Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Od kiedy można uczyć dziecko pić z niekapka?

Data utworzenia : 2018-08-21 14:32 | Ostatni komentarz 2021-07-17 20:38

karkaja

4551 Odsłony
108 Komentarze

Hej dziewczyny. Od kiedy można zacząć uczyć niemowlaka pić z kubeczka niekapka?

2018-08-31 14:25

A ja mysle, ze nikt takich testow nie robil, tylko projektujac dany produkt i znajac sie mniej wiecej na etapach rozwoju dzieci po prostu \"strzelaja\" w ktora faze rozwojowa sie to wpisuje :P

2018-08-30 10:30

Mi się też wydaje że było rozeznanie jeśli chodzi o zdolność dziecka do próby picia z danych kubków i myślę że te oznaczenia to przede wszystkim statystyka jaka wyszła ale podejrzewam też że to może że 100 dzieci po prostu testowało więc nie ma szału by te oznaczenia w takim układzie były odbiciem w rzeczywistości bo mogłobyć tak że akurat te dzieci w większości w danym miesiącu akurat złapały tylko miekki ustnik dlayego niekapki z miekmim juz od 4m A z twardym od 6 z kolei pewnie kubki 360 dzieci lapaly najwcześniej w 9 miesiącu w większości i tak właśnie dlatego napisane 9m plus .

2018-08-30 10:03

Dokladnie - wiec te oznaczenia owszem, moga byc pomocne, ale wcale nie musza i o ilewiemy czego oczekujemy i co bysmy chcialy osiagnac to mozemy je tak naprawde kompletnie zignorowac. Nie wyobrazam sobie np. jakie zagrozenie moze plynac z podania dziecku jako pierwszego niekapka z twardym ustnikiem, zamiast zalecanego na poczatek miekkiego. I z reszta produktow jest tak samo. :)

2018-08-29 22:51

MichuNi zgadzam się, producent może nam jedynie zasugerować jak dany produkt używać i od kiedy. Wiadomo, że najlepiej dla niego jak co jakiś czas będziemy wymieniać dany produkt na inny z uwagi na wiek dziecka. My możemy się dostosować lub spróbować kupić coś pod nasze dziecko i jego potrzeby.

2018-08-29 18:15

Pomocne zdecydowanie dla niektórych mam ale przedewszstkim to marketing to od 4 m to od 6 itd tak jak wcześniej napisałam przed kubkiem 360 powinien być treningowy itd A mój syn od razu na 6 m złapał 360 bez problemu.

2018-08-29 13:54

Michu, dokładnie- zalecenie producenta jest orientacyjne ale dla nas pomocne. Jednak niektóre dzieci wcześniej zaakceptują dany produkt, a inne później. Tak samo jest ze smoczkami czy butelkami. Przykładowo moja córka zaakceptowała smoczek 3+ dopiero gdy miała 4 miesiące. Warto taki kubeczek dać chwilę przed rekomendowanym czasem - dziecko wtedy się oswoi i zapozna z nowym produktem

2018-08-29 12:54

Tych opisow producenta jesli chodzi o wiek nie trzeba sie kurczowo trzymac, bo to jest tylko orientacyjna informacja majaca byc pomoca dla rodzica. Jednak tak naprawde to do nas nalezy decyzja i tak np. ja teraz z drugim dzieckiem zamierzam calkowicie pominac etap niekapkow, od razu przejsc do bidonu ze slomka (mimo ze producent tego raczej nie przewiduje), oraz kubka 360°. Z kolei moja corka juz na pewno od roku uzywa bidonow \"pop up\", mimo ze producent na opakowaniu napisal, ze zaleca od 3 r.z. (ona ma teraz 2.5 roku) ;) (Te zalecenia dzialaja tez troche tak, ze producent chce nam jak najwiecej swoich produktow sprzedac, wiec \"od tego miesiaca to, miesiac pozniej to, pozniej to, nastepnie to, to, to i to \", gdzie na dobra sprawe mozna by miec jeden model, i kupowac nowy gdy sie zepsuje/zuzyje - ale wtedy moglybysmy kupic przez rok tylko 3 bidony ;) )

2018-08-29 12:23

My zaczęliśmy od Tommee Tippee po 4 miesiącu. Szybko z niego zaczął pić ale nie lubił. Inne też tak sobie. Teraz mamy bidon niekapek z rurka tej firmy i już 2 dnia super z niego pił i lubi. Maja w ofercie też kubki niekapki z rurką. Planuję kupić ich kubek 360 stopni. Wszystko zależy od dziecka czy ustnik podpasuje i podnoszenie kubka. U nas z tym były problemy i super pił jak mu przechylałam. A teraz sam łapie szklankę i próbuje pić więc dlatego kupujemy 360 stopni

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna