Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Smoczek

Data utworzenia : 2018-02-12 09:17 | Ostatni komentarz 2022-09-15 21:41

Konto usunięte

11730 Odsłony
591 Komentarze

Cześć.mam pytanie córka ma 5 miesięcy i my nadal używamy smoczka 1+ Pani w sklepie mi powiedziała że to jest dla dzieci od 0-3 msc uważacie że powinnam jej zmienić na większy?Mamy z agenta butelkę ale gdy raz z innej większy smoczek wzięłam to się dlawila,ciągle pije mleczko A mleko jest rzadkie i jej widzę że nie przeszkadza taka mała dziurka.a wy jakie smoczki używacie?

2022-05-11 23:03

No właśnie albo jest animator albo jakaś opiekunka na weselu teraz albo często się spotykam że są organizowane gry i zabawy i są chodźby skakańce

2022-05-11 20:08

U mnie nie było dużo dzieciaków, zresztą były do określonej godziny i później rodzice odwozili ich do domu. i na połowie imprezy ich nie było;p

2022-05-11 15:10

ja pamietam ze na moim weselu było malutko dzieciaczków ale  chrześniaka to pamietam ze zgarnełam wtedy na zdjecia;) bo marudził mamie wiec powiedziałam ze go zabieram;) dzięki temu mamy fajną pamiątkę łącznie  z nim na zdjeciach;) 

2022-05-11 09:36

Ja pamiętam, że na weselu u mojej siostry była tylko 2 dzieci ale wodzirej zrobił dla nich zabawę że wszyscy goście podrzucali ich na takiej kolorowej plachcie i super to była zabawa zarówno dla gości jak i dzieci :) 

2022-05-11 09:28

Dokładnie 

ale to tez fajne 

gdzie się nie pojedzie w odwiedziny to są dzieci i sie zazwyczaj ładnie bawią 

2022-05-11 08:38

u nas niedługo dzieci przekroczą ilością dorosłych 

2022-05-10 19:08

U nas to kazdy kuzyn ma po dwójce minimum 😀 

wiec było około 20 dzieci poniżej 9 lat 

a mlodziezy coś około 15 

2022-05-10 18:46

Wiecie jak jest sporo dzieci to warte też coś zorganizować by one się czymś zajęły. U mnie no było ich 4 z moim. Dwoje chodzących,więc nawet zespołowi mówiliśmy,że nie ma sensu zabaw dla dzieci robić i samo to przyznali bo myśleli,że jak będzie więcej dzieci to zabawy dla nich też organizują ,l

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna