result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

zmiana butelek

Data utworzenia : 2018-04-12 13:24 | Ostatni komentarz 2019-04-05 11:48

hirsz95

1741 Odsłony
71 Komentarze

Czesc mamusie, kiedy najlepiej wymienic butelki na nowee, a moze wystarczy tylko wymienic smoczki , co sadzicie ?

2018-04-12 22:58

Mimo że szklane są trwalsze to u nas muszą być plastikowe bo szklane niebezpieczne bo mała ruchliwa i boję się że zacznie rzucać bo czasem plastikowymi tak się bawi . A wymieniać to zależy od tego też jak się o to dba . Warto zmieniać żeby dziecko nie było przyzwyczajone tylko do jednej bo potem może być kłopot jakby coś się z nią stało my mamy kilka i różne rodzaje i zwykle tylko smoczki wymieniamy albo zmieniamy z wiekiem na te do starszych dzieci

2018-04-12 21:59

mama gratki lepiej 2 miesiące choć producenci często pisza że po 3 miesiącach wymienić więc róznie osobiście zachowałabym zdrowy rozsądek i po prostu jeśli smoczek by miał wczensiej jakieś przebarwienia czy uszkodzenia to wymienilabym.

2018-04-12 20:38

Właśnie każde źródło podaje inne informacje, myślę że tak góra max 3 miesiące powinno wymieniać się smoczki. Jeśli chodzi o butelki to rzeczywiście te plastikowe szybciej się zużywają, widać osad, zmieniają kolor. Każdy producent może mieć inne zalecenia, jak zauważyć wszelkie zniszczenia to powinnaś już wymienić butelkę na nową.

2018-04-12 20:20

Ja znowu znalazłam infirmację aby ze względów higienicznych smoczek wymieniać co dwa miesiące.

2018-04-12 18:41

jak plastikowe to warto zmienić jak już zmienia kolor plastik. po czasie plastikowe żółkną i wtedy trzeba już wymienić wczensiej jeśli butelka nie jest jeszvze odbarwiona to można spokojnie wymienić smoczek. smoczki do butelek jak i te do buzi powinno się wymieniać co 3 miesiące mniej więcej. butelki szklane dużo dłużej żyją i jak się ma szklane to spokojnie wymienia się tylko smoczki.

2018-04-12 17:40

Też uważam, że te plastikowe szybciej się zużywają ale mają też swoje plusy : ) ja wymieniam butelki średnio co 3 miesiące ponieważ z czasem robi się osad. A nie są aż takie drogie.

2018-04-12 15:17

Zależy jakich używasz, szklane żyją dłużej:) ja mam te z Canpol i sobie chwalę. Zero osadu, rys. Po każdym myciu jak nowe. Plastikowe szybciej się zużywają, a producenci często podają na opakowaniach czy w ulotkach jak często powinno się je wymieniać.