Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Która butelka jako pierwsza?

Data utworzenia : 2018-08-10 14:20 | Ostatni komentarz 2021-07-16 16:25

mwrzesinska

6090 Odsłony
115 Komentarze

Witam, niedługo na świat przyjdzie nasze dzieciątko, co za tym idzie mam trochę czasu by poczytać, które produkty są najprzydatniejsze i najlepsze dla maleństwa. Ostatnio trafiłam na artykuł odnośnie butelek szklanych i plastikowych, jednak coś mi przerwało i nie mogę odnaleźć go jeszcze raz... Może wiecie, która będzie najodpowiedniejsza jako pierwsza? Dodam, że chce podawać swój pokarm w miarę możliwości a nie modyfikowane, ale chciałabym żeby mój partner również czerpał z tego radość no i czasem odciążył mnie w kryzysowych momentach ( których mam nadzieję nie będzie :D ) Z chęcią zasugeruję się nie tylko ogólną poradą ale także konkretnymi modelami/wskazówkami o ile takie są. :)

2018-08-17 13:37

Jak dziecko z butelka już chodzi to lepiej plastikowe bo bezpieczniej właśnie ze względu na to że nie stlucze

2018-08-16 22:26

Aniam a nie wolałaś po prostu podawać sok w kubku np tym niekapku? Ze szklaną fakt lepiej przeznaczyć na pierwsze miesiące kiedy maluszek jeszcze nie biega po mieszkaniu.

2018-08-16 14:47

Szklane są fajne na początek później to już niebezpieczne jak maluch juz gania właśnie kiedy się zbije

2018-08-16 13:17

My szklanej do soku używaliśmy, ale stłukła się. Sprzatanie tych drobnych odłamków przy ganiającym maluchu było ciężkie i stwierdziłam że już szklanej nie kupię.

2018-08-15 08:41

Na pewno szklana będzie na dłużej ale za to trzeba uważać by jej nie obtluc itd. Myślę że czy szklana czy plastikowa to już najlepiej wybrać sobie samej jak wygodniej.

2018-08-13 22:58

Na rynku jest wiele butelek i trzeba je wybrać żeby smoczek pasował dziecku. Nie ma złotej zasady. Najlepiej żeby butelka nie zaburzała odruchu ssania oraz żeby była antykolkowa (wtedy w smoczku jest specjalny zawór, który ją odpowietrza). Jeśli chodzi czy szklana czy plastikowa to już wg uznania. Jedni wolą szklane bo nie odbarwiają się, szybciej nagrzewają a inni plastikowe bo lżejsze ale dla dziecka nie ma to najmniejszego znaczenia. Butekę wymieniamy kiedy zauważymy pierwsze oznaki zniszczenia, zużycia a smoczki co około dwa miesiące albo jeśli coś nas zaniepokoi albo chociaż to oczywiste jak dziecko przegryzie smoczek.

2018-08-13 18:44

Szklane są fajne do soków bo nie łapią koloru. Za to są ciężkie. Warto wybrać taką która nie zaburza odruchu ssania i przede wszystkim antykolkową. Mój syn jest prawie od początku na mm i parę butelek przetestowałam. Najlepiej sprawdziły nam się butelki Tommee Tippee z taką rurką odpowietrzajacą, która ma wskaźnik czy temperatura jest ok. Drugie to butelki Chicco Natural Feeling. Butelki trzeba wymieniać jak są podrapane, smoczki co jakieś 2-3 miesiące ale to się zgrywa z następnym rozmiarem smoczka. Też inaczej jak korzystasz tylko z jednej butelki i ten sam smoczek cały czas a inaczej jak masz kilka butelek i jest rotacja.

2018-08-13 11:38

Wrzesińska, karmię córkę odciagnietym pokarmem i używam butelek Lovi, testowałam innej firmy, ale wtedy dziecko się krztusiło i ulewała. Swego czasu obfite ulewanie łàczyłam ze źle dobranà butelką. Jestem zadowolona z Lovi, używam butelek niezzburzajacych odruchu ssania (być może dlatego mogę karmić raz z butelki, a raz piersią). Smoczki zmieniam co miesiąc/dwa. Nie tylko widać po nich zużycie, ale „wyrabiają się”. Preferuję butelki szklane. Mimo, ze są cięższe od plastikowych wyglądają elegancko i pokarm szybciej się w nich podgrzewa. Lovi na swojej stronie ma filmiki instruktażowe dot karmienia butelką i pozycji, obejrzyj je sobie.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna