2018-04-19 13:06

Super, może maluszek zapomniał i był tak głodny że było mu obojętne skąd leciało mleczko:) Oby ten sukces trwał u was cały czas, próbuj bo nie tylko karmienie piersią jest dużo lepsze ale też wygodniejsze:)

2018-04-19 04:20

Nasz mały sukces: 10 minut efektywnego karmienia z piersi w nocy :) tak, prawidłowo chwyciła

2018-04-18 22:39

mama gratki a dziecko chwyta prawidłowo ? zachęcaj bo mleko mamy to najlepsze co może być

2018-04-18 20:49

Silver, nawet polewać nie muszę :) przystawiam, ale bez efektów. Nawet najlepszy laktator ma się nijak do dzidziusia. Dowiedzialamsię od położnej, że tylko odciągając pokarm, mogę go szybciej stracić.

2018-04-18 13:42

Mama_Gratki nie poddawaj się, przystawiaj jak najczęściej do piersi. U mnie było podobnie, córka w szpitalu zasmakowała butelki i później miałam problem. Przed podaniem piersi polej sobie brodawkę mlekiem własnym np strzykawką i maluszek poczuje i zassie. U nas ten sposób się sprawdził. Powodzenia:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna