Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Częstość karmienia

Data utworzenia : 2017-07-17 18:41 | Ostatni komentarz 2021-07-16 16:23

martunia_7m

5615 Odsłony
91 Komentarze

Dziewczyny mam pytanie, jak często karmicie swoje pociechy, czy stosujecie metodę \"Karmienie na żadanie\", jak często wstajecie do maluszka w nocy? Właściwie przez cały dzień jak to się odbywa? Karmienie co 2 lub 3 godziny? Czy jest różnica w czętości karmień w zależności czy karmi się piersią czy butelką? Powiedźcie jak to jest u was.

2017-08-25 17:15

mamy 12tyg i od 8 tyg jemy tylko butle. Mała budzi się miedzy 5-6, potem je o 9, 12, 15, 18, ostatnie jedzenie jest po kapaniu o 21, ale przed 22. w nocy jej nie karmię, jeśli się przebudzi, daję jej smoczka i usypiam. Chyba, że sie rozpłacze mocno, to wtedy - każdy ma prawo być czasami głodny o niestandardowej porze :) w ciągu dnia raczej pilnuje godzin, budzę ją , a jeśli chce jeść 15-30 min wcześniej, to też podaję jedzonko.

2017-08-20 20:01

Ja na początku jak przystawiałam do piersi to na żądanie, wychodziło mw co 3 godziny. Jak przeszliśmy na butelkę miałam podawać co 3 h, na początku ok ale potem się zmieniło. Teraz butelką też jest na żądanie i wychodzi różnie, czasem zje mało i 3 godziny spokoju, a czasem zje więcej i jeszcze po godzinie się domaga małej porcyjki. Najważniejsze że w nocy wychodzi nam co 3 godzinki, niezależnie od tego ile zje. Pytałam o to lekarza, usłyszałam że dziecko samo się wyreguluje.

2017-08-03 20:21

Przy karmieniu piersią powinno się karmić na żadanie. W szpitalu właśnie tak przystawiałam. Teraz karmimy butelką i położna zalecała co 3 godziny i mniej więcej tak wychodzi, raz budzi się równo po 3 godzinkach, innym razem po 2,5 a potem po 4. Nie budzę go specjalnie po 3 godzinach no i nie wyobrażam sobie żeby płakał czekając do wyznaczonej godziny.

2017-07-28 00:01

Mój synek ma 8 tygodni i karmimy go na żądanie. Nie je co trzy godziny bo zdarzy mu się wypić raz 90ml i śpi ze dwie godziny a czasami sie budzi co godzinę i sobie pociągnie po 30ml. A jak go najdzie to i 150ml potrafi wypić. Ale to zazwyczaj na noc. To wtedy prześpi 4 godziny. U nas tak jest że w nocy śpi 3-4 godziny a w ciągu dnia budzi się częściej. Zje mniej i za chwilę znowu wola

2017-07-25 11:50

Mój mały za 2 dni skończy 4 mc , je 6 razy dziennie po 150 zazwyczaj co 3 godziny. ostatnia butla ok 20 i potrafi spac do 4

2017-07-25 11:26

Początkowo karmiłam córkę na żądanie, ale podobnie jak u innych, wychodziło to tak co 2-3 godziny. Gdy przeszłam na butelkę córka, jak w zegarku, jadła co 3 godziny. Tak samo było w nocy. Ale z czasem wydłużały jej się odstępy między nocnym jedzeniem. Od 7 miesiąca zaczęłam wprowadzać stały rytm dnia w karmieniu i tak funkcjonujemy do teraz, a córka ma 11 miesięcy.

2017-07-24 16:28

Karmienie piersią powinno się odbywać na żądanie - warto tu uwzględnić często pomijany fakt, że także mama może \"zażądać\" karmienia - gdy piersi są pełne, możemy spróbować podać pierś maluchowi by nam trochę ulżył. W momentach skoków rozwojowych może dojść do tzw \"wiszenia\" na piersi, ale to szybko mija. Oczywiście każde dziecko jest inne, jedno najada się w 15 minut ale po godzinie znów jest głodne, drugie ssie pół godziny i wytrzymuje 3 godziny; możliwe są też wszelkie mieszanki tych typów ;) Jednak z reguły najedzony maluch wytrzymuje te 2 godziny. Co do karmienia butelką, trzeba się z tego co wiem trzymać zaleceń :)

2017-07-24 16:09

Dopóki karmiłam piersią to robiłem to tylko na żądanie ponieważ tak mi doradziła położna. A od kiedy przeszłam na mleko modyfikowane to stosowałem się do zaleceń producenta danego mleka

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna