Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Przejście z mleka 2 na mleko 3

Data utworzenia : 2018-10-13 22:35 | Ostatni komentarz 2021-08-14 11:10

Mama_Hani

2181 Odsłony
56 Komentarze

Mamusie mam taki problem.. Hania je bebilon, po skończonym roku przeszliśmy na bebilon 3. Czyli od 3 tygodni.. I od tamtej pory mamy problem z kupką. Ba bebilonie 2 robiła nawet 2-3 dziennie, a teraz w wielkich męczarniach robi raz na trzy dni.. Nawet czopki nie pomagają, masowanie i ciepła kąpiel też nie. Rozważam wrocenie do mleka 2. Czy któraś z Was też nie zmieniła po roku mleka?

2019-02-06 20:16

qazz, często jest tak, że alergia \"od dziecka\" z czasem ustępuje, jednak w sytuacji gdy dorosły nagle stał się alergikiem objawy już nie znikną

2019-02-06 11:54

Ja za Bebilon Pepti płacę teraz jakoś 13zł. Podaję go tylko raz dziennie na wieczór. Zarówno lekarka rodzinna, jak i alergolog wypisują mi recepty. Mam nadzieję, że synkowi za jakiś czas przejdzie ta alergia.

2019-02-05 23:24

Ja rowniez kupowalam to mleko 4lata temu i tez.mialam na.30%znizki ale nie pamietam ceny, ale cos jal.pisze Kasia S chociasz mi sie wydaje ze ja placilam ok.15zl wiem.ze bylam.zdziwiona ze nie tak duzo i u mnie pediatra przepisala to mleko z wzgledu na codzirnne bolesci brzuszka, wzdecia, zaparcia, oraz sucha skora i rowniez pediatra przepisala nam to mleko ale mowila ze da skierowanie do alergologa i ze bedzie dawala mi recepty do wizyty alergologa a reszte alergolog a po wizycie u alergologa pani doktor alergolog odrazu ze nie ma czegos takiego jak skaza bialkowa ze prosze dziecku.podawac normalne mleko tylko jak przechodze na inne lub na 2lub 3to zeby dziecko nie mialo problem z brzuszkiem to zeby przechodzics stopniowo np. Chce dac dziecku juz mleko 2 ok. 120Ml. Czyli 4miarki to daje 3miarki 1 i jedna 2 na drugi dzien 2miarki 1 i 2miarki 2, 3dzien 3miarki 2 jedna i jedna 1 a potem juz na 4dzien juz mleko 2 i juz.caly czas2. a ze mam dziecka nie odcinac od nabialu bo juz nigdy nie zje bo bedzie mial jakau wysypke itd i ze organizm nie bedzie nauczony..i ze ja mam organizm.pd poczatku uczyc i ze mam dziecku dac mleko normalne i kupowac jogurty, mleko tylko wszystko po troszke..a ze dziecko z wiekiem z tego wyrosnie i pani doktor miala racje robilam jak pani doktor polecila i miala racje i z wiekiem synkowi przeszlo i zjadla wszystko;)

2019-02-01 23:20

Mama Bebilon pepti po refundacji kosztuje z tefgo co pamiętam jakieś 12 złotych za puszkę. Ostatnio kupowałam w listopadzie więc cena mogła się zmienić. Kupuje się na 30% U nas pediatra wypisywała nam mleko ale dopiero po konsultacji z alergologiem.

2019-02-01 08:09

Evli, dostałaś receptę, jak to wygląda cenowo? Ile masz refundacji i ile finalnie płacisz za mleko? Synek czuje się lepiej? Wnioskuję, że pediatra podejrzewa skazę

2019-01-30 14:12

teraz już mamy podawać bebilon pepti- bo pediatra wypisał...więc nie wracam do 2...

2019-01-28 21:09

Patrycja ja znowu opisuje swój punkt widzenia. :) myślę że nie masz mi tego za złe wkońcu po to jest forum, żeby pisać, doradzać i wymieniać się wiedzą.

2019-01-26 22:31

Kasia tak są dwie. Ja opisywałam jak jest u nas. Nie mialam na myśli tego by otrzymac info. bo akurat to wiem. Oczywiscie są sprawy o których pojęcia nie mam. Wtedy bardzo chętnie prosze o pomoc. A w kilku przypadkach tutaj dziele się z tym co wiem lub po prostu rozmawiam z pozostalymi dziewczynami. Oczywiście milo, ze tak chetnie do kazdej mojej wypowiedzi za kazdym razem opisujesz swoje porady. Z pewnością wezme je sobie do serca i będę je wykorzystywala

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna