Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

ilość pokarmu

Data utworzenia : 2017-07-05 14:27 | Ostatni komentarz 2021-07-13 13:55

bezeluszek

3851 Odsłony
71 Komentarze

Mamcie ile jadzą jadły wasze 3 mc maluchy ? Na opakowaniu mleka pisze 150 6 razy dziennie Nasz głodomorek wciąga 150 6/7 razy i czasem mu mało, ale nie chce przesadzac i dawac więcej

2021-06-24 21:54

Mazią dokładnie jeszcze bardziej zdenerwuje się 

2021-06-24 16:47

Smoczek nie pomoże u mnie też się nie sprawdza jak mała głodna 

2021-06-24 07:39

No dokładnie położna twierdziła, że woda i smoczkiem oszukam nie było szans. Jak głodny chłopak chłopak chce mleka i już nie ma innej opcji 

2021-06-22 11:52 | Post edytowany:2021-06-25 22:26

Misiombrowa zgadzam się,dziecko musi zaspokoić.glod i smoczek nie pomoże. 

Konto usunięte

2021-06-22 11:47

mazia, jak dziecko głodne, to go niczym nie oszukasz. Moja mama myślała, że można moje dziecko smoczkiem oszukać i twierdziła, że mam dać smoczek, bo on dużo zjadł i nie jest głodny, ze smoczkiem na pewno się uspokoi i zaraz zaśnie. Dałam jej wypróbować jej metodę i jakoś nie poskutkowała, bo syn po prostu potrzebował mleka. Dorosły człowiek jak jest głodny to też nie pije wody, tylko robi sobie coś do jedzenia.

2021-06-22 11:34

Wytyczne wytycznymi, ale mam wrażenie że dooajanie to temat kontrowersyjny. Nam polozna kazała dopajac dziecko na piersi,ale dlatego że za dużo pił mleka. Moim zdaniem to nie jets problem bo jets gorąco chce więcej pić,więc więcej przybrał. Poza tym dałam ta wodę by sprawdzić co się będzie działo, dalej chciał mleko nie da się go oszukać i jednak oczekuje mleka,więc nie dopajam 

Konto usunięte

2021-06-22 10:06

Na szczęście dużo tego nie muszę mu podawać, wczoraj na przykład spokojnie wystarczyło samo mleczko, choć też było bardzo ciepło.

2021-06-21 22:27

Misiombrowa no rozumiem. W takim przypadku lepiej żebyś dopajala niż męczyła dziecko i siebie

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna