result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (79 Wątki)

Jak zacząć podawać kaszkę ryżową dziecku?

Data utworzenia : 2018-08-22 22:49 | Ostatni komentarz 2020-05-21 21:51

karkaja

3292 Odsłony
73 Komentarze

Hej dziewczyny. Mam pytanie dotyczącej kaszki ryżowej po skończonym 4. miesiącu. Moja córka właśnie kończy 5. miesięcy. W jaki sposób mogę ją podać dziecku do jedzenia: z łyżeczki czy z butelki. Tylko jaki wtedy musi być smoczek?

2018-08-26 03:30

Czasami wydaje mi sie ze niektore pytania sa po prostu zeby cos napisac :) a odpowiadajac na to . To wedlug mnie jak uwazasz i bedzie Ci wygodniej

2018-08-24 22:26

Ja podawałam po troszeczkę do mleka w butelce i niestety mały teraz nie lubi gęstej kaszki i jedynie na noc pije mleko i do niej dosypuję kaszę. Radzę na początek chwile podawać w butelce, a jak dziecko zacznie jeść stałe pokarmy to kaszki wprowadzić na gęsto.

2018-08-24 07:25

Canpol ma smoczki do kaszki nawet chyba w pepco widziałam smoczki do kaszki właśnie do butelek Canpol. Są też tak zwane butelki wielofunkcyjne właśnie z łyżeczka choć osobiście nie wiem jak to się sprawdza ale słyszałam od koleżanek że taka butelka jest super do zupek jak się rozszerzy dietę maluchowi.

2018-08-23 22:32

Karkaja proponowałabym jak dziewczyny wcześniej napisały czyli podawanie kaszki łyżeczką. Są specjalne butelki z łyżeczką do podawania takich kaszek, możesz też tradycyjnie podawać kaszkę z miseczki łyżeczką lub po prostu butelką z odpowiednim smoczkiem. W Canpol Babies na pewno mają takie smoczki do podawania kaszek.

2018-08-23 22:13

U nas też tylko łyżeczka mój młody kaszki nigdy nie dostał w butelce.

2018-08-23 12:15

U nas tylko kaszka podawana łyżeczką....

2018-08-23 10:32

Dietę należy rozszerzać po 6 miesiącu ale jeśli chcesz wcześniej to Twoja decyzja:) Lepiej łyżeczka podawać moim zdaniem bo to zmniejszy ryzyko próchnicy butelkowej ale jeśli jednak chcesz butelka to smoczek obowiązkowo do kaszki.

2018-08-23 08:07

U nas od początku kaszki były podawane łyżeczką z miseczki, także maluszek szybko nauczył się jeść łyżeczka i teraz nie ma z tym problemu, dlatego też polecam łyżeczkę.