Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Mleko modyfikowane - jakie i dlaczego?

Data utworzenia : 2017-08-07 17:52 | Ostatni komentarz 2021-07-15 21:52

asia6996

8079 Odsłony
128 Komentarze

Pierwsze mleko modyfikowane jakie zakupiliśmy to było NAN 1, ale zmieniliśmy na Bebilon 1. Wydaje mi się, że na NAN więcej ulewało się synkowi. Myśleliśmy nad Bebiko i Bebilonem. Są one bardzo podobne, zresztą jak wszystkie mleka bo muszą spełniać pewne wymagania dotyczące składu, ale z tego co wiem to różnica jest w dodatku i poziomie kwasu DHA z grupy omega 3. Kwas ten wpływa na prawidłowy rozwój wzroku dziecka. Z tego względu wybraliśmy Bebilon. Jest jeszcze Bebilon Profutura, który zawiera jeszcze więcej DHA, ale cena... jeszcze większa, więc zwykły może zostać, nie jest zły:) Drogie Mamy, a Wy które mleko modyfikowane i dlaczego wybraliście dla swoich pociech?

2018-03-07 20:59

U mnie było najpierw HIPP to strasznie się ulewalo , później pediatra przepisał Bebilon pepti 1 DHA z apteki hipoalergiczne ale odrazu pojawiły się krostki i skaza białkowa . To postanowiłam ze dam zwykle mleko Bebiko i od tamtej pory tylko to daje bo po tym dziecko najedzone i brak ulewania. Ale Powiem Ci ze każde dziecko jest inne i każde inaczej reaguje na mleko . Jednemu podchodzi Bebiko a drugiemu HIPP ,tak wiec sama musisz zobaczyć ..

2018-03-05 21:40

ewcia to my na początku używaliśmy bebiko HA, a potem właśnie próbowałam podawać kaszki na zwykłym mm. Mama też mi mówiła, że wszystkie trzy na bebiko wychowane :)

2018-02-27 21:55

Madzia.dokaldnie mam takie same zdanie i my również.uzywalismy bebiko , po ok. 6mc synek mial problemy z alergia pokarmowa i musieliśmy przejść na mleko na recepte bebilon pepti ale po 3mc po wizycie u alergologa , alergolog powiedziała ze mam przejsc na mleko normalne, zeby dziecko przyzwyczajalo sie do bialka i ze z tego wyrosnie i przeslismy z powrotem na bebiko..

2018-02-26 10:33

Ja od początku używałam Bebiko sama się na nim wychowałam , większość koleżanek również go używała mała bardzo dobrze je przyswajała i żadnych problemów nie było!. Na drugie zaczęłam stosować Nan pro opti 2 po tym mleku córka miała problemy z brzuszkiem nie umiała puszczać bąków i miała zatwardzenia. Więc go nie polecam przeszłam z powrotem na Bebiko 2 i znów jest wszystko okey...

2018-02-21 23:48

Obawiam sie że moge tak miec z córka bo bez cyca ani rusz i to najbardziej jej smakuje.Gdy podaje jej cos do jedzenia to zje ale najbardziej zadowolona jest gdy daje jej cyca.Zobaczymy jak bedzie i czy inne mleko jej podejdzie jak odstawi pierś i wogole będzie chciała odstawić ;)

2018-02-21 09:40

Kornelka, fajnie, że córa tak lubi, zawsze to więcej pomysłów na śniadania. Moja córka podobnie, jak Twój bratanek, odkąd ostawiła pierś, nie tknie mleka w żadnej postaci.

2018-02-20 23:07

Karmiłam do 11.5 mca , córka się odstawiła dostawala mleko Babydream z Rossmana które odrazu tolerowała , po jakichś 3 mcach robiłam jej kaszę lub budyń na krowim mleku w niewielkich ilościach żeby sprawdzić czy coś będzie się dziać - nie było alergi czy problemów żołądkowych, po kolejnych mcach pomimo mm dostawała rano pół szklanki kakao i jakoś ok 20mca odrzuciła mm ale piła kakao rano i wieczorem - nadal nie było żadnych problemów ,i zostało jej do tej pory a ma 4 lata że rano musi wypic szklankę kakao i kanapkę z szynką -nanoc wyeliminowalam jak zaczęliśmy odpieluchowywanie nocne żeby nie posikiwala łóżka . Ale np mój bratanek po skończeniu kp ok 10mca nie ruszył ani mleka mm ani innego , wogole do tej pory nie tknie a ma 4.5 roku , kaszę zjada taka jak dla niemowlaka która jest na mm ale innych zup mlecznych czy kakao nie lubi i nic nie poradza na to . Nawet w przedszkolu jak inne piły to nie chciał .

2018-02-20 16:46

Ja synkowi próbowałam kilka rodzaju bebilon i tez dostawałam na receptę ale żadne mu nie podeszlo tylko bebiko.I bardzo chwale synek lubial to mleczko ale wydaje mi sie ze to zależy tez od dziecka bo nie każdemu podejdzie.Słyszałam właśnie ze Enfamil chwala jest drogie ale warto.Teraz córce jeszcze nie dsje modyfikowane narazie karmie piersia ale zobaczymy jakie będziemy jej podawać.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna