result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Smoczek

Data utworzenia : 2018-02-12 09:17 | Ostatni komentarz 2021-02-16 16:34

stalowawola11

5609 Odsłony
251 Komentarze

Cześć.mam pytanie córka ma 5 miesięcy i my nadal używamy smoczka 1+ Pani w sklepie mi powiedziała że to jest dla dzieci od 0-3 msc uważacie że powinnam jej zmienić na większy?Mamy z agenta butelkę ale gdy raz z innej większy smoczek wzięłam to się dlawila,ciągle pije mleczko A mleko jest rzadkie i jej widzę że nie przeszkadza taka mała dziurka.a wy jakie smoczki używacie?

2019-11-11 18:34

aneczkaa006 wiem o tym... przecież każde dziecko ma inny charakter, inne preferencje, więc to się też tyczy smoczków. U nas najpierw był smoczek Lovi Mini, później NUK, a teraz z powrotem Lovi Mini i lepiej chwyta, także zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie.

2019-11-05 10:45

Aniam ja też nie chciałam uczyć swoją smoczka ale jak trafiliśmy do szpitala to powiedzieć żebym nauczyła smoczka i można powiedzieć że to oni ja nauczyli brać smoczka 

2019-11-04 23:55

A z butelką to wszystko zależy od dziecka. Starszy dłużej korzystał z mniejszych smoków niż zalecany wiek na etykiecie. I np smoczek nr 2 (po 3 miesiącu) używał miesiąc później lub 1,5. Po prostu był za duży przepływ i się krztusił. A młodszy jak skończył 3 miesiące to zmieniłam testowo smoka i od razu pięknie załapał, ani razu nie zakrztusił się

2019-11-04 23:53

Każde dziecko jest inne i są dzieci które nie chcą smoka a są takie które go lubią. Gdybym miała dziecko bezsmoczkowe to bym go nie uczyła używania smoka. Ale obaj lubią smoki. Starszy zdecydowanie okrągła kulkę z Canpola. Te anatomiczne czy spłaszczone wypluwał i ten podpasował. A młodszy używa NUK genius. Na początku mu podpasował i z innych firm podobny kształt jest be. Ale zdecydowanie mniej lubi smoka niż starszy więc nie wciskamy mu na siłę, a tylko jak już nie da rady bez

2019-11-02 22:00

Magicznypazur każde dziecko preferuje inny kształt smoczka albo wogole nie chce :) 

2019-11-02 18:54

Moja mała jest bezsmoczkowa,  choć codziennie jej podaję smoka, by się nauczyła. Mamy tyle pięknych smoczków od Lovi, w tym nawet zakupiłam te Mini i niestety ich nie chce wziąć. Może, jak będzie starsza, bo synek, pamiętam, też miał różne kształty. Obecnie jesteśmy na smoku z NUKa

2019-11-01 23:06

Różne może być. Albo danej firmy dany model tylko akceptują 

2019-11-01 14:48

To prawda choć też są dzieci które po danym smoczki już następnego nie akceptują i stają się bezsmoczkowe